dugun-fotografcisi

Düğün Fotoğrafçısı

dugun-fotografi-ic-mekan-1024x448

Düğün fotoğrafçısı çok önemli bir organizasyon gerektirir. Anneniz ve babanızın akrabalarla takı takılırken çekilmiş fotoğraflarının dışında tek kare klasik bir fotoğrafı vardır hani, babanız diz çökmüş annenizin ellerini tutmuştur ya da anneniz bir sandalyede oturmuş, babanızsa onun hemen yanı başında durmaktadır. Eğer şanslılarsa bunlara alternatif olarak ikisinin yan yana oturduğu, daha zamansız ve ileriki yıllarda dalga konusu olmayacak bir fotoğrafları da olabilir. Belki hiçbiriniz annenizin gelinliğinin tam olarak baştan sonra neye benzediğini bile anlayamamışsınızdır bu fotoğraflar yüzünden.

Şimdi bunların hepsini unutun. O günler geride kaldı. Artık patron sizsiniz ve bu sizin gününüz. Siz nasıl, nerede, ne şekilde olmasını istiyorsanız düğün fotoğrafçınız sizi o şekilde görüntüleyecek ve hatta daha yaratıcı, en yaratıcı olmak için birbirleriyle yarışa girecekler.

dugun-fotografcisi

Düğün fotoğrafçısının işi düğün hazırlıklarıyla birlikte başlıyor. Gelin için ayrı damat için ayrı. Sabah yataktan kalkma anınızdan yeni evinizin kapısını açana kadar her anınızın, her bir detayın fotoğrafını çeken profesyoneller, sizi bile şaşırtacak derecede iyi işlere imza atıyorlar. Dünyanın en çok satan dergisi için yapılan bir moda çekiminden farksız olan bu düğün fotoğrafları seremonisi, bu günden size hatıra kalacak en önemli hatırayı oluşturacak. O yüzden derin bir nefes alın ve gülümseyin. İşte size o profesyonellerden bir kaçı…

1-  Hande Karayaka

Hande Karayaka düğün fotoğraflarını çekeceği çiftlere bir psikolog edasıyla yaklaşıyor ve en etkili pozları yakalamak için en doğal ve samimi hallerini ortaya çıkarıyor. Size sunduğu farklı paketlerle de karar vermenize yardımcı oluyor.

http://www.handekarayaka.com/galeri.htm

2- Atilla Oral

Atilla Oral düğününüzü çektiği fotoğraflarla bir hikaye haline getiriyor ve size bunu hayatınızın en özel albümü olarak sunuyor. İster iç, ister dış mekan olsun istediğiniz kalitedeki fotoğraflar için Atilla Oral profesyonelliğini konuşturuyor.

http://www.atillaoral.com/paketler.html

3-  3 Renk Fotoğrafçılık

“Benim düğünüm diğer düğünlerden çok farklı o yüzden fotoğraflarım da öyle olmalı diyorsanız” 3 Renk Fotoğrafçılık’ın sınırları zorlayan yaratıcılığına bırakın kendinizi.  Romantik komedi filmi tadında bir düğün fotoğrafları albümü sizi bekliyor.

Anasayfa

4- Manolya Karayel

“Mutlu düğün hikayelerinin fotoğrafçısı” Manolya Karayel, fotoğraflarınızı çekerken o en mutlu anınızın bir parçası oluyor. Bu sayede içinizdeki gerçek mutluluk, onun gözüyle fotoğraf karelerine eksiksiz olarak yansıyor.

http://manolyakarayel.com/index.php

5- Beyhan Akkoyun

Ünlülerin düğün fotoğrafçısı Beyhan Akkoyun sizleri romantik bir filmin başrol karakterleri haline getiriyor ve ömür boyunca defalarca izlenen o efsane filmlerin afişlerini sizinle oluşturuyor. Hikayeniz bu fotoğraflarla gelmiş geçmiş en romantik filmin sahnelerini aratmıyor.

http://www.beyhanakkoyun.com/

dugun fotografcisi-3
dugun fotografcisi-3

d4ac40fff1f0ab827ce0f7f0c892d148

Etiketler:
0 shares
Önceki Yazı

Bir Başkadır Eylül Düğünü

Sonraki Yazı

Heyecanlı Telaş: Evlilik İçin Yatak Odası Alışverişi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir