gelinarabasi-kapak

İzmir Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Düğün gününe şunun şurasında ne kaldı ki! Gün saymaya çoktan başlamışsınız. Fakat hala eksikleri tamamlamak için çabalıyorsunuz. Düğün arabanız hazır mı mesela? Hala kiralamak için fırsat bulamadıysanız doğru yerdesiniz. Çorbada bizim de tuzumuz bulunsun istedik ve İzmir gelin arabası kiralama firmalarını sizi için listeledik çünkü. İşte birbirinden iddialı modelleri düğün günü emrinize sunacak o şirketler…

gelinarabasi-kapak

1- Mega VIP Group – İzmir Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Yeni başlayan hayat yolculuğunuza muhteşem bir gelin arabasıyla çıkmak isterseniz İzmir’deki en doğru adreslerden biri Mega VIP Group diyebiliriz. Özellikle klasik otomobil seçenekleri arasında kendinizi 70’lerden kalma bir film setinde hissedebilirsiniz. Şık bir gelin arabası süslemesi de yaptırdınız mı bu iş tamamdır.

http://www.megavipgroup.com/

gelinarabasi-1

2- İzmir VIP Araç Kiralama – İzmir Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Klasik otomobillerden son model araçlara kadar pek çok gelin arabası seçeneği olan firmanın özellikle limuzinlerinin büyük ilgi gördüğünü duyduk. Hayatınızın en özel gününde İzmir sokaklarında havalı bir tur atmak istiyorsanız kapılarını mutlaka çalın deriz. Üstelik gelin arabası kiralama hizmetlerinin yanı sıra transfer de sağlıyorlar. Şehir dışından gelecek misafirleriniz için ihtiyacınız olabilir, bizden söylemesi.

http://izmirviparac.com/

3- Milano Car Rental – İzmir Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Düğün arabanız için modern bir otomobil düşlüyorsanız Milano Car’ın listesine mutlaka bakmalısınız. Jiplerden lüks minibüslere kadar uzanan birçok gelin arabası seçenekleri mevcut çünkü. Araç filolarının tamamı lüks otomobillerden oluşuyor. Bu yüzden eğer ihtişamlı bir gelin arabası düşlüyorsanız web siteleri üzerinden bir ön araştırma yapabilirsiniz.

http://www.milanocarrental.com/

gelinahrabasi-2

4- Alp VIP Rent a Car Hizmetleri – İzmir Gelin Arabası Kiralama Firmaları

İzmir için şoförlü ya da şoförsüz gelin arabası hizmeti sunan firmanın da geniş bir otomobil seçeneği bulunuyor. Bu hayatınızın en değerli günü olduğuna göre dilediğiniz gelin arabasıyla yol almak da en doğal hakkınız! O halde şık bir gelin arabası seçmek için İzmir’de bulunan firmanın yetkilileriyle bir görüşün deriz.

http://www.alpviprentacar.com/

5- Egeden Rent a Car – İzmir Gelin Arabası Kiralama Firmaları

İzmir’in en çok tercih edilen gelin arabası kiralama firmalarından olan Egeden Rent a Car’da, her bütçeye uygun otomobil mevcut. Aralarından biri mutlaka hayalinizdeki gelin arabası olacaktır.

http://www.egedenrentacar.com/

0 shares

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir