Alen Ajans Organizasyon

Alen Ajans Organizasyon Hakkında

Dünya evine girme yolculuğundaki en önemli adım şüphesiz ki evlilik teklifidir. Ankara Çankaya ilçesinde hizmet evren Alen Ajans Organizasyon evlilik teklifi organizasyonu için aradığın ajans olabilir. İstersen yalnızca sevdiğin ve sen istersen de tüm sevdiklerinizin olabileceği harika organizasyonlar için burayı tercih edebilirsin. Çiftlere kaçırılmaması gereken avantajlar sunan firmanın fiyatları ise 3.500 TL’den başlıyor. Organizasyon firması hakkında gerekli olan her şeyi yazımızın devamında bulabilirsin.

Sunulan Olanaklar

Kapalı veya açık hava mekanı, tarihi ya da doğa ile iç içe bir ortam, kısacası mekan neresi olursa olsun orayı tamamen aşkına özel kılacak bir firma arıyorsan doğru yerdesin. Alen Ajans bugüne kadar pek çok çiftin mutluluğa ilk ”Evet” dedikleri bu güzel gününü unutulmaz kılmak için çalışıyor.

Henüz nerede evlilik teklifi edeceğini bilmiyorsan, sana bu konuda da yardımcı oluyor. Organizasyon ekipleri işini oldukça kaliteli ve profesyonel bir şekilde yürütüyor. Böylelikle sana kusursuz bir organizasyon sunuyor.

Üstelik Alen Ajans Organizasyon ile birlikte nişan, kına gecesi ve düğününü de planlayabilirsin. Üzerinde çalıştıkları davet organizasyonları bununla sınırlı da değil. Tüm özel gün ve kurumsal etkinlikler için Alen Ajans ile çalışabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Romantik bir evlilik teklifi için gerekli olan mumlar, güller, süslemeler ve daha pek çok aksesuarın teminini firma üstleniyor. Hayalindeki evlilik teklifini hayata geçirmen için ellerinden gelenin fazlasını yapan organizasyon ekibi harika bir gün geçirmen için orada oluyor.

Eğer kalabalık bir teklif organize etmek istersen bu organizasyonu yemekli de yapabilirsin. Catering firmasını düşünmene de hiç gerek yok. Alen Ajans organizasyonun anlaşmalı olduğu catering firması da bulunuyor.

Alen Ajans Organizasyon Evlilik Teklifi Fiyatı

Evlilik teklifi organizasyonu için ihtiyaç duyacağın hizmetler iki farklı paketler halinde sınıflandırılmış. Başlangıç paketi ve her şey dahil paket fiyatları ise 3.500 TL’den başlıyor. Tercihlerine göre fiyatlar 12.500 TL’ye kadar uzanabiliyor.

‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak hayalindeki organizasyona en uygun ve en güncel fiyatları anında öğrenebilirsin. Aklına takılan bir şey olursa bizi arayarak da organizasyon desteği talep edebilirsin.

Alen Ajans Organizasyon Nerededir?

Ankara Çankaya lokasyonunda bulunan organizasyon firması, Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet veriyor. Organizasyon yetkilileri ile önden bir görüşme yapmak istersen senin için açık adresi aşağıya bırakıyoruz.

Korkutreis Mahallesi, Cihan Sokak, Mehtap Apartmanı, Sıhhiye, Çankaya / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler bulunur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Şahamet Bihter Tamer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ