dugundansi

Ankara’da Gidebileceğiniz Düğün Dansı Kursları

Yıllardır hayal ettiğiniz o gün geldi çattı.Müstakbel eşinizle Ankara’da düğün dansı kursu arıyorsanız sizi yazımıza bekliyoruz.

dugundansi

Düğün, biz kadınların küçük yaşlarımızdan itibaren hayallerimizi süsleyen özel bir olaydır. Sevdiğiniz insanla birlikte bu özel günü ölümsüz kılacak bir düğün dansı yapmayı eminiz siz de düşlüyorsunuzdur. Bembeyaz gelinliğinizle masal prensesleri gibi görünerek sevdiğiniz adamla bir peri masalından çıkmış gibi dans etmek istiyorsanız ve Ankara’da yaşıyorsanız size nişanlınızla birlikte gidebileceğiniz birbirinden faydalı düğün dansı kursları önereceğiz.

1. Shine Dans Stüdyosu& Tango Okulu

Bahçelievler 7. Cadde’de bulunan bu kursta Tango, Salsa, Bachata, Latin Dansları ve düğünlere özel pek çok dans dersi mevcut. Düğün dansı için standart ve özel paketler bulunmakta. Üstelik özel paket aldığınızda kurs sizlere bir ders hediye ediyor.

2. Crypto Dans Akademi

Bahçelievler 3. Cadde’de bulunan kursta klasik düğün dansı derslerinin yanı sıra, düğününüze özel unutulmaz gösteriler ve koreografiler de var. Ders saatleri 4-6 saatlik paketler ve 8-10 saatlik özel paketler olarak bölünmüş durumda.

3. Evrensel Sahne Sanat

Kızılay Karanfil 2 Sokak’ta bulunan kursta düğün danslarının yanı sıra Latin dansları, Bale, Piyano ve Modern Dans dersleri de veriliyor. Bu kursun ortalama ders süresi 3 saatten oluşuyor.

4.Demiurk Sanat Akademi

Yenimahalle’de bulunan bu kursta modern dansların yanı sıra halk oyunlarını da öğrenme imkanınız var. Bu kursun pek çok dans ödülü bulunmakta. Ders süresi ortalama 4 ile 12 saat arasında değişiyor.

5. Mavi Sahne

Çayyolu Park Caddesi’nde bulunan bu kurs, düğününüzde tiyatral bir gösteri düşünüyorsanız sizin için doğru adres. Ayrıca düğününüze özel koreografiler ve gecenize renk katacak dans dersleri de sizler için burada sunulmakta.

6. Angora Dans Stüdyosu

Küçükesat’ta bulunan bu kursta evliliğinizin öncesinde romantik dans videoları hazırlayabilirsiniz. Düğün dansınızın yanı sıra hanımların kına gecelerini renklendirebilecek oryantal dans dersleri de mevcut.

7. SunArt Sanat

Tunalı Hilmi Caddesi’nde bulunan bu kurs pek çok sanat kolunda kurslar barındırmakta. Düğün dansı kursunun yanında dansınıza tiyatral bir şeyler katmak isterseniz bu kurs sizin için doğru seçim olacak.

8. Latino Dans Stüdyosu

Kavaklıdere’de bulunan bu kurs modern danslar, yoga ve düğün dansı hizmetleri vermekte. Düğün dansı dersleri 4 veya 5 saatten oluşuyor ve gelinle damada 1’er aylık salsa kursu hediyesi de bulunan bu kurs dansını çeşitlendirmek isteyen çiftler için uygun seçim.

9. Tuna Sanat Organizasyon

Cinnah Caddesi’nde bulunan bu kurs pek çok sanatsal aktiviteye de ev sahipliği yapıyor. Çiftlere özel oldukça eğlenceli düğün paketleri mevcuttur. Bunlar “Büyüleyici Düğün Dansı” , “Çılgın Bekarlığa Veda Partileri” ve “Gelin Hamamı”dır. Çoklu bir paket arayışındaysanız bu kurs size oldukça uygun.

10.Trio Dans ve Sanat Akademisi

Tunalı Hilmi Caddesi’nde bulunan bu kurs Nisan ayının sonuna kadar düğün paketlerinde %50 indirim var. Ekonomik bir kurs arayışındaysanız bu indirim fırsatını kaçırmayın.

11. Shine Dans Stüdyosu & Tango Okulu

Bahçelievler 7. Cadde’de bulunan bu kursta düğünlere özel koreografi paketleri bulunmakta. Düğününüz için birleşik paketler arıyorsanız bu kursu incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Ankara’da düğün dansı kursu arayanlar için faydalı olabilecek kursların isimlerini sizler için sıraladık. Bu özel gününüzde dilediğiniz gibi dans etmeniz ve düğününüzün en iyi şekilde geçmesi dileklerimizle.

0 shares

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir