Düğündeki Önemli Detay: Gelin Arabası

düğün-arabası

 

Düğünün tamamını bir puzzle olarak düşünürsek, parçalarınıda seçimlerimiz. Gelinliğinden tutunda düğün mekanı,müzikler gibi bir sürü şey, çok parçalı bir puzzle.Bir parçasıda; düğün arabası,diğer tabiriyle ‘gelin arabası’ geline atanan araba olarak düşünülüğüne göre gelinin de fikri önemlidir seçimde.

İmkanlara göre eş dost tanıdık veya kendi arabanızı süsleyip gelin arabası yapacağınız gibi tarzı ve farkı olması açısından kiralama şirketlerinden araba kiralayabilirsiniz benim fikrim eğer imkan varsa sıradan olmaktan çıkıp klasik eski bir araba kiralamaktır,düğünlerde bu sıra rövaşta olan tatlı mı tatlı vosvoslar veya daha gösterişli olmasını istiyorum diyorsanız limuzinler…

Düğünün arabası önemli çünkü gelini evden alacağınız ,düğün alanina giriş yapacağınız,davetlilerinizin dışındaki insanların bile göreceği düğün alanina girdiğinizde ilk göze çarpan nokta ‘gelin arabası’ neden dikkatleri çekip ne farklı ne hoş dedirtecek bir araç olmasın ki ?

Hatta çılgınlık yapıp belki faytonla düğün alanina gelip şaşkınlık yaratırsınız ?

Düğününüzün tarzına ve kendi beğeninize göre

bir araba kiralamakta fayda var tabii ki. Mesela yaz düğünüyse eğer üstü açık klasik bir araba çok hoş olup düğünü görsel bir şölen haline getirecektir.

Nasıl bir araba kiralamaya karar verdğinizde kiralayacağınız yerle hangi hizmetlerin verildiğini iyice sorusturmalısınız bazı kiralama şirketleri arabalarını şoförsüz kiralamıyor haliyle şoför hizmetine ayrı bir ödeme gerekiyor ama zaten o gün için size tavsiye düğün günü arabayı damadın kullanıp trafik stresine hiç girmemesi o yüzden soförlü araç kiralamak daha mantıklı.

Bir başka hizmette özellikle limuzin kiralayanlarda arabada şarap veya içecek bulunması veya arabanın süslenmesi hizmetlerinin kiralamanın içinde olup olmaması gibi konulara dikkat edip gelin arabası kiralama işlemini yapmalısınız.

gelin-arabası-kiralama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sizin için seçtiğimiz gelin arabası kiralama firmalarından bazıları:

www.sedenlimousine.com

www.gelinarabam.com

www.dugunarabasi.com

www.klasikgelinarabasi.com

www.dugunarabam.com

www.klasikarackiralama.com

www.pasagaleri.com

 

Her bütçeye ve zevke uygun tarz araba ve diğer hizmetleri alabileceğiniz firmaları sizinle paylaştım

Herkesin beğenisini ve sizinde rahatınızı sağlayacak bir araba kiralayıp bu seçimide en güzel şekilde atlatın 🙂

Son olarak komik bir fikir böyle bir ilginçlik yapıp gelin,damat farklı arabalarda  alana birlikte giriş yapacak şekilde düğün alanine gelin 🙂

gelin-arabası

Etiketler:
0 shares

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir