Damatlar İçin Ankara Manikür ve Pedikür Salonları

Düğün öncesi hazırlıklarda daha önemli konular var diyerek geçiştirdiğimiz bazı durumlar, aslında oldukça önemli bir yer teşkil etmekte. Gelinlerin kusursuz görünümleriyle ilgili duydukları endişe ve sırf bu yüzden ince eleyip sık dokuyorak kendilerini teslşim ettikleri uzman ellerden siz neden faydalanmıyorsunuz? Erkeklerin  de saç kesimi dışında kişisel bakıma ihtiyaçları vardır. Bu sadece görsel açıdan değil sağlık açısından da oldukça önemlidir. Ankara’da manikür ve pedikür yaptırabileceğiniz yerleri sizin için araştırarak en iyi isimleri sizlere sunduk. Manikür ve pedikürün dışında, ayak masajı ya da peeling gibi bakımları da yaptırabileceğiniz bu yerlerde tüm stres ve ayların yorgunluğunu atacağınız kesin.

kapak

Paris Kuaför

1957 yılında kurulan Paris Kuaför, ilkeleri ile sektöre ve hizmet kalitesine olan bakış açısını da gözler önüne sermekte. Her şeyden öte en büyük amacı ise yenilikçi tavrını da şu sözlerle göstermekte: “dünya modasını koleksiyonlar ile müşteri ve ekiplerimize taşımak ve tanıtmak.” Her yıl L’oreal işbirliği ile kendi kolekiyonlarını yaratan Paris Kuaför, çalışanlarında sanatsal başarıyı ve eğitimi öncelikli tutar. Bu tavrı sadece saç tasarımında değil, erkeklerin tüm bakımlarında da uygular. Bu yenilikçi aileye sonsuz güvenebilir ve kendinizi teslim edebilirsiniz. Paris Kuaför’ün tecrübesinden, yenilikçi tavrından ve vizyonundan faydalanırsanız eğer düğün gününüze de kusursuz bir başlangıç yapmış olursunuz.

http://www.pariskuafor.com.tr/

pariskuafor

Toni&Guy

Toni&Guy’ın ününü bilmeyen kalmamıştır. Çeşitli yerlerdeki şubeleri ile, uluslar arası eğitimden geçmiş uzman kadrosu ile kendinden bahsettiren Toni& Guy hizmet kalitesi ile de sizlerin yüzünü güldürüyor. Gün sonunda rahatlamış ve yenilenmiş hissetmek isterseniz eğer Toni& Guy doğru bir adres olacaktır. Ankara’daki şubeleri; Cepa Avm, Gordion Avm ve Kentpark Avm. Size en yakın adresi seçin ve kendinizi uzman ellere teslim edin; sonuçtan oldukça memnun kalacağınız kesin.

http://www.toniguyankara.com/

tony

Parisli Cemil

Cemil Ayrancıgil, 37 yıllık iş tecrübesi ile adından sadece Ankara’da değil, İzmir ve İstanbul’da da bahsettiriyor. Ankara’da 10 şubesi ile hemen hemen Ankara’nın her semtinden kişilere yetişiyor ve 37 yıllık birikimindeki tecrübelerini kullanıyor. Web sitelesini ziyaret ederek, şubelerine bakabilir ce sonrasında randevunuzu alabilirsiniz. Kişisel bakımlarınız da dahil, her türlü hizmeti bulacağınız Parisli Cemil Kuaför’ün müdavimi olmanız için nedenleriniz çok! Gidin ve 37 yıllık tecrübeyi kendi gözleriniz ile görün.

http://www.parislicemil.com/

parisli

 

Red&White Kuaför

Ankara’da  manikür ve pedikür yaptırabileceğiniz kuaför salonları arasında, 29 yıllık tecrübeleri ile Red& White Kuaför’de ilk sıralarda yerini alır. Başkentin en nezih semtlerinden biri olan Çankaya’ya konuşlanmış Red&White Kuaför, üstün hizmet ve sanat anlayışı felsefesini benimseyerek yıllardır müdavimlerine ve yeni müşterilerine hizmet vermektedir. Uzman kadrosu ile kısa sürede adından söz ettiren ve şubelerini açan Red&White’ın Çankaya dışında, 3 ayrı şubesi daha bulunmaktadir. Ayrıca, 1999 yılından itibaren kendi koleksiyonlarını oluşturan Red&White Kuaför, hizmet- kalite ve sanat üçlemesiyle de mesleki bakış açısını ve vizyonunu ortaya koymaktadır.

http://www.redandwhitekuafor.com.tr/

redandwhite

Etiketler:
0 shares
Önceki Yazı

Vintage Damat Aksesuarları

Sonraki Yazı

Fark Yaratan Gelin Aksesuarları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir