Damatlar İçin İzmir Manikür Ve Pedikür Salonları

Düğün hazırlıklarında sona yaklaştınız ve sıra geldi kişisel bakımınız için araştırmalara başlamaya. Düğün öncesi hazırlık en az düğün günü kadar yorucu geçtiğinden, sizin de rahatlamaya ve yenilenmeye ihtiyacınız vardır. Düğün öncesi kişisel bakımlarınızdan ziyade işin keyif anı çok daha motive edicidir. Damatlar için İzmir manikür ve pedikür salonlarını araştırarak, size zaman kazandırmak ve bir an önce keyifli anlar geçirmenizi sağlamak istedik. Manikür ve pedikür ile rahatlama mı olurmuş dediğinizi duyarz gibiyiz. Tabii ki olur, hem de şahane olur. Manikür ve pedikür içerisinde yer alan peeling’lerden uygulanan mesajlara kadar günlerin yorgunluğunu atacak ve kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz!

kapak

Favori Erkek Kuaförü

Favori Erkek Kuaförü’nün bünyesinde yok yok. Her türlü kişisel bakımınızdan ziyade ummadığınız seçenekler de aklınızı başınızda alıyor. Manikür ve pedikür konusunda oldukça titizlenen uzman ekibi, tek kullanımlık ürünleri ile sağlığınıza ne kadar dikkat ettiklerinizi de gözler önüne seriyor. Türkiye’nin en iyi kuaförleri arasında yerini alan ve 1998 yılından beri yönetiminin Aptullah Aktaş tarafından yapıldığı Favori Erkek Kuaförü; profesyonel kadrosuyla birlikte müşteri memnuniyeti, kaliteyi ve hijyeni ön planda tutarak müdavimlerini oluşturmaya devam ediyor. Sadece Bornova’da şubesi olan Favori Erkek Kuaförü, tek bir yerde size hizmet ederek kalitesinden ödün vermeden hizmete devam ediyor.

http://favorikuafor.com/

favori

Makkas’S Boutique Erkek Kuaförü

Makkas’S Boutique Erkek Kuaförü, hem vermiş olduğu hizmet hem dekorasyonu hem de butik çalışması ile birebir hizmet alabileceğiniz, bir kuaförden uzak adeta hoşça zaman geçirebileceğiniz bir mekan. Bornova’ya konuşlanmış bu hoş, küçük mekana güvenip dilediğiniz hizmeti birebir alabilirsiniz. Yenlikçi saç formlarının dışında diğer hizmetlerine de oldukça titizlenen, müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan ve sizi önemseyen kişilerden hizmet görmek sizi de oldukça memnun edecektir. Web sitesi bulunmayan Makkas’S Boutique Erkek Kuaförü’nü Facebook adreslerinden ziyaret edebilir ve randevunuzu alabilirsiniz.

makkas

Saloon Özcan

Saloon Özcan, “En iyi görünüşü yakala!” sloganı ile sesini duyururken, verdiği hizmette de kendisini kanıtlıyor ve sizleri en iyi görünüme kavuşturuyor. Saloon Özcan, kaliteli ve uzman ekibi ile birlikte sadece Bornova’da siz müşterilerini beklemektedir. Kemikleşmiş müşterilerine, yeni müşteriler eklemeye devam eden Saloon Özcan; saç, sakal kesimi, manikür, pedikür, sir, cilt bakımı, el ve ayak bakımları gibi birçok erkek bakımını da bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca salonda bulunan kişisel dolabınız ve otoparktaki yeriniz de sizin için ayrılmıştır, haberiniz olsun. İşte Saloon Özcan, müşteri memniyetine bu derece önem vermektedir!

http://www.saloonozcan.com/

saloonozcan

Prestige Kuaför

Yüksek kaliteden ödün vermeden 22 senedir müşterilerine hizmet veren Prestige Kuaför, Alsancak’taki salonu ile müşterilerine hizmet vermektedir. İşini seven ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yücel Eryılmaz, 22 yıldır kalitesinden ödün vermediğinden dolayı şimdilerde işinin zirvesinde. Türkiye’nin ilk marka tescilli kuaförlerinden olan Prestige’in işe bakış açısını, saygısını ve işine ne kadar özendiğini buradan anlayabilirsiniz. Her türlü küaförlük ve bakım hizmetini bulabileceğiniz, aynı zamanda kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz Prestige Kuaför’ün  uzman ekibi sayesinde de dilediğiniz hizmeti gönül rahatalığı ile alabilirsiniz.

http://www.prestigekuafor.com/

prestige

Etiketler:
0 shares
Önceki Yazı

Düğün Konseptine Göre Damat Ayakkabıları

Sonraki Yazı

Vintage Damat Aksesuarları

  1. Kullanıcı Adı*
    01 Şubat 2015

    Kessinlikle Makkas’S BoutiQue Erkek Kisisel Kuaforunu denemelisiniz-…Bornovanin en elit Harika Hizmet veren yeri…Samet Tan Saclari BasTAN cikarTAN

  2. Kullanıcı Adı*
    15 Şubat 2015

    Izmir de en iyi erkek kuaför hizmeti veren tek özel yer Makkass Boutique kuaförü denemelisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir