BICE_B

2015’e Damga Vuran Gelinlik Markaları

Kimisi zarif, kimisi uçuk kimisi ise fazlasıyla klasik… Dantelli, saten, askılı ya da straples, balon ya da kuyruklu… Yıllardır hayalini kurduğunuz ve “keşke benim olsa” dediğiniz gelinlikleri yaratan gelinlik markaları, 2015’e damga vuran en güzel modelleriyle karşınızda…

Her yıl olduğu gibi bu yıl da gelinlik trendleri değişiyor ve karşımıza yine birbirinden farklı ve aykırı modeller çıkıyor. Her yıl en çok tercih edilen kabarık, taşlı, straples modeller bu yıl da gözden düşmezken, bu yıla dar kesim, vintage, sade ve kısa gelinlikler tasarlayan gelinlik markaları damga vurdu. Gelinlik markaları, 2015’i adeta aykırı bir yıl ilan etmiş olacak ki, birbirinden farklı ve özel gelinlik modelleri gelin adaylarını hem şaşırttı hem de mutlu etti.

Eğer sizin için de o özel gün yaklaşmış ve hâlâ hayallerinizdeki gelinliği bulamamışsanız, size tavsiyemiz 2015’e damga vuran gelinlik markaları listesine göz atmanız. Hayallerinizdeki gelinlik mutlaka buralarda bir yerde duruyor olmalı…

Klasik ve asil görünmek isteyenlere Pronovias / 

BICE_B

Evlenecek olan genç kızların hayallerini süsleyen markalar arasında birincilik kuşkusuz İspanyol markası Pronovias’dadır. Mükemmel Fransız danteli, ipek tülü, kaliteli işçiliği ve birbirinden etkileyici modelleriyle Pronovias, 2015’e de damgasını vurdu. Gelinlik markası, en mutlu gününde klasik ve asil görünmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Aykırı gelinlere Vera Wang /

1347573545_f_Eliza_Front

Amerikalı tasarımcı Vera Wang’ın kendi ismini taşıyan markası Jennifer Lopez, Sarah Michelle Gellar, Victoria Beckham, Kim Kardashian gibi dünyaca ünlü isimlere diktiği gelinliklerle bilinir. Sade, masum ve aykırı gelinlik tasarımıyla Vera Wang, 2015’e damga vuran gelinlik markaları arasında yer alıyor.

Klasik sevenlere Oleg Cassini

occ2123_dikey

Bu yılın en çok göz önünde olan gelinlik markaları arasında yer alan Oleg Cassini, her zevke uygun modelleri ve çeşitliliğiyle dikkat çekti. Dantel ağırlıklı markanın gelinlikleri, bu yıl özellikle klasik tarzı seven kızların gözdesi oldu.

Monique Lhuilier feminen modellerle dikkat çekti

Autumn

Sade ve zarif modelleriyle dikkat çeken, abartıyı sevmeyen zarif ve tutkulu genç kızların tercih ettiği Monique Lhuilier, feminen modelleriyle 2015’in göz bebeklerinden biri oldu.

Bahar gelinleri Oscar De La Renta‘yı tercih etti

picture_1080p-222033

Gelinlik markaları arasında bahara en çok yakışan tasarımlara imza atan Oscar De La Renta, çiçek motifleri ve havai gelinlikleriyle bu sene de “keşke benim olsa” dedirtti.

0 shares

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir