muzik-kapak

Unutulmaz Bir Deneyim için ilk Dans Müzikleri ve Şarkıları Video Destekli

İlk dansınızı ölümsüz kılın. Partnerinizle yaşayacağınız güzel anılara bir yenisini ekleyin. Öncelikle ilk dans müzikleri ve şarkıları sayesinde efsanevi bir geceye adım atın.

İlk Dans Müzikleri ve Şarkıları

İlk dansınızı özenle hazırlanıp seçilmiş müziklerin yardımıyla sizin için unutulmaz kılın. Herkesin hayatında birçok unutulmaz ilkler vardır. İlk dansınız neden bu unutulmazlar alanına girmesin? Sahne sizi bekliyor. Sadece müziği doğru seçmek düşüyor size ve birkaç söz mırıldanmak sevdiğinizin kulaklarına. “Sevdim bir genç kadını” diyerek de ilk dansınızı başlatabilirsiniz, “bana ellerini ver ey nazlı güzel” diyerek de… Seçim sizin. Hayatınızın boyunca uygun kişiyi bekleyip ilk dansınızı düğününüzde de edebilirsiniz yahut hayatınızda sürekli kalmasını istediğiniz “O”nunla tanışır tanışmaz bir arkadaş görüşmesinde de…

İlklerden vazgeçmeyin ve kaliteden ödün vermeyin. Dans etmeyi bilmiyorsanız hafifçe pistte sallanın. Ama şunu unutmayın: “nasıl dans ettiğiniz önemli değildir, kiminle dans ettiğiniz önemlidir”. Tabii ki bir dans çeşidi konusunda uzman iseniz keyfinize diyecek yoktur.

Peki hangi müzik ile ilk dansımı etmeliyim diyorsanız buyurun sizler için özenle hazırladık:

1-)Sevdim Bir Genç Kadını Diyerek Başlayabilirsiniz İlk Dansınıza – ilk Dans Müzikleri ve Şarkıları

Tutkulu, ihtiraslı bir ilişki yaşayanlar için birebir olan bu şarkı partnerinizle sizi daha da yakınlaştıracaktır. Fısıltı ile partnerinizin kulağına şarkı sözlerini söyleyerek dansınızı daha çekici kılabilirsiniz.

2-)Duygusal Çiftlere Özel Bir Şarkı – ilk Dans Müzikleri ve Şarkıları

Bizden tavsiye, bir enstrüman çalabiliyorsanız özellikle gitar öncelikle kendinizin çaldığı bu melodiyi bir DVD’ye kaydedin ve DVD oynatıcıya koyun ilk dansınızın olacağı gece. Ardından sadece partnerinizin gözlerine bakın, unutulmaz bir ilk dans deneyimi olacaktır.

3-) Küs Çiftlere Özel Bir Şarkı – ilk Dans Müzikleri ve Şarkıları

“Lütfen affet beni” diyecek bir hata yapmışsanız partnerinize ve henüz onla henüz ilk dansınızı yapmamışsanız işte size uygun bir şarkı. O’nun kulağına eğilerek “Affet beni sevgilim” diyin usulca, işe yaradığını göreceksiniz.

4-) Garantili Bir İlk Dans Müziği – ilk Dans Müzikleri ve Şarkıları

Harika bir ilk dans müziği olan bu şarkıyı partnerinizin gözlerine bakarak ezberden söylemelisiniz. Haydi başlayın:

5-) Tango İle İlk Dansını Başlatıp Partnerine Ne Kadar Tutkulu Olduğunu Göstermek İsteyenlere

Kadın Kokusu filmindeki efsanevi tango sahnesinde arka fonda çalan müziğin ta kendisi olan bu müzikle partnerinize “gözüm kapalı bile sevebilirim seni” mesajını vermekle kalmayacaksınız, aynı zaman da tangonun büyüsüyle onu kendinize hayran edeceksiniz.

6-)Biri Seni Seviyor; Ama Kim?

Türkçesi “biri seni seviyor” olan bu şarkı eşliğinde partnerinize onu sevenin kim olduğunu göstermiş olacaksınız. Unutulmaz bir gece için muazzam bir parça…

7-)Bazen Anlamasanız Da Seversiniz… – ilk Dans Müzikleri ve Şarkıları

Sadece bu şarkının tınısına kaptırın kendinizi, gerisi gözlerinizi kapamış da rüya görüyormuşçasına olacak.

Unutmayın! İlk dans sadece bir başlangıçtır. Ömürlerinizi birleştirme yolunda ilk adımı attıktan sonra ilkleriniz arttıkça bu ilkerin sonunun gelmemesi belki de en önemli şeydir şu hayatta. Her şeyden vazgeçecek gibi hissettiğinizde, omuzlarınız yer çekimine yenik düştüğünde ilk dansınızı hatırlayın: “ne kadar mutluyduk” kelimeleri içinizde bir yerlerde yankılanırken O’nun gözleri size bir şeyler fısıldayacaktır. O kadar değerli bu sözleri duyduğunuzda duyduklarınızın değerinin ne kadar paha biçilmez olduğunu anlayacaksınız ve şükredeceksiniz sahip olduklarınıza…

Mutlu ilk danslar ve daimi birlikteliklere!

Etiketler:
0 shares

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir