Düğün Arabası Kiralayabileceğiniz 10 Firma

Yeni hayata başlangıçta, geçeceğiniz yollarda iz bırakmanız gerekir. Bu yüzden büyüleyici gelinleri, şıklığıyla nefes kesen damatları taşıyacak bir düğün arabası gerekiyor. Eğer alışılmışın dışında bir seçim yapmak istiyorsanız veya özel bir süsleme ve özel bir araç tercih ediyorsanız size yardımcı olacak firmalardan 10 tanesini araştırdık. Tahmin edeceğiniz üzere hepsi randevu ile hizmet veriyorlar. İsterseniz şoförlü bir araç da kiralayabiliyorsunuz. Klasik, limuzin, spor  veya lüks bir araba için danışabileceğiniz birçok firma bulunuyor.

1)     Gelin Arabam

Bünyesinde fazla sayıda klasik araç barındıran firma Kızıltoprak’ta bulunuyor. Hem klasik araba pazarında oldukça iyiler hem de kullanımdan çıkmış araçları modifiye ederek tekrar güzel bir görüntü sağlıyorlar. Uyarıları ve unutulması mümkün detayları da size hatırlatan firma, Anadolu Yakası’nda en çok tercih edilen düğün arabası kiralama firmalarından.

Düğün Arabası Kiralayabileceğiniz 10 Firma 3

2)     Seden Limuzin

Eğer hayalinizde her zaman bir limuzini düğün arabası yapmak varsa, bunun için de fazla sayıda firma bulunuyor. Seden Limuzin de bunlardan biri. İstanbul Fulya’da bulunan firma özel istek ve ihtiyaçlara oldukça önem veriyor. Aynı zamanda firmadan sadece limuzin değil dilediğiniz arabayı tedarik edebilirsiniz.

Düğün Arabası Kiralayabileceğiniz 10 Firma 2

3)     Düğün Arabası

Düğününüzün sizin için ne anlama geldiğini bilen ve sorumluluk almaktan asla çekinmeyen firma Üsküdar’da. Yeni başlayacak olan hayatınıza giriş yaparken her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyorlar ve buna göre size hem yardımcı hem de düğün arabası konusunda destek oluyorlar.

4)     Düğün Otosu

Bostancı’da bulunan Düğün Otosu, Türkiye’de özel günler için araç kiralama firmalarının içinde ilk 10’da bulunan bir firma. Özel günlerinizi daha da unutulmaz hale getireceğinin garantisini veren firma yüzlerce çeşit araç kiralamada size uzman görüşüyle destek oluyor.

5)     Boğaziçi Oto

Spor, klasik, lüks her türlü araçla hizmet veren Boğaziçi Oto, sektörde oldukça sık tercih edilen bir firma. Selamiçeşme’de bulunan firmanın anlayışlı ve güler yüzlü ekibi düğün gününüzün heyecanını sizinle paylaşmaya her zaman hazır.

Düğün Arabası Kiralayabileceğiniz 10 Firma 1

6)     Bee 34

Profesyonel bir ekibe ve her çeşit araca sahip Bee 34 Üsküdar’da bulunan bir araç kiralama firması.  Şoförlü veya şoförsüz tercihlerinizle düğün aracınızı Bee 34’ten kiralayabilirsiniz.

7)     Kiralık Vosvos

Adından da anlaşılacağı gibi oldukça rahat bir firma Kiralık Vosvos. Ataşehir’de bulunan firmanın ilk hedefi evlenen çiftleri huzurlu ve mutlu hissettirmek. Hizmeti belli bir saatle de sınırlamıyorlar. Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. İsteğe göre şoför hizmeti de her firmada olduğu gibi Kiralık Vosvos’ta da bulunuyor.

8)     Cityline Vip Gelin Arabası

Lüks Mercedes Sprinter araçlarıyla, evlenen çiftlere otel odası konforu yaşatma hedefi bulunan firma, bugüne kadar her çifte kusursuz ve izole bir seyahat sunmuş. Her şeyden uzak, oda konforunda yeni hayatınıza giriş yapmak istiyorsanız ilk tercihiniz Cityline Vip Gelin Arabası olmalı.

9)     Ripa

Kadıköy’de bulunan Ripa lüks bir düğün gününü garanti ediyor. Gün boyunca konforlu bir ulaşım sözü veren firma, anlaştığınız saatler içerisinde dilediğiniz hizmeti sunuyor.

10)  Qubbe Carevelle Vip 

İstanbul’un en gözde mekanlarından Qubbe’nin sunduğu araç, rüya gibi bir taşımacılık sunuyor. Mekandan bağımsız olarak da kiralayabileceğiniz araçta; şöför ile telefon bağlantısı, açılır kapanır paravan, plazma TV ve high tech müzik sistemi gibi detaylarla domatılmış. Eğlenceli ve lüks bir yolculuk için Qubbe oldukça iddialı.

 

 

 

 

 

0 shares

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir