swatch-zzb-swatch-svcf4000ag-fullblooded-smoky-black

Damat Saati Markaları

Damat saati alırken seçenekler arasında kaybolmayın. Hem şık hem de farklı bütçelere hitap eden damat saati markaları hakkında, merak ettikleriniz yazımızda!

Takıp takıştırmak, aksesuar kullanmak ve mücevherler yardımıyla ihtişamlı bir görüntü yakalamak gelinler için oldukça kolay ve keyifli bir işken, damatlar az sayıda parça ile çok şey anlatmak zorunda kalırlar. Bu zor durum günlük hayatta da geçerlidir, erkekler çoğu zaman kadınlara nazaran çok daha az kıyafet ve aksesuarla şıklığı yakalamaya çalışırlar.

Damat saatinin ne kadar önemli bir parça olduğunu anlamak için sanıyoruz şunu söylemek yeterli: “Damat saati, düğün boyunca damadın tek takısı olacak ve düğünden sonra damadımız saatine baktığı her an eşini anımsayacak.” Böyle önemli bir hediyenin hakkını vermenize yardımcı olmak ve bolca seçenek arasında kaybolmanızı engellemek için en güzel damat saati modellerini sizin için derledik. Damat saati markaları denince akla ilk gelen, farklı fiyattaki seçenekler için listemize göz atın deriz!

1. Swatch

swatch-zzb-swatch-svcf4000ag-fullblooded-smoky-black

Listemizdeki diğer markalara nazaran uygun fiyatı ve İsviçre saat yapım geleneğinden gelen yüksek kalitesi sayesinde Swatch, kesinlikle iyi bir seçim. Birçok alışveriş merkezinde mağazası ya da kiosku bulunan bu marka, hem şık hem de bütçe yakmayacak birçok farklı tarzda saat seçeneği barındırıyor. Özellikle Irony koleksiyonundaki parçalar, damat saati olmaya oldukça uygun.

2.Casio

23718

Japon’ların ne kadar detaycı ve dakik oldukları malum… Sıradaki markamız Casio, Japon saat teknolojisini dünyaya tanıtan ikonik modellerin yaratıcısı olarak biliniyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka; damatlar için şık, spor ya da gösterişli farklı model seçeneklerine sahip. Edifice koleksiyonundaki parçalar ise her damadın mutlulukla hediye olarak almak isteyeceği türden.

3. Nautica

nautica

David Chu tarafından yelkenciler için tasarlanan Nautica saatleri, hem mavi tonlardaki renkleri hem de suya dayanıklılıkları sayesinde damatların bileklerinde hoş bir deniz meltemi estirecek. 1983 yılında Amerika’da ortaya çıkıp, hızlıca dünyaya yayılan bu markanın saatleri özellikle sportif modellerden hoşlanan damatlar için ideal!

4. Cartier

Cartier-Calibre-Diver-watch-1

Eğer gerçekten lüks bir saat arıyorsanız Cartier sizin için en doğru seçim. Fakat yüksek standartlar yüksek fiyatları da beraberinde getirdiği için, Cartier bir damat saati için önemli bir bütçe ayırmanız gerektiğini ekleyelim. 1800’lerin sonunda Paris’te doğan ve uzun yıllar mücevher üretiminde uzmanlaşan Cartier markası, ihtişamı seven damatlar için uygun bir adres.

5. TAG Heuer

categoryimage-picture-tag-heuer-40-2

Listemizin bir diğer İsviçreli markası olan TAG Heuer, dünya çapında Formula 1’in de dahil olduğu bir çok spor etkinliğinin resmi saat tutucusu. Bu bilgi bile markanın kalitesi hakkında yeterince bilgi veriyor zaten. Leonardo di Caprio’nun marka elçisi olduğu TAG Heuer, saat alırken ömürlük olmasını isteyen damatlara hitap ediyor.

0 shares
Önceki Yazı

Damat Saati Nereden Alınır ?

Sonraki Yazı

Damat Saati Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir