Alen Ajans Organizasyon

Alen Ajans Organizasyon Hakkında

Doğum günü veya baby shower organizasyonu düzenlemek istiyorsan Ankara Çankaya ilçesinde hizmet veren Alen Ajans Organizasyon ile anlaşabilirsin. Kişiye özel konsept ve süsleme seçenekleri sunan organizasyon firması tamamen sana özel bir davet organize ediyor. Özel konseptleri ve hizmetlerini 3.500 TL’den başlayan fiyatları ile sunuyor.

Hizmet Yelpazesi

Doğum günü ve baby shower organizasyonları için ayrıcalıklı hizmetler sunan Alen Ajans ekibi, tamamen kişiye özel konseptler hazırlıyor. İstersen belirli temaları istersen de hayalindeki temayı hayata geçirebilmen için firma ile çalışman büyük bir şans olabilir.

Mekan süslemesi ve tasarımını da üstelenen firma istersen şatafatlı bir süsleme gerçekleştirebilir istersen de seçimini sade ve şık temadan yana kullanabilirsin. Aksesuarları kendin temin edebilir ya da bunun da seçimini firmaya bırakabilirsin. Alen Ajans Organizasyon farklı opsiyonları ile sana harika bir davetin sözünü veriyor.

Üstelik yalnızca doğum günü ve baby shower organizasyonları için değil; düğün, kına, mezuniyet partisi pek çok davetin için de Alen Ajans’ı tercih edebilirsin. Düzenleyeceğin davete ve seçimlerine göre sana sunulacak olan fiyatlandırmayı ise ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak öğrenebilirsin.

Sunulan Olanaklar

Doğum günü ve baby shower partilerinin en önemli şeyi olan pasta, Alen Ajans tarafından temin ediliyor. Temaya uygun şeker hamurundan yapılmış renkli pastalar veya daha sade pastalardan dilediğini tercih edebilirsin. Son zamanların trendi olan cinsiyet belirleme partisi organizasyonu için de iç kreması renkli pastalar tercih ederek gününe eğlence katabilirsin.

Sadece pasta temini değil davette sunulacak olan yemek menüleri ve kokteyl ikramlarını hazırlayacak olan catering firmasının teminini de Alen Ajans Organizasyon üstlenebilir. Işık, ses ve sahne donanımları, DJ ve orkestra temini ve multimedya ekibi teminini de onlara bırakabilirsin.

Alen Ajans Organizasyon Doğum Günü Fiyatları

Kapsamlı bir doğum günü organizasyonu planlıyorsan doğru yerdesin. Firmanın sunduğu hizmetlerden dilediğini seçerek sana sunulacak fiyatı kesinleştirebilirsin. Ortalama olarak bakıldığında ise doğum günü ve baby shower fiyatları 3.500 TL civarında bulunuyor.

Alen Ajans Organizasyon Nerededir?

Ankara Çankaya semtinde hizmet veren firmaya Yenişehir metro hattını kullanarak kolaylıkla ulaşabilirsin. Yolcuğunda aksaklık yaşamaman için açık adresi aşağıya ekliyoruz. Aklına takılan sorular için ise danışmanlık servisimiz ile görüşmeye geçebilirsin.

Korkutreis Mahallesi, Cihan Sokak, Mehtap Apartmanı, Sıhhiye, Çankaya / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler bulunur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Şahamet Bihter Tamer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ