Bora Bora

Kış Balayı Seçenekleri

Nişan, kına derken beklenen gün kapıya dayandı. Bu işin bir de sonrası var, evliğinizin ilk günlerini yani balayınızı nerede geçirmelisiniz.işte kış balayı… Günlerce düşünürsünüz kış balayı için nereye gitmeliyiz? diye. Düğününüz kışın ortasında bile olsa, balayınız pırıl pırıl bir güneşin altında geçsin istiyorsanız güney yarım küre tüm sıcaklığıyla sizi konuk etmeyi bekliyor. Sıcak kumlar, romantizm kokan sokaklar ve gün batımı… Hayatınızın en özel günleri soğuk diye bir kabusa dönüşmesin, balayında rotanızı sıcak ülkelere çevirin! Peki en romantik balayı destinasyonları nereler, bilmek ister misiniz? İşte en sıcak ve en romantik balayı bölgeleri…

 Kış Balayı Önerileri- Maldivler

Dünyanın en büyük mercan atolleri, turkuaz rengi bir deniz ve tropik ağaçlar… Hint Okyanusu’nun incisi Maldivler her yıl yüzlerce çifti ağırlıyor. Kışın ortasında, gözünüzü pırıl pırıl bir güne ‘o’’nun yanında açacağınız kış balayı günlerine hazır olun!

Bora Bora

 Kış Balayı Önerileri- Seyşeller

Her tatil özel ama balayı tatili bambaşka! Balayında romantizm kokan bir adanın çekici plajlarında birlikte güneşlenmeye ne dersiniz? Seyşeller okyanusun ortasında birlikteliğinizin ilk günlerine imzasını atacak huzura ve sakinliğe sahip. Kışın soğukluğuna inat, sıcak bir balayı geçirmek isterseniz,Seyşeller tüm çekiciğiyle sizi bekliyor.

  Kış Balayı Önerileri- Tahiti

Derin mavilikleri, bembeyaz kumları ve efsaneleriyle Pasifik Okyanusu’nun prensesi Bora Bora… Kışın balayında nereye gitmeliyiz diye çok düşünmeyin, kendinizi Bora Bora’nın muhteşem doğasına bırakın! Hazır yolunuz düşmüşken inci çiftliğini ziyaret edin ve sevdiğinizle beraber egzotik balıkların arasında yüzün!

Phuket

  Kış Balayı Önerileri- Bali

El değmemiş doğal güzellikleriyle rüyaların adası Bali… Kışın ortasında düş gibi güzel bir balayı geçirmek isteyenler için Bali huzurlu doğasının kapılarını sonuna kadar açıyor. Biraz sıcak, biraz samimi renkli bir balayı için seçiminizi Bali’den yana kullanabilirsiniz.

bali

  Kış Balayı Önerileri- Paris

Paris’in mevsimi yok! Her mevsim romantik her mevsim güzel… Romantizm kokan sokaklarda yağmurun altında dolaşmak, birlikte sıcak bir kafede Eiffel Kulesi’ne karşı kahvenizi yudumlamak istiyorsanız, balayını geçirmek için kışın ortasında bile Paris’i tercih edebilirsiniz.

paris

“Düğünümüzü kış aylarında yaptıysak balayımızı da karların içinde, beyaz bir masalın ortasında geçirmek isteriz” diyorsanız sizin için de önerilerimiz var. Bulgaristan’da Bansko ve Pamporovo, İtalya’da Adamello, Makedonya’da Mavrovo balayında kayak tatili yapmak isteyenler için ideal destinasyonlar.

 

 

 

 

 

 

Etiketler:
0 shares
Önceki Yazı

Muhteşem Nişan Mekanı Seçenekleri

Sonraki Yazı

Bir Gelinin En Güzel Süsü Gelin Çiçeği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.