km8

İstanbul Avrupa Yakası Nikah Salonları

Hayatınızın aşkıyla karşılaştınız sonunda. Güzel bir birlikteliğiniz var ve nihayet bunu bir nikahla sonsuzlaştırmak istiyorsunuz. Beklediğiniz o anları en güzel şekilde organizasyon edip, rüya gibi olmasını istiyorsunuz. Söz merasimi, nişan töreni geride kaldı ve işte düğünden önce ki resmi birlikteliğinizi başlatmak için nikah aşamasına geldiniz.

Neler hayal ettiniz bu ile ilgili kim bilir? Ne giyeceksiniz, Nerede kıyılacak nikahınız, davetliler kim, nikah şekeriniz nasıl olacak, nasıl evet diyeceksiniz? Peki ya nerede olacak bu hayalini kurduğunuz nikah merasimi?

Sakın panik olup umutsuzluğa kapılmayın. Biz sizin için İstanbul Avrupa yakası nikah salonlarını araştırdık. Nerede nasıl, kaç kişilik bir nikah merasimi düzenleyebilirsiniz büyük bir titizlikle sorduk soruşturduk. İşte size bir kaç mekan önerimiz:

bagcilar-nikah-dairesi_cd8e6e12-a1f7-4815-9e4f-ea783c82976c

Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Nikah Salonu

Eğer nikah merasiminizi hem nezih bir semtte, sakin bir ortamda hem de merkezi bir yerde yapmak istiyorsanız Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Nikah salonu tam size göre. Ulaşımı oldukça kolay olan nikah salonu Ataköy’de bulunuyor. Ortalama 250 kişilik davetli kapasitesi var. Ayrıca tiyatroya ve sanata dair tutkunuz varsa Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Nikah Salonu buram buram sanat kokan bir ortamdır. Davetlilerinize açık havada ikram sunma şansınız var. Ayrıca girişinde ve iç kısımda ufak, şirin bir de kafeteryası var

Adres: Ataköy 7-8-9-10 Mh., 34158 Bakırköy/İstanbul
Tel: 0212 444 9 647

Fatih Ali Emiri Nikah Salonu

Fatih Ali Emiri Nikah Salonu

Merkezi bir semtte nikah salonlarından biri de Fatih Ali Emiri Nikah Salonu. Salonu 280 kişilik davetli kapasitesi var. Oldukça modern ve kaliteli bir dekore edilmiş olması nikahınızın güzel geçmesine katkıda bulunacak. Millet Kütüphanesi’nin kurucusu, araştırmacı ve Tezkire yazarı Ali Emiri Efendi’nin adını taşıyan Fatih Ali Emiri Nikah Salonu yine aynı adı taşıyan kültür merkezinin içinde bulunuyor.

Adres: Ali Emiri Kültür Merkezi Nikah Salonu, Vatan Caddesi Emniyet Müdürlüğü Arkası.

Tel: Ali Emiri Kültür Merkezi Nikah Salonu Telefon No: (212) 521 89 51
T.C. Fatih Belediye Başkanlığı Telefon No: (212) 453 14 53 Dahili: 1177-1191

km8

Bağcılar Nikah Salonu

Bağcılar Halk Merkezi Güneşli binasında bulunan nikah salonu belediye nikah salonlarının içinde belki de en iddialısı. Oldukça modern ve güzel bir bina içinde ve ergonomik dizayn edilmiş bir salona sahip. U şeklinde yükselerek dizilmiş koltuklar misafirlerin nikah masasını rahat görmesini sağlıyor. Nikah masasının ise ihtişamı görülmeye değer nitelikte. Davetlilerinize ikramda bulunmak içinse kültür merkezinin alt katında bahçeli bir salon tahsis ediliyor. Ortalama 300 kişilik davetli kapasitesi mevcut. Ayrıca belediye nikah salonunda ücretsiz canlı yayın hizmeti de veriyor. Nikaha gelemeyen davetliler belediyenin web sitesinde nikahı canlı olarak izleyebilirler.

Adres: Yenimahalle Mahallesi Dökümcüler Caddesi No:8 Bağcılar/İSTANBUL

Tel: (0212) 515 52 52

nikah-salonu-canli-yayin

Maçka Nikah Salonu

Merkezi bir konumda doğayla iç içe bir nikah salonu Maçka Nikah Salonu. Tek katlı nikah salonundan oluşan country tarzı oldukça şirin bir mekan. 250 Kişilik davetli kapasitesi mevcut ve ayrıca 300 kişilik takı salonu ve 75 kişilik kafeterya , 150 kişilik kokteyl çadırı , gibi imkanları da bulunmakta. Davetli araçları içinse 150 araçlık açık otoparkı mevcut.

Adres: Harbiye Mah. Kadırgalar Caddesi

Tel: (0212) 248 10 69

185_armoni2

Feriköy Nikah Salonu

Şişli Belediyesine ait nikah salonu ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Temiz ve modern bir nikah salonuna sahip. 250 Kişilik Davetli oturma kapasitesi , 250 kişilik yemek salonu ve geniş bir fuayesi var. Davetli araçları için 100 araçlık kapalı otoparkı mevcut.

Adres: Feriköy Mah. Çobanoğlu Sokak Şişli/İstanbul

Tel: (0212) 343 94 30/5

 

0 shares
Önceki Yazı

Gaziantep Nikah Salonları

Sonraki Yazı

Trabzon Nikah Salonları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir