dugun-mekanlari-7

İstanbul’un İki Yakasını Süsleyen Romantik Düğün Mekanları

Yeni bir hayata ilk adımı atarken, sizler için incelediğimiz düğün mekanları arasındaki alternatifleri mutlaka değerlendirmelisiniz.

Hayatınızda ki o en özel gün yaklaşıyor ve herkesin gıpta ile anlatacağı romantik bir düğün mü istiyorsunuz? O zaman mutluluğa giden bu yolda her şeyi istediğiniz gibi olmalı.

Herkesin hayalidir masal gibi bir düğünle evlenmek. En şık sofralar, en güzel müzikler ve hayatınızın en güzel “O” anı… Yeni bir hayata “Evet” derken, kusursuz, ihtişamlı, masalsı ve romantik bir düğün…

Bizde, masalsı ve romantik bir düğün için İstanbul’un iki yakasını süsleyen en romantik düğün mekanlarını sizler için inceledik ve beğeninize sunuyoruz.

dugun-mekanlari-7

Moda Teras

Anadolu yakasında, Kalamış Koyu’ndan Fenerbahçe Burnu’na, Adalar, Kalamış ve Marmara Denizi’ne kadar uzanan olağanüstü bir manzara eşliğinde eşsiz bir düğün için tabir yerindeyse biçilmiş kaftan.

Moda Teras, şehir içinde ancak şehrin gürültüsünden uzak, rüyalarınızdaki bu özel gününüzü gerçeğe dönüştürebileceğiniz harika düğün mekanlarıarasında yerini alıyor.

Boğaziçi Paysage Restaurant

Anadolu yakasında Boğaz’ın büyüleyici manzarası eşliğinde romantik bir düğün için mutlaka düşünülmesi gereken bir mekan olan Boğaziçi Paysage Restaurant Anadolu yakasının en gözde mekanları arasında yer alıyor.

Yeşillikler arasında sizlere masalsı bir ortam sunan cennet gibi bir mekandaevlenmekse hayaliniz, biraz mavi biraz da yeşilse renginiz düğün mekanlarıarasında mutlaka bu alternatifi düşünmelisiniz.

The Marmara Esma Sultan Yalısı

Avrupa yakasında, Boğaz’a nazır yemyeşil bahçesi ve denizden ulaşıma imkan tanıyan iskelesi ile romantik bir düğün için en fazla tercih edilen mekanları arasında yer alan Esma Sultan Yalısı, Boğaz’ın tüm güzelliğinin içeri yansıdığı 4 tarafı camla kaplı iç mekanı ile de bu konuda rakipsiz.

Eşsiz manzarası nedeniyle Boğaz’ın incisi olarak anılan The Marmara Esma Sultan Yalısı,Osmanlı Hanedanı’nın görkemli yaşamının izlerini taşıyan, hayalinizin düğünü için sizleri geçmişle bugün arasında romantik, rüya gibi bir yolculuğa çıkarıyor…

Armada Teras

Avrupa yakasında, bir bakıma tarihi merkezin kalbinde, Ayasofya ve Sultanahmet Camii, Marmara Denizi ve Adalar manzarasıyla çevrili olan Armada Teras en mutlu gününüzü romantizm eşliğinde yaşamanız için şüphesiz ki bütün şartlara sahip…

Şehirden değil ama onun karmaşasından uzakta, hatta denizden de ulaşılabilen bir yerde İstanbul’u dinlemek, İstanbul’u hissetmek, romantizmi doyasıya yaşamak ve evliliğin ilk anlarını ömür boyu yaşatmak isteyen çiftler bu düğün mekanını mutlaka görmeli.

Kız Kulesi

İki kıtanın kucaklaştığı yerde, üzerinde bulunduğu küçük adacıktan binlerce yıl boyunca İstanbul’u seyreden Kız Kulesi, sayısız aşk hikayesine tanıklık eden romantik bir düğün için eşsiz bir mekan.

Dünyada eşi benzeri olmayan konumu ve İstanbul’un simgesi haline gelen ünüyle, aşk efsanelerinin ve romantizmin sembolü haline gelmiş olan mekan,düğün mekanları arasında hiç biri ile kıyaslanamayacak kadar özel… Kız Kulesi, romantik ve masalsı bir düğün için tercih edilmesi gereken alternatifler arasında mutlaka değerlendirilmeli…

0 shares

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir