Alen Ajans Organizasyon

Alen Ajans Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya konumda bulunan Alen Ajans Organizasyon, kına gecesi organizasyonu için Ankara’nın dört bir yanına hizmet verebiliyor. Kına için hazırlamış oldukları modern veya geleneksel konseptlerden yararlanabilirsin. Dilersen tamamen sana özgü bir konsept ortaya çıkartmalarını talep edebilirsin. Tamamen sana özel ayrıcalıkların sunulacağı bu organizasyon sürecinde makul fiyatlar seni karşılıyor. Firmanın kına organizasyon fiyatları 3.500 TL’den başlıyor.

Sunulan Olanaklar

Kına gecesinden önce, Alen Ajans yetkilileri ile birlikte kına mekanını inceleyebilirsin. Böylelikle davet yerinde neler istediğini ve tüm hayallerini onlara aktarabilirsin. Bünyesinde kalabalık bir ekip bulunduran organizasyon firması, dört bir koldan mekanı kına gecene uygun bir hale getirebilir.

Yalnızca mekan süslemeleri değil dilersen organizasyon firması ile görüşüp dışarıdan firma temini sağlamalarını da talep edebilirsin. Fotoğrafçı, catering firması, servis personelleri temini ve daha birçok ayrıcalığı Alen Ajans Organizasyon sana sunuyor.

Hizmet Yelpazesi

Kına gecesi denilince akla gelen kırmızı renk teması ve geleneksel motifler mekanı sarabilir. Daha modern bir tema istersen de bekarlığa veda şeklinde eğlenceli bir gece organize edilebilir. Alen Ajans’ın organizasyon sorumluları yapacağın ön toplantıda sana tüm olanakları sunabilir.

Mekanda eksik olan veya olmasını da istediğin her şeyi organizasyon danışmanlarına iletebilirsin. Etkinlikten önce her şey eksiksiz bir şekilde hazırlanıp seni bekliyor. Kına organizasyonu esnasında Alen Ajans Organizasyon yetkilileri senin yanında olup herhangi bir aksaklık yaşanmasını engelliyor. Böylelikle kusursuz ve unutulmaz bir gece geçirebilirsin.

Firma aynı zamanda nişan – söz, düğün, sünnet düğünü ve mezuniyet partisi gibi davetlerin de organizasyonunu üstleniyor.

Alen Ajans Organizasyon Kına Fiyatları

Kına gecesi organizasyonu için pek çok ayrıntı var diyebiliriz. Kına tagı, kına tepsisine, nedime ekibi, fasıl grubu ve kına seti gibi hizmetler olmazsa olmaz. Bu geniş hizmet yelpazesinin maliyeti de yüksek olur diye hiç endişelenmene gerek yok. Çünkü Alen Ajans çiftlerin mutluluğunu her şeyden önemli görüyor.

Firmanın belirlediği fiyatlar ise seçilen hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketi ve her şey dahil paket adı altında hizmetleri toplayan firma 3.500 TL’den başlayan fiyatlar sunuyor.

‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak daha detaylı ve en güncel fiyatları öğrenebilirsin.

Alen Ajans Organizasyon Nerededir?

Ankara Çankaya konumunda bulunan Alen Ajans, talep doğrultusunda şehrin her yerinde hizmet verebiliyor. Firma yetkilileri ile görüşme sağlamak istiyorsan aşağıya bıraktığımız açık adresi kullanarak ulaşımını sağlayabilirsin.

Korkutreis Mahallesi, Cihan Sokak, Mehtap Apartmanı, Sıhhiye, Çankaya / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler bulunur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Şahamet Bihter Tamer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ