kapak

Instagram’da Nikah Şekeri, Gelinlik, Damatlık ve Davetiye Avı

kapak

Değişen teknolojiyle beraber her şey parmaklarımızın ucuna gelmeye başladı. Online alışverişten sonra sosyal medya kanallarının hayatımıza girmeye başlamasıyla evden çıkmadan pek çok şeyi tek tıkla halletmek hem daha ekonomik hem de daha rahat bir hal alınca biz de bu kez düğün hazırlıklarını Instagram üzerinden halletmenin yollarını aradık.

Tabii ki gelinliğinizi Instagram üzerinden satın almak parlak bir fikir olmayabilir. Ancak en azından nasıl bir model tercih edeceğinize karar verebilirsiniz. Nikah şekeri ve davetiye için ise Instagram üzerinden pek çok firmaya ulaşmanız mümkün. Peki düğün hazırlıkları sırasında Instagram’dan kimleri takip etmeli? Gelin, birlikte bakalım!

gelinlik21

@gelinlik21 – Instagram’da Nikah Şekeri, Gelinlik, Damatlık ve Davetiye Avı

Son yılların ünlü dizilerinde gördüğümüz pek çok gelinliğin imzasını taşıyan Gelinlik21, Instagram üzerinden en çok takip edilen ve en aktif gelinlik hesaplarından biri. Gelinlik modellerinin yanı sıra geline dair pek çok aksesuar paylaşan hesabı takip ederek gelinlik modelinize birkaç saat içerisinde karar verebilirsiniz. Hatta dilerseniz beğendiğiniz gelinliği seçip yine Instagram üzerinden randevu alarak hayalinizdeki gelinliği Gelinlik 21’e diktirebilirsiniz.

http://instagram.com/gelinlik21

damat-tween

@damat_tween – Instagram’da Nikah Şekeri, Gelinlik, Damatlık ve Davetiye Avı

Erkek kullanıcılar sosyal medyayı kadınlar gibi alışveriş için kullanmasa da Instagram onların da favorileri arasında. Her ne kadar onların ilgisi otomobiller ve spor hesapları yönünde olsa da düğün hazırlıkları sırasında birkaç damatlık firmasını Instagram üzerinden takibe alarak işlerini kolaylaştırmaları mümkün. Damat_tween ise damatlık konusundaki tecrübesini Instagram hesabıyla da buluşturunca damat adaylarının ilgisini en çok çeken hesaplardan olacağa benziyor.

http://instagram.com/damat_tween

davetiyedukkani

@davetiyedukkani – Instagram’da Nikah Şekeri, Gelinlik, Damatlık ve Davetiye Avı

Düğün hazırlıklarının belki de en eğlenceli kısmına geldi sıra! En özel gününüze tanık olacak misafirlerinizi nasıl davet edeceksiniz? Tabii ki gösterişli bir davetiyeyle olacağı kesin. Peki birbirinden şık davetiyelere ulaşmanın sandığınızdan daha kolay olduğunu söylesek? Davetiyedukkani Instagram üzerindeki aktif rolüyle davetiye arayışındaki çiftlerin yardımına koşuyor. Modern, şık ya da geleneksel çizgilere sahip pek çok davetiye modeli bulunan hesap üzerinden davetiyenize kısa bir süre içerisinde karar verebilirsiniz. Geç kalmadan bir bakın bizce!

http://instagram.com/davetiyedukkani

mutlulukicin

@mutlulukicin – Instagram’da Nikah Şekeri, Gelinlik, Damatlık ve Davetiye Avı

Nikah şekeri, bekarlığa veda ve kına gecesi için hediye alternatifleri bulunan mutlulukicin hesabında aradığınız pek çok şey mevcut. Özellikle kına geceleri için hazırlanan orijinal hediyeliklere bayılacağınıza eminiz. Nikah şekeri içinse küçük kutular ve minik şekerler bulunan mutlulukicin hesabı üzerinden sevdikleriniz için birbirinden özel modellerden birini seçebilirsiniz.

http://instagram.com/mutlulukicin

Etiketler:
0 shares

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir