kuyumcukent_01_b

Adana Nikah Salonları En Özel Gününüze Ev Sahipliği Yapıyor

Mutlu bir birlikteliğin ilk adımlarını attınız. Ardından bir çok zorlu ve keyifli aşamayı atlattınız. Bir aile olmak ile aranızda tek bir gün kaldı. Nikah gününüz…

Hayalinizdeki eşinizle geleceğe dair planlar yapmaya başladığınız o ilk andan itibaren hep bu günün hayali ile yaşıyor olabilirsiniz. Evleneceğiniz zaman her şeyin dört dörtlük olmasını istersiniz. Bunun için haftalar hatta aylar önce nikah salonlarını arşınlamaya başlarsınız.

Adana’da yaşıyorsunuz ve söz, nişan derken evlenmek için gereken tüm aşamaları atlattınız. Sıra nikaha geldiğinde Adana nikah salonları ile ilgili size yardımcı olabilecek bazı bilgiler işte bu yazıda sizleri bekliyor. Mutluluğunuzun en üst seviyede olduğu bu özel günde sevdiklerinizin de buna şahit olması adına en uygun tarih ve salonu seçmek artık size kalmış durumda.

zihni_aldirmaz_nikah_kiydi_h28243

Adana Büyükşehir Evlendirme Dairesi

Adres: Reşatbey Mah. Atatürk Cad. Türkkuşu Sok. Gazipaşa, Seyhan, Adana

Telefon: 0322 455 35 00

Yüreğir Evlendirme Dairesi

Yüreğir’de yeni yapılan kültür merkezinin içerisinde bulunan bu nikah salonun yanı sıra 300-400 kişilik bir de düğün salonu bulunuyor.

Adres: Sinanpaşa mah. 4071 sok. No: 4 Yavuzlar / Adana

Telefon: 0322 321 61 61

Pozantı Evlendirme Dairesi

Adres: Atatürk cad. Belediye Binası, Pozantı Merkez / Adana

Telefon: 0322 581 30 27

Ceyhan Evlendirme Dairesi

Adres: Konakoğlu mah. Mahir Alp Boydak Bulvarı No: 51 Türlübaş / Adana

Telefon: 0322 613 40 20

Seyhan Evlendirme Dairesi

Seyhan Evlendirme Dairesi

Seyhan Evlendirme Dairesi Seyhan Belediyesi Kültür Merkezinin içinde bulunmaktadır.

Adres: Döşeme Mah. Turhan Cemal Beriker Bulvarı No: 89 Seyhan Merkez / Adana

Telefon: 0322 432 74 74

Çukurova Evlendirme Dairesi

Adres: Toros Mahallesi 78190 Sk. No:4/A (Doğalpark 1 İçi)

Telefon: 0322 231 00 93

Adana’daki belli başlı evlendirme dairelerinin adres ve iletişim bilgilerini gördünüz. Şimdi öncelikle size en uygun tarihi belirlemeli ve bu nikah salonlarından size uygun olanı seçerek dilerseniz bizzat gidip, dilerseniz telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz. Ancak bunun için olabildiğince erken davranarak çok önceden iletişime geçmenizde fayda var. Zira sizden başka çiftlerde aynı tarihlerde evlenmek isteyecektir. Uygun tarihte yer bulursanız nikah işlemleriniz için gerekli evrakları bir araya getirerek ilgili evlendirme dairesine başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Başvuru yapmak için evraklarınızı yanınıza alarak çift olarak birlikte gitmeniz gerektiğini unutmayın. Tüm bunların ardından geriye artık sadece sabırsızlıkla evleneceğiniz günü beklemek ve davetiye gibi, gelinlik gibi diğer önemli hususlara yoğunlaşmaktan başka bir şey kalmıyor. Aile cüzdanınızı elinize aldığınız o andan itibarende bambaşka bir hayat sizleri bekliyor.

0 shares
Önceki Yazı

Ankara Nikah Salonları

Sonraki Yazı

Antalya Nikah Salonları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir