model-nikah salonu

İzmit Nikah Salonları : Dolphin Yunus Emre Nikah Salonu

İzmit’te bulunan 1 nikâh salonundaki hizmetler hakkında kısa açıklamalar, gerekli evraklar ve iletişim bilgilerini içeren bir anlatım.

Merhaba Sevgili Çiftler,

Eh, artık yaşınız geldi. Mürüvvetinizi görmek isteyenler var… Hazır ruh eşiniz de yanınızda. Ne duruyorsunuz ki! Dünya evine girme zamanı. Parmağınıza yakışan en güzel yüzükleri seçtiniz. Aldınız sevdiğiniz kadını karşınıza, diz çöktünüz. Yapabileceğiniz en romantik evlilik teklifinden sonra sıra geldi nikah dairesinden gün almaya… Peki, aranızda İzmit’e gelin gidenler var mı? Ya da İzmit’e yeni taşınanlar? Bizler bugün İzmit’teyiz. En az sizin kadar heyecanlıyız çünkü sizler için İzmit nikah salonları araştırması yaptık. Ve tam sizin keyfinize göre bir tane salon bulduk. İşte size ayrıntılarıyla İzmit Belediyesi Dolphin Yunus Emre Nikah Salonu…

model-nikah salonu

İzmit’in tek ve en çok tercih edilen nikah salonu burasıdır. Dolphin Alışveriş Merkezi ile bitişik olan bu nikah dairesinde 540 kişilik nikah salonu ve ayrıca bir de takı salonu bulunmaktadır. Bununla birlikte yaz aylarında kıyılan nikahlar için salonun yan tarafında bir adet açık kokteyl alanı vardır. Oldukça ferah, ekonomik olarak uygun, hem çiftlerin hem de davetlilerin keyifle vakit geçirebileceği şık bir mekân burası. Aşağıda bu nikah salonunun iletişim bilgilerini bulabilirsiniz:

Dolphin Yunus Emre Nikah Salonu

Adres: Hafız Binbaşı Caddesi, 41000 İzmit – Kocaeli

Telefon: 0262 321 73 21

Yol tarifi için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

https://www.facebook.com/pages/Dolphin-Yunus-Emre-…

Nikah günü almaya giderken unutmamanız gerekenleri de size kısaca hatırlatmakta fayda görüyoruz. Bunlar kayıt için gerekli belgeler ve hatırlatmalar tabii ki. Aşağıdaki bilgileri aklınızın bir köşesinde tutmanız kayıt esnasında bir aksilik çıkmasını önleyecektir:

– Cuma günleri nikah için kayıt işlemi için izin verilmemektedir.

– Aile hekiminizden bir sağlık raporu almanız gerekmektedir. Farklı aile hekimlerine ayrı ayrı başvurmak yerine beraberce bir hekime de başvurmanızda sakınca yoktur. Sağlık raporlarınızın resimli olması ve üzerlerinde aile hekiminizin kaşesinin bulunması şarttır.

– Vesikalık resminiz var mı? 4’er adet ve son altı ay içinde çekilmiş olmalı.

– Nüfus cüzdanlarınızın asılları ve fotokopileri gerekli…

– Nikâh akdinizi 18 yaşına gelmeden maalesef yaptıramıyorsunuz. Ama 17 yaşını doldurduysanız anne ve babanızın onayıyla, 16 yaşını doldurduysanız da mahkeme kararıyla evlenebilirsiniz.

– Yabancı uyruklu kişilerin doğum ve bekârlık belgelerini, pasaportlarını ve çok dilli evlenme ehliyet belgelerini yanında getirmeleri, çok dilli evlenme ehliyet belgesini İzmit İlçe Nüfus Müdürlüğü’nden almaları gerekmektedir.

Şimdiden evlenecek tüm çiftlere ömür boyu mutluluklar diler, yaşamınızı birleştirdiğiniz günden itibaren sağlıklı ve huzurlu kalmanızı temenni ederiz.

Sevgiyle kalın…

0 shares
Önceki Yazı

Sıkça Tercih Edilen Bazı İzmir Nikah Salonları

Sonraki Yazı

Gaziantep Nikah Salonları

 1. Kullanıcı Adı*
  15 Aralık 2014

  bu nikah salonuyla ilgili şikayetler sürekli duyuluyor.özellikle fotograf konusunda buna bir çözüm yoluda bulunamıyormuş.yazık

 2. MiryMay
  13 Ağustos 2015

  kocaeli’de en kaliteli avrupanin gelinlikler MiryMayde. Yeni Cuma Cami karsisinda. gelinimizi en güzel gelinlikler var.

 3. ali aygenç
  26 Eylül 2017

  oradaki güvenliği arttırın.gelin arabasına hücüm ediyorlar bu bir gasptır.orada büyük olaylar olmadan önlemini alın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir