oyun-havasi

Düğününüz İçin Hareketli Oyun Havaları

Düğününüzü tasarlamak eğlenceli fakat bir o kadar da zahmetli bir iştir. Yapılacağı mekandan, sunumlara, gelinlikten, davetli listesine kadar her şeyle tek tek ilgilenirsiniz. Her şey tamam halloldu derken en sona en önemli meselelerden biri kalır, elbette düğünde çalacak müzikler. İlk dans müziği, romantik şarkılar anılara bakarak seçmesi kolay olacaktır. Fakat sizin bu mutlu gününüze ortak olan herkesin en az sizin kadar eğlenmesini sağlayacak hareketli oyun havaları seçimleri ortak bir zevke hitap etmeli değil mi? Mesela içleri kıpır kıpır kaynatacak, kimseyi yerinde oturtmayacak oyun havalarını bulmak kolay değil ama merak etmeyin sizlere fikir verecek videoları sizler için hazırladık.

oyun-havasi

Düğünlerin atmosferindeki mutluluktan olsa gerek, hareketli tüm şarkılarda insanların oynama potansiyeli artar. Hangi parçada eller havaya yaptığının yada ne kadar iyi dans ettiğinin önemi yoktur, yeter ki müzik çalsın. Mutluluk bulaşıcıdır diye boşuna söylenmez. Aynı anda dans eden bir sürü davetli, sizin bu özel gününüzde yanınızda olmaktan mutluluk duyduklarını daha iyi nasıl belli edebilirler ki?

https://youtu.be/hkOnydSEzSk

Hele de sevilen herkesin bildiği şarkılarda sesler kısılıncaya kadar eşlik edilir. Düğünde hiç yerinden kalkmayan konuklarınız bile bir anda sahneye fırlayabilir. Tüm konuklarınızın eğlendiği, herkesin neşeyle dans ettiği düğününüz size bir rüya gibi gelebilir. Hiç bitsin istemezsiniz, aylarca etkisi sürer. Ve dost meclislerinin konusu ” ne eğlendik ama ” olur.

Bazı misafirler beklenmedik potansiyelde dans figürleri düğünler sayesinde ayyuka çıkar. Hem sizin hem de misafirlerin ağzını açıkta bırakan dans showu herkes için unutulmaz olacaktır. Hem kim gizli kalmış bir yeteneği keşfetmek istemez ki ? Bu anlarda herkes kameralarına sarılıp çoktan sosyal medya paylaşımlarına başlamıştır.

 

Düğün yerini seçerken, gelinliğinizi defalarca prova ederken, sunum tadımları yapılırken gösterdiğiniz özenin, düğünde çalan parçalara göstermeniz doğaldır. Özellikle hazırladığınız genel tasarımın müziklerle de devam etmenizi isterseniz yabancı şarkı seçimleri daha yerinde bir karar olacaktır.

 

Ama tabi gelinle ve damatla tüm o alışveriş zahmetini çeken, kaprislerinizle şefkatle ilgilenen orta yaş grubunu unutmak olmaz. Başka nerede bu gönüllerince eğlenebilecekler ki? Bu gün en mutlu günümüz diye çok hatırı sayılır bir bahaneyle dans pistinde yerlerini alacaklardır.

Etiketler:
0 shares

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir