İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Ankara düğün mekanları hakkında yaptığımız ayrıntılı inceleme ile karşındayız. Bu yazımızda Ankara düğün salonları ve fiyatları hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsin. Ayrıca kına gecesi ve nişan mekanlarını incelediğimiz ve fiyatları ile ilgili bilgi verdiğimiz içeriğimizin yeni evlenecek çiftlere bir rehber olmasını umuyoruz.

Özellikle bahar ve yaz aylarında sıklıkla tercih edilen Ankara kır düğünü mekanları ve fiyatları ile ilgili merak ettiğin tüm bilgiler aşağıda seni bekliyor. Farklı fiyatlarda ve farklı özelliklerde mekanları sergilediğimiz yazımızda Ankara nişan için cafeler ve düğün fotoğrafçısı incelemelerini de bulabilirsin.

Ankara Düğün Fiyatları

İçeriğimize başlamadan önce belirttiğimiz tüm mekanlar ve firmalar özelinde indirim fırsatlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebileceğini belirtelim. DüğünYardımcısı.com organizasyon danışmanlarını arayarak Ankara düğün salonları hakkında tüm bilgilere ulaşabilir ve kampanya fırsatlarından yararlanabilirsin. Şimdi seni Ankara’nın en iyi düğün mekanları ile baş başa bırakıyoruz.

Ankara'nın En İyi Düğün Mekanları ve Fiyatları

İç Anadolu’nun gözbebeği olan Ankara, her ne kadar resmi bir metropol imajı çizse de düğünlerinin çok eğlenceli olduğu tartışılmaz bir gerçek. Çiftler için birçok düğün mekanı arasından seçim yapmak zor olsa da bu konuda kararsızlığını gidermek ve sana yardımcı olmak istiyoruz. İlçeden ilçeye farklılık gösteren düğün salonu fiyatları arasında bütçene hitap eden en uygun alternatifi bulabilirsin.

Ankara kır düğünü mekanları denildiğinde akıllara ilk gelen ilçe; tabii ki Gölbaşı. Bu güzel ilçe, karasal iklime inat yemyeşil doğası ve göl kenarı düğün mekanları ile çiftlerin sıklıkla tercih ettiği destinasyonlar arasında yerini alıyor. Gölbaşı düğün mekanları, ortalamanın üzerinde olan kişi başı fiyatları sunsa da üstün kaliteli hizmetleri ve olanakları ile her zaman dikkat çekiyor.

Ataköşk Group Ankara Otelde Düğün FiyatlarıAtaköşk Hotels'in DüğünYardımcısı.com'a özel otelde düğün fiyatları burada.

Çankaya ilçesi de ihtişamı ve zarafeti ile öne çıkan düğün mekanlarını bünyesinde barındırıyor. Ortalama fiyatları ile dikkat çeken düğün salonları, şehir merkezine yakın bir lokasyonda evlenmek isteyen çiftler tarafından tercih ediliyor. Keçiören, Hamamönü, Maltepe ve Ulus ilçeleri kısmen daha uygun fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor. Bu ilçelerdeki salonlar, hem yemekli hem de yemeksiz düğünler için fazlasıyla tercih edilen Ankara düğün mekanları arasında yerini alıyor.

Aşağıda bulunan ve ilçe bazında hazırlanan Ankara düğün fiyatları ile ilgili genel tabloyu inceleyebilirsin;

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Yenimahalle 60 TL 100 TL
Keçiören 30 TL 50 TL
Çankaya 50 TL 100 TL
Sincan 10 TL 30 TL
Etimesgut 50 TL 80 TL
Altındağ 30 TL 50 TL
Mamak 30 TL 50 TL
Gölbaşı 80 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Yenimahalle Düğün Salonları ve Fiyatları

Ankara’nın en merkezi ilçelerinden biri olan Yenimahalle, bünyesinde birçok düğün ve davet salonu barındırıyor. Şehrin en kalabalık bölgelerinden biri olan ilçede, farklı fiyatlara ve olanaklara sahip olan mekanlar mevcut.  Yenimahalle düğün salonları; otelde düğün veya açık havada düğün isteyenlere de alternatifler sunuyor.

Başak Bahçesi Yenimahalle Kır Düğün Salonu Fiyatları AnkaraBaşak Kır Bahçesi ile hemen iletişime geçip ücretsiz fiyat teklifi almak için tıkla.

Ortalama bir fiyat yelpazesine sahip olan mekanlardan; Hilton Garden Inn Ankara ve Wyndham Ankara en bilinenleri arasında yerini alıyor. Yenimahalle düğün fiyatları ise 30 TL’den 100 TL’ye kadar değişen düğün salonları sayesinde her bütçeye sahip çiftler için birçok alternatif bulunuyor.

Keçiören Kır Düğün Salonları ve Fiyatları

Yazımıza Keçiören kır düğünü mekanları ile devam ediyoruz. Keçiören ilçesi, şehir merkezinden uzaklaşmadan doğayla iç içe bir mekanda düğün yapmak isteyen çiftler için biçilmez kaftan. Seni daha fazla meraklandırmadan “Keçiören kır düğün salonları fiyatları ne kadar?” sorusunun cevabını verelim.

Ihlamur Kasrı Keçiören Düğün Fiyatları AnkaraKısa süreliğine geçerli Ihlamur Kasrı kampanyalarını hemen keşfet, fırsatı kaçırma.

30-50 TL arasında değişen kişi başı fiyatları ile hizmet veren kır düğünü mekanları, yeni evlenecek çiftlerin bütçesine zarar vermiyor. Özbek At Çiftliği, Park Aden Düğün Salonları ve Ihlamur Kasrı, fiyat ve performans açısından beğeni toplayan mekanlar arasında yerini alıyor.

Çankaya Kır Düğün Salonları ve Fiyatları

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak, çiftler tarafından en çok tercih edilen Çankaya kır düğünü mekanları listesini oluşturduk. Ankara’nın en güzide ilçelerinden biri olan Çankaya, turistik açıdan oldukça fazla rağbet görüyor ve şehir nüfusunun büyük bölümünü bünyesinde barındırıyor. İlçenin genelinde hakim olan modern ve nezih hava, kır düğün salonlarına da yansımış durumda.

Zerafet Ankara Düğün Salonu Fiyatları ÇankayaAnkara'nın en modern salonundan DüğünYardımcısı.com avantajlarıyla ücretsiz teklif al.

Çankaya'da düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor. Çankaya kır düğün salonları arasında dekorasyonu ve olanakları ile beğeni toplayan birçok alternatif bulunuyor. Park Lamore Garden, Lenas Wedding & Events, Dream Garden ve Hacettepe Beyaz Ev; sana önerebileceğimiz en nezih mekanlardan.

Gölbaşı Kır Düğün Mekanları ve Fiyatları

Ankara’daki kır düğün salonları incelemesinde Gölbaşı ilçesine yer vermemek büyük haksızlık olur. Ankara, Gölbaşı konumu eşsiz doğası ve göl kenarı düğün salonu seçenekleriyle öne çıkıyor. Bol oksijen ve muhteşem bir manzara eşliğinde gerçekleşen düğünlere ev sahipliği yapıyor. Gölbaşı'nda düğün fiyatları ise 80 TL'den başlıyor. Peki, Gölbaşı kır düğünü mekanları arasında en popüler olanları hangisi? Hemen inceleyelim.

Erguvan Kasrı Gölbaşı Düğün Fiyatları AnkaraErguvan Kasrı'nın özel fiyatlarını görmek için buraya dokunabilirsin.

İncek Garden, Erguvan Kasrı, Çınar Kasrı, Club Mirador ve Club Bonjour en çok beğeneceğini düşündüğümüz mekanlar arasında bulunuyor. Gölbaşı kır düğün salonları özelinde indirim fırsatlarından yararlanmak için DüğünYardımcısı.com’un organizasyon danışmanlarıyla iletişime geçmeyi unutma!

Çankaya Düğün Otelleri ve Salonları

Kır düğünü düşünmeyenleri ya da yaz mevsimi haricinde evlenecek çiftleri de unutmadık. Hayalindeki düğün töreni, şıklığın ve lüksün hakim olduğu bir otel düğünü olabilir. Kalabalık ve yemekli davetler için şık bir düğün salonu arayışı içinde de olabilirsin. Dilersen, tam da bu arayışında sana yardımcı olacak Çankaya düğün otelleri ve salonları önerilerimizi sunalım.

Wyndham Ankara Çankaya Otelde Düğün FiyatlarıWyndham Ankara fiyatları için buraya. Kampanyalı fiyatlar bir tık uzağında.

Ataköşk Group Hotels, Ankara Altınel Hotel ve Divan Ankara; Çankaya ilçesinde popülerliği gittikçe artan düğün otelleri arasında bulunuyor. Kişi başı fiyatları 50 TL’den başlayıp 100 TL’ye kadar çıkabilen Çankaya otelde düğün fiyatları arasından bütçene en uygununu sitemizde yer alan birçok alternatif içerisinden bulabilirsin.

Çankaya düğün salonları fiyatları ise 30 TL’den başlıyor. İlçe en uygun fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor. “Ücretsiz Teklif Al” butonlarını kullanarak en güncel düğün salonu fiyatlarına ulaşabilirsin. Ayrıca teklif formumuzu doldurarak DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirim fırsatlarından yararlanabilirsin.

Sincan En Güzel Düğün Salonları

Ankara düğün mekanları hakkında yaptığımız incelemeyi, en popüler Sincan düğün salonları ile sonlandırıyoruz. Sincan nüfusu gereği Ankara’nın en kalabalık ilçelerinden biri olduğundan düğün salonu araştırmalarında ilk sıralarda yer alıyor. Uygun fiyatlı olarak tabir edebileceğimiz Sincan düğün salonu mekanlarının kişi başı fiyatları, eğer yemeksiz bir düğün düşünürsen daha uygun oluyor. Sincan'da düğün fiyatları ise 10 TL’den başlıyor.

Aksel Balo Düğün Salonu Fiyatları Sincan AnkaraAksel Balo Salonu'ndan düğününe özel, ayrıcalıklı fiyat teklifi almak için buraya tıkla.

Belinay Düğün Salonu, Yıldız Park Düğün Salonları ve Amelda Düğün ve Balo Salonları; Sincan ilçesinin revaçta olan düğün salonları arasında bulunuyor. Kişi başı davet fiyatlarının, organizasyonun yemekli olup olmamasına ve gününe göre değişiklik gösterdiğini de belirtelim.

Ankara Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı

Düğün mekanına karar verdin, şimdi sıra hayatının en özel anlarını ölümsüzleştirecek kişiyi bulmaya geldi! Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı arayışına bir son vermenin ve doğru fotoğrafçıyı bulmanın hiç de kolay olmadığını biliyoruz. Bu yüzden vakit kaybetmeden seni Ankara dış çekim ve düğün fotoğrafçısı önerilerimizle baş başa bırakalım.

Öncelikle “Ankara'da dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları ne kadar?” sorusuna bir açıklık getirelim. Fiyatlar, seçeceğin ekstra hizmetlere ve çekim konseptine göre farklılık gösteriyor. Dış çekimin yanı sıra düğün belgeseli, save the date veya trashday gibi çekimleri de hizmet paketlerine dahil edebiliyorsun. Bu yüzden 750 TL’den başlayan fiyatlar, 3000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

En iyi Ankara dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kategorisinde sana bazı önerilerde bulunmak istiyoruz. Ömür boyu saklayacağın ve kuşaktan kuşağa göstereceğin muhteşem düğün albümleri için aşağıda bahsettiğimiz fotoğrafçıları mutlaka incelemelisin.

Ajda Alçın

Merkezi Ankara, Çankaya konumunda bulunan düğün fotoğrafçısı Ajda Alçın, natürel ve sade detaylara ağırlık verdiği çift fotoğrafları ile biliniyor. Düğün fotoğrafçısı ile eğlenceli dış çekimlere imza atabilirsin. Ayrıca düğün gününün kuaförde hazırlık aşaması ile başlayan ve düğün salonuna kadar devam eden tüm süreçlerini kayıt altına aldırabilirsin.

Ajda Alçın, standart çekimlerinde başlangıç paketi fiyatı olarak 1000 TL talep ediyor. Sağladığı tüm olanaklar ve güncel fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsin. DüğünYardımcısı.com asistanlarıyla ücretsiz olarak iletişime geçtiğin takdirde firma ile görüşme sağlayabilir ve sana özel sunulan indirim fırsatlarından yararlanabilirsin.

Sabri Peşmen

Etimesgut ilçesinde hizmet veren Sabri Peşmen, ilhamını çiftlerin mutluluğundan alıyor ve ortaya özgün fotoğraflar çıkarıyor. En doğal ve samimi hallerini fotoğraf karelerine yansıtan Sabri Peşmen; save the date, trashday ve vintage gibi farklı dış çekim konseptleri ile dikkat çekiyor.

Düğünlerin yanı sıra nişan ve doğum çekimleri de yapan fotoğrafçının hizmetleri 1000 TL’den başlıyor. Dış çekim için birden fazla mekan talep etmen gibi ekstra taleplerin doğrultusunda fiyatlar değişebiliyor.

En iyi Ankara dış çekim ve düğün fotoğrafçısı önerilerimizi burada sonlandırıyoruz. Detaylı bilgi için tamamen ücretsiz hizmet veren organizasyon danışmanlarımız ile iletişime geçmeyi unutma.

Ankara dış çekim & dış çekim düğün fotoğrafçıları için daha ayrıntılı bir liste burada!

Ankara Kına Mekanları ve Organizasyon Fiyatları

Düğün mekanları ve düğün fotoğrafçıları özelinde yaptığımız detaylı incelemeden sonra olmazsa olmaz kına gecesi organizasyonunu ele alalım. Düğünden önce yapılan kına eğlencesinin hayatının en unutulmaz anlarından biri olacağı aşikar. Hayalindeki organizasyon; nedimeler eşliğinde geleneksel bir kına gecesi ya da farklı konseptleri denediğin özgün bir kına organizasyonu olabilir. Ankara kına gecesi mekanları ve organizasyon firmaları tanıtımına geçmeden önce fiyat yelpazesinden söz etmek istiyoruz.

Bulunduğun ilçe, talep ettiğin ekstra hizmetler ve davetli sayısı kına mekanlarının ücretleri bakımından önemli rol oynuyor. Ankara kına gecesi fiyatları kişi başı 30 TL’den başlayıp 200 TL’ye kadar uzanan geniş bir skalaya sahip.

Gösterileri ve sunduğu imkanları ile ortama renk katan organizasyon firmaları, kına eğlencelerinin baş rolünü üstleniyor. Dillere destan bir kına organizasyonu düzenlemek için hangi mekanı ve hangi organizasyon firmasını seçeceğin konusunda endişelenme. Senin için en iyilerini araştırdık ve listemize ekledik!

Ankara Kına Gecesi Mekanları

Türk geleneklerine göre kına gecesi olmazsa olmaz bir düğün öncesi organizasyonu. Sen de Ankara kına gecesi mekanları tavsiyelerimize göz atarak unutulmaz bir geceye imza atmaya ne dersin?

Kendi organizasyon planını mekanın sorumlusu eşliğinde gerçekleştirebileceğin kına mekanları olduğu gibi sadece salon kiralayarak organizasyon şirketini dışarıdan da getirebilirsin. Vakit kaybetmeden seni Mamak, Etimesgut ve Gölbaşı ilçelerinin en gözde ve en uygun fiyatlı kına salonları ile tanıştıralım.

Uluçınar Konağı

Kişi başı fiyatları 50 TL’den başlayan Uluçınar Konağı, Mamak ilçesinin en güzide kına gecesi mekanlarından biri. Geleneksel kına gecesi organizasyonları için sıkça tercih edilen mekan, tarihi dokusu ve şık dekorasyonu ile göz kamaştırıyor.

Uluçınar Konağı Ankara Kına Gecesi FiyatlarıUluçınar Konağı'nın DüğünYardımcısı.com'a özel kına paketleri ve fiyatları için tıkla.

Kına gecesi mekanı; kına tahtı kiralama, nedime ekibi ve dans gösterileri gibi özel olanaklar sunuyor. Işık, sahne ve ses sistemleri ile hem davetlileri hem de seni unutulmayacak bir eğlenceye davet ediyor.

Velo Nikah Balo

Ankara kına gecesi mekanları arasında uygun fiyatları ile öne çıkan bir diğer adres ise Etimesgut ilçesinde bulunan Velo Nikah Balo. Mekan; bindallı ve kaftan kiralama, kına tahtı, dans ve semazen gösterileri gibi ekstra olanaklar sunuyor.

Velo Nikah Balo Kına Gecesi Fiyatları AnkaraVelo Nikah ve Balo Salonu yönetiminden ücretsiz fiyat teklifi almak için buraya!

Bütçeni çok zorlamadan renkli ve eğlenceli bir kına gecesi düzenlemek istiyorsan bu mekan tam sana göre. Velo Nikah Balo olanakları hakkında detaylı bilgi almak için hemen organizasyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsin. Ayrıca mekan ve DüğünYardımcısı.com işbirliği ile sunulan özel indirim fırsatlarından yararlanma hakkına da sahipsin :)

Ve Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

Kişi başı fiyatları 80 TL’den başlayan Ve Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi, hem yemekli hem de kokteyl tarzında kına gecesi organizasyonları düzenleyebileceğin bir mekan. Gölbaşı ilçesinin muhteşem manzarası ve havuz kenarı davet alanıyla hizmet veren mekan, kına gecesi organizasyonlarına yeni bir soluk getiriyor.

Ve Hotels Gölbaşı Kına Gecesi Fiyatları AnkaraVe Hotels Gölbaşı'nın kapsamlı kına paketleri ve ayrıcalıklı fiyatlarını incelemek için tıkla.

Kına gecene çok fazla davetli çağırmak istiyor fakat bir türlü uygun bir mekan bulamıyor musun? O zaman sana güzel haberi verelim. Ve Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi neredeyse 2000 kişilik bir kapasiteye sahip. En kalabalık kına organizasyonları için bile geniş ve ferah bir açık alan sunması, mekanın tercih edilme sebepleri arasında bulunuyor.

Ankara Kına Organizasyonu ve Fiyatları

Kına gecen için tamamen senin isteklerin doğrultusunda hareket eden ve geceye renk katacak birçok olanak sunan bir organizasyon firması ile anlaşabilirsin. Ankara kına organizasyonu firmaları tüm gelin adaylarına unutamayacakları bir gece vadediyor. Müzik kültürü ve eğlence anlayışı ile ünlenen Ankara; kına gecesi organizasyonlarında da düğün gününden aşağı kalmıyor.

Organizasyon firmaları kına gecesi için DJ, orkestra, ses sanatçısı gibi hizmetler sunuyor. Tüm bunların yanı sıra bindallı ve kaftan kiralama, kına tahtı süslemesi, nedimeler eşliğinde dans gösterileri, davul ve rengarenk kemer şov gibi tüm hizmetler de mevcut.

Ankara kına organizasyonu firmaları fiyatları talep edeceğin ekstra hizmetlere göre değişiyor. Standart paketlerin fiyatı 1400 TL’den başlarken, her şey dahil paketlerde fiyat 5000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Lena Organizasyon

Merkezi Ankara, Çankaya konumunda bulunan Lena Organizasyon, mutluluk ve hüzün duygularının bir arada yaşandığı kına gecende seni yalnız bırakmıyor. Nedime ekibi, dans gösterileri, kaftan ve bindallı modelleri, çift kişilik kına tahtı, kadın DJ gibi kına gecesinin olmazsa olmaz tüm hizmetleri standart paketlerde yer alıyor.

Ayrıca misafirlere gece boyu gül suyu, lokum ve Türk kahvesi gibi ikramlar yapılıyor. Kına tepsisi, el mumları, halay mendili, nedime taçları, gelin yüz örtüsü ve eldiveni gibi kına yakma merasiminde gerekli olan her şey firma tarafından temin ediliyor.

Standart hizmetlerin yer aldığı mini paketler ve geniş kapsamlı her şey dahil paketler bulunuyor. Bütçene ve isteklerine göre tercih edeceğin hizmet fiyatları ise 1500-2000 TL arasında değişiyor.

Hanedan Organizasyon

Ankara kına organizasyonu firmaları arasında bulunan Hanedan Organizasyon, tüm Türkiye genelinde hizmet verebiliyor. Kına gecesini profesyonel organizasyon sorumlusu eşliğinde planlayan firma, bu olanağı sayesinde rakiplerinden bir adım öne geçiyor.

Firma, tamamen geleneksel olan Osmanlı tarzında bir kına gecesini modernize ederek günümüze uyarlıyor. Hizmet paketlerinin içeriğinde; gelinin sahneye çıkış koreografisi, damat basma koreografisi, davetlilere tüm gece boyunca yapılan ikramlar gibi birçok ayrıntı bulunuyor.

Hanedan Organizasyon, sadece kına değil sünnet, söz, nişan ve mezuniyet kınası organizasyonlarıyla da ilgileniyor. Kına gecesi için belirlediği paket fiyatları 1500 TL’den başlıyor ve en kapsamlı paket fiyatı 5000 TL’ye kadar çıkıyor.

En iyi Ankara kına organizasyonu firmaları kapsamlı listesi için buraya!

Ankara Nişan Mekanları ve Organizasyon Firmaları

Düğün ve kına organizasyonlarının öncesinde yaşanan ve evlilik yolunda attığın ilk adımlardan biri olan özel bir gün daha var. Evet, kesinlikle nişan merasiminden bahsediyoruz. Ailelerin ilk kez bir kutlamada bir araya gelmesinin ne kadar heyecan verici olduğunu tahmin edebiliyoruz. Bu yüzden nişan merasiminin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve kusursuz olmasını istemen en doğal hakkın.

Ankaralı çiftler, nişan törenlerinde en yakın aile bireylerinin ve dostlarının bulunmasını tercih ediyor. Çok kalabalık nişan törenlerinden kaçınan çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar ise genellikle cafeler oluyor.

Nişan törenin her ne kadar cafede gerçekleşse de dışarıdan bir organizasyon firmasına ihtiyaç duyabilirsin. Son yılların en trend nişan geleneği olan nişan tagı ve masası süslemeleri için profesyonel bir bakış açısına ihtiyacın olduğunu düşünüyoruz. Hem nişan mekanı hem de organizasyon firması önerilerimiz aşağıda seni bekliyor.

Ankara Nişan İçin Cafeler ve Fiyatları

Hayallerini süsleyen nişan töreni sadece yakın çevrenin bulunduğu, sıcak ve samimi bir havanın hakim olduğu küçük bir davet mi? O zaman hemen en iyi Ankara nişan için cafeler incelememizi seninle paylaşalım.

Cafe kiralayarak nişan töreni gerçekleştirmek son yılların en popüler akımlarından biri. Kaç kişilik bir davet düzenleyeceğine karar verdikten sonra hemen mekan arayışına başlayabilirsin. Ankara nişan cafe mekanları, bünyesinde farklı kapasitelerde ve farklı olanaklarda birçok alternatif bulunduruyor.

Ankara’daki birçok cafenin, nişan organizasyonu için özel menü seçenekleri bulunuyor. Farklı menü seçenekleri arasından damak zevkine en uygun olanı seçip yemekli ya da kokteyl tarzında bir davet gerçekleştirebilirsin.

Ankara'da nişan için cafe fiyatları 50-150 TL arasında değişiyor. İşletmelerden ekstra hizmet talep ettiğin takdirde daha farklı bir fiyat skalasına sahip olabiliyor. Seni en iyi Ankara nişan mekanları ile buluşturmadan önce bir konuyu hatırlatalım. DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisini arayabilir ve aradığın olanakları sağlayan mekanı anında bulabilirsin. Ayrıca bizi aradığın takdirde mekanların indirim ve kampanya fırsatlarından da yararlanabileceğini unutma!

Melina Wedding House

Çankaya ilçesinde bulunan nişan mekanı, yaklaşık 150 kişilik kapasitesi ile butik davetlere ev sahipliği yapıyor. Etkinlik sorumlusu eşliğinde planlanan nişan organizasyonunda seni ve her iki tarafın ailelerini mutlu edecek detaylar bulunuyor.

Mekanın nişan tagı süslemeleri sayesinde tüm fotoğrafların harika bir arka plana sahip oluyor. Orkestra, canlı müzik ve dans gösterileri gece boyunca davetlilerin keyifli vakit geçirmesini sağlıyor.

Melina Wedding House, dilersen dışarıdan farklı bir organizasyon firması ile çalışmana imkan veriyor. Işık, ses ve sahne sistemleri ile mekan dekorasyonunun dahil olduğu paketlere, yemek servisini de ekleyebiliyorsun. Tüm bu ayrıcalıklı hizmetler; kokteyl düzeninde bir nişan düşünürsen kişi başı 50 TL, yemekli bir organizasyon talep edersen de kişi başı 80 TL’den başlıyor.

Park L'amore Söz & Nişan

En iyi Ankara nişan mekanları arasında öne çıkan Park L'amore, kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet sağlıyor. Nişan töreni için özel olarak mekan süsleme ve organizasyon sorumlusu hizmetleri başlangıç paketlerine dahil olan olanaklar arasında. Canlı müzik, DJ, fotoğraf çekimi ve yemek servisi gibi ekstra hizmetlerin bulunduğu her şey dahil paketleri de tercih edebilirsin.

Park Lamore Nişan ve Söz Fiyatları AnkaraAnkara'nın en şık nişan salonu ile hemen iletişime geç, fırsatları kaçırma.

Park L'amore Söz & Nişan mekanı hakkında en ayrıntılı bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsin. Kararsız kaldığın her anda sana yardımcı olmaya ve aklındaki soru işaretlerini gidermeye hazırız. Ayrıca indirim fırsatları ve kampanyalardan yararlanman için sadece bir telefon kadar uzağındayız.

Çınar Kasrı

Çınar Kasrı, şık ve nezih ortamı ile Ankara nişan mekanları arasında en çok tercih edilenlerden biri. Gölbaşı ilçesinde bulunan konumu ile kır ve doğa manzarasına sahip olan mekanda, ailenle ve sevdiklerinle birlikte samimi bir nişan töreni düzenleyebilirsin.

Çınar Kasrı Nişan ve Söz Fiyatları AnkaraÇınar Kasrı'nın nişan & söz paket fiyatlarını incelemek için görselin üzerine tıklayabilirsin.

Ufak çaplı butik bir davet ya da tüm akrabalarının ve sevdiklerinin dahil olduğu kalabalık bir nişan töreni… Çınar Kasrı ile hayalindeki hangisi ise gerçeğe dönüşebilir. Çünkü kapalı alanında 250 kişiden 800 kişiye kadar kapasiteye sahip olan mekanın kır bahçesi alanı ise 1500 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor. Geniş kapasitesi sayesinde kır düğünleri için de oldukça fazla tercih edilen mekanın kişi başı fiyatları 40 TL’den başlıyor.

Daha fazla Ankara nişan mekanları keşfetmek için buraya!

Ankara Nişan Organizasyon Firmaları

Ankara nişan mekanları hakkındaki incelememizden sonra yazımıza organizasyon firmaları ile devam ediyoruz. Nişan törenlerinin olmazsa olmazı fotoğraf alanı tasarımı, nişan tagı ve masası süslemeleri ile ikramlık servislerini senin düşünmene hiç gerek yok. Ankara nişan organizasyon firmaları tüm bunları senin yerine düşünüp en kusursuz şekilde hayata geçiriyor.

Nişan yüzükleri takılırken nişan tepsisi, nişan makası ve kırmızı kurdele gibi birçok eşyaya ihtiyaç duyuluyor. Herhangi birini temin etmeyi unutmak törenin gidişatını ve senin de moralini bozabilir. Zaten heyecanlı olduğun o özel günde bu ayrıntıları düşünmene hiç gerek kalmıyor. Çünkü nişan organizasyonu firmaları, yüzük takma töreni için gerekli olan her şeyi en şık haliyle senin için temin ediyor.

Ankara nişan firmaları sadece süslemelerin dahil olduğu mini paketler sunabiliyor. Catering hizmetini de paketlere dahil edersen, firmaların fiyatları da orantılı olarak değişiyor. Ankara'da nişan organizasyonu fiyatları 1000 TL’den başlıyor ve nişan töreninin kapasitesine göre 2500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Şenza Organizasyon

Merkezi Ankara, Yenimahalle konumunda bulunan Şenza Organizasyon; nişan törenlerinin aranılan organizasyon firmaları arasında bulunuyor. Dilersen nişan mekanına sade süslemelerle küçük dokunuşlar yapıyorlar. Dilersen de senin için ihtişamlı ve rengarenk bir ortam hazırlıyorlar.

Göz zevkine hitap eden nişan tagı ve nişan masası tasarımlarında mutlaka fikrini alıyorlar. Evde, salonda veya cafede yapılan nişan törenleri için uygun boyutlarda nişan tagı ve masası tasarımı yapıyorlar.

Catering hizmetine de oldukça önem veren firma, davetlilerin damak zevkine hitap edecek ikramlıklar hazırlıyor. Nişan öncesinde sunulan tüm ikramlıkları tadıp gerek gördüğün takdirde menüde değişiklik yapma imkanın bulunuyor.

Şenza Organizasyon fiyatları talep edeceğin hizmetlere göre farklılık gösterse de ortalama bir fiyat vermemiz gerekirse 500-1000 TL arasında değişiyor.

Lilya Organizasyon

Ankara nişan ve söz organizasyon firmaları arasında özgün ve yaratıcı fikirleriyle öne çıkan Lilya Organizasyon, 1000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. Ankara ve çevresinde adından sıkça söz ettiren organizasyon firması, nişan törenleri için birçok olanak sunuyor.

Birbirinden çık onlarca nişan masası arasından dilediğini kiralayabiliyorsun. İstediğin renk tonlarında ve konseptte nişan tagını masana uyumlu olacak şekilde süslüyorlar. Ayrıca yüzük takma merasimlerinin olmazsa olmazı nişan ve söz tepsisi ile damat fincanı takımı için de birbirinden farklı seçenekler sunuluyor.

Dilersen şeker hamuru ile süslenmiş, üzerinde isim veya fotoğraf bulunan nişan pastaları talep edebilirsin. Ayrıca törende ikram edebilmen için atıştırmalık ikramlıklar ve içecek çeşitleri de firmanın catering hizmetleri arasında bulunuyor.

Sak Organizasyon

Ankara, Çankaya konumunda genç ve dinamik bir ekiple hizmet veren Sak Organizasyon, özellikle ihtişamlı ve lüks davetlerin aranan organizasyon firması. Mekan süslemesi, ses, sahne ve ışık sistemlerinin kurulumu gibi tüm ayrıntılar tamamen Sak Organizasyon’a ait oluyor. Senin yerine her detayı düşünen firma, hiçbir şeyi düşünmeden tıpkı bir davetli gibi rahat ve stressiz bir şekilde mekana giriş yapmanı sağlıyor.

Nişan süslemeleri konusunda yaratıcı ve şık tercihleri olan Sak Organizasyon fiyatları ortalama 1500 TL’den başlıyor. Catering hizmeti gibi ekstra taleplerin olduğu takdirde fiyatlarda artış yaşanabiliyor. Ankara’nın en unutulmaz ve en lüks etkinliklerinin mimarı Sak Organizasyon hakkında tüm ayrıntılara organizasyon danışmanlarımızı arayarak ulaşabilirsin.

Daha kapsamlı bir Ankara nişan organizasyonu firmaları listesi için buraya!

-

En iyi Ankara düğün salonları ile başladığımız incelememize kır düğün salonları, düğün fotoğrafçısı, kına mekanları, nişan mekanları ve organizasyon firmaları ile devam ettik. Umarız dünya evine girmek için ilk adımını attığın bu hazırlık aşamasında, mekan ve firma seçimi konusundaki kararsızlığına ışık tutmuşuzdur.

Bahsettiğimiz tüm Ankara düğün mekanları, organizasyon firmaları, düğün fotoğrafçısı ve daha fazlası için DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirim fırsatlarından yararlanabilirsin. Bunun için tamamen ücretsiz olan danışmanlık servisimizi arayabilir ve dakikalar içerisinde bizimle iletişime geçebilirsin!

ARA

Ankara Düğün Salonları ve Kır Düğünü Mekanları

Ankara merkezli düğün salonları, kır düğün mekanları, kına ve nişan yerleri, düğün fotoğrafçıları ve fiyatları özelindeki incelemeler aşağıda yer alıyor.