donna_karan_2015_ilkbahar_yaz_koleksiyonu_15

Söz Kıyafeti Nereden Alınır?

 Onlarca hatta belki de yüzlerce moda dergisi karıştırdınız söz kıyafetinize karar vermek için. Ama hala içlerinden biri sizi etkilemeyi başaramadı, her gün internete saatlerinizi veriyor fakat aklınızı başınızdan alacak söz kıyafetine rastlayamıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu kez söz kıyafeti nereden alınır diye merak edenler için küçük bir liste hazırladık. Roberto Cavalli’den Arzu Kaprol’e kadar uzanan listede her genç kızın beğeneceği bir model var. Her zevke ve her bütçeye hitap eden seçeneklerle karşınızdayız, söz kıyafetinize karar vermeden önce size özel hazırladığımız listeye göz atmayı unutmayın.

kisa-pileli-straplez-elbise-modelleri-5-jpg-pagespeed-ce-apmjwbpyq7

1- Pronovias – Söz Kıyafeti Nereden Alınır?

Dünyaca ünlü gelinlik markası Pronovias, 2014 yılına özel öyle bir elbise koleksiyonu hazırladı ki içlerinden biri mutlaka sizi de etkileyecektir. Biz en çok yılın ön plana çıkan rengini başarıyla yorumlayan Tarelli modelini beğendik. Bu model, uzun bir söz elbisesi giymeyi düşünüyorsanız söz kıyafetinizi nereden alacağınız derdinden sizi kurtaracaktır.

http://www.pronovias.com.tr/

prev-w2_pronovias-abiye-koleksiyonu-b4a53

2- DonnaKaran – Söz Kıyafeti Nereden Alınır?

New York’un moda akımını belirleyen ve asi koleksiyonlarıyla dikkat çeken DKNY’nin yeni sezon elbiseleri aile arasında yapılacak küçük törenler için oldukça uygun. Özellikle siyahın cazibesinden vazgeçemeyen gelin adaylarının ilgisini çekecek olan koleksiyonda çarpıcı çizgilere sahip olan onlarca modelden biri aradığınız söz kıyafeti olmaya aday.

http://www.dkny.com/

donna_karan_2015_ilkbahar_yaz_koleksiyonu_15

3- Arzu Kaprol – Söz Kıyafeti Nereden Alınır?

Ünlü modacı için muhteşem kıyafetler tasarlamanın tarihi epey eski olsa da biz onun ismini

Aşk-ı Memnu dizisindeki Bihter kıyafetleriyle öğrendik. Şaşaalı elbiselerin yanı sıra sade şıklığı da tasarımlarında kusursuzca uygulayan Arzu Kaprol’un elbiseleri diziden sonra günlerce arandı. Öyle ki her dizi bölümü sonrası internet başına oturanlar oldu. Ünlü tasarımcının gösterişli kıyafetlerine siz de bayılıyorsanız neden söz kıyafetiniz olmasın! Hem o muhteşem elbiselere ulaşmak sandığınız kadar zor değil. Hatta söz için daha çok zamanınız varsa her yıl tekrarlanan Galatamoda Festivali’ni kaçırmayın deriz. Çünkü ünlü modacının en özel parçalarını hatrı sayılır bir indirimle bu festivalde bulmak mümkün.

http://www.arzukaprol.com/#/tr/

arzu-kaprol-2012-ilkbahar-yaz-tasarimlariedbhiwxfmuk62bxzkeotsq

4- Roberto Cavalli – Söz Kıyafeti Nereden Alınır?

Her zaman iddialı elbiseleriyle dikkat çeken Cavalli’nin bu yılki koleksiyonlarında renk cümbüşlerine rastlıyoruz. Söz kıyafetinizi nereden alacağınıza karar veremediyseniz ünlü markanın web sitesine göz atmanızı öneririz. Özellikle bahar ve yaz aylarına denk gelen söz törenleri için birbirinden hoş modeller sizin de aklınızı çelecektir.

http://store.robertocavalli.com/tr

aa4ed3e4650423b81415a53ea3b2bf49

5- Özgür Masur – Söz Kıyafeti Nereden Alınır?

İsmiyle Aşk-ı Memnu dizisiyle tanıştığımız bir başka isim de Özgür Masur. Neredeyse her bölümde bir tasarımını gördüğümüz ünlü modacının 2012 koleksiyonunda bile yakın zaman içinde yapılacak söz töreniniz için uygun bir elbise modeli bulabilirsiniz. Her sezonda farklı tonları kullanan tasarımcının kısa elbiselerinden vazgeçemeyenler için söz kıyafeti olmaya aday birçok parçası mevcut.

http://www.ozgurmasur.com/tr/

ozgur-masur-elbiseleri-29

0 shares

2014 Gelin Çiçeği Modası

Sonraki Yazı

Vücut Tipine Göre Nişanlık Önerileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir