1403874324

Sıkça Tercih Edilen Bazı İzmir Nikah Salonları

Evlilik gibi çok önemli ve özel bir kurumun ilk adımının atıldığı nikah işlemlerini, özellikle İzmir ve çevresinde bulunan hangi nikah salonlarında gerçekleştirebileceğinizi, sizler için araştırdık.
Evlilik, geçmişte olduğu gibi, günümüzün de çiftler açısından en önemli olayını yansıtıyor. Bu anlamda, hayatlarının belki de en heyecanlı dakikalarını yaşayacakları nikah işlemlerinde, İzmir nikah salonlarını derlediğimiz bu çalışmada, çiftler salonları rahatlıkla değerlendirebilsin diye salon detaylarını da vermeye gayret ettik.İşte karşınızda, nikah salonları için fikir verebilecek bazı bilgiler;
1403874324Balçova Belediyesi Nikah Salonu

Evlilik müessesinin kutsallığının farkında olan Balçova Belediyesi, çiftlerin bu mutlu günlerinde, hafta sonu ve mesai saatleri dışında olan zamanlar için, yalnızca evlilik cüzdanı ve ağaçlandırma bedeli kapsamında yaklaşık 253 liralık bir para talep etmektedir. Bunun dışında, yaklaşık 200 kişiyi ağırlayabilen nikah salonunda, fotoğraf ve video kayıt işlemleri, nikah sahiplerine bırakılmıştır.

Salon Adresi; Balçova Belediye Binası, Balçova / İzmir

Telefon; 0232 455 21 66

kuyumcukent_01_b

Bayraklı Belediyesi Nikah Salonu

Bayraklı ve civarındaki ilçelerde nikah kıymak isteyen yeni evli çiftler, yaklaşık 150 kişilik kapasiteye sahip olan Bayraklı Belediyesi nikah salonlarında bu heyecan dolu dakikaları yaşayabilmektedirler. Belediye, söz konusu hizmetleri için, mesai saatleri dışındaki nikah işlemlerinde bir miktar harç ücreti talep etmektedir. Bunun dışında, 58 liralık bir aile evlilik cüzdan bedeli istenmektedir.

Salon Adresi; 1921 Sokak No:20 / A İzsu Veznesi Karşısı, Bayraklı / İzmir

Telefon; 0232 341 13 16

Buca Belediyesi Nikah Salonu

Buca Belediyesi Nikah Salonu

İzmir’in gözde ilçelerinden Buca’da nikahını kıymak isteyen yeni evli çiftler, Yeni Kültür Sarayı Evlendirme Memurluğu bünyesinde, bu işlemlerini yaptırmaktadırlar. Yaklaşık 200 kişilik nikah salonunda, standart ücretlerden oluşan harç bedelleri ile hizmet verilen belediyede, pek çok çift evliliğine ilk adımı atmaktadır.

Belediye binasına ulaşmak için, güzergah üstünde yol alan ilgili ESHOT araçları ise şunlardır; 171, 376, 476 ve 576

Salon Adresi; 220 Sokak No:79 Eski Eshot Garajı, Buca / İzmir

Telefon; 0232 442 13 13

ramarka-karsiyaka-nikah-salonu-82e9cayeb64y

Karşıyaka Belediyesi Nikah Salonu

Başvuruların 4. kattaki ilgili yere yapıldığı Karşıyaka Belediyesi’nde, istenilen nikah türüne göre değişen fiyat tarifleri ve belli bir harç bedeli uygulaması bulunmaktadır. Evlenme cüzdanının 58 lira olduğu bu bedellerin geneli, oldukça cüzi miktarlarda tutulmaya çalışılmaktadır. 250 kişiye yakın bir kapasiteye sahip olan salonlarında, bugüne kadar binlerce çiftin mutlu günlerine şahitlik eden belediyede, oda nikahları ise ücretsizdir.

Salon Adresi; Bahriye Üçok Caddesi No:5 Karşıyaka Belediyesi, Karşıayaka / İzmir

Telefon; 0232 399 42 14

0 shares
Önceki Yazı

Eskişehir Nikah Salonları

Sonraki Yazı

İzmit Nikah Salonları : Dolphin Yunus Emre Nikah Salonu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir