Alen Ajans Organizasyon

Alen Ajans Organizasyon Hakkında

Öğrencilerin en önemli ve en mutlu günlerinde onlara harika bir ortam yaratmak mı istiyorsun? O zaman seni Ankara Çankaya semtinde konumlanmış olan Alen Ajans Organizasyon ile tanıştıralım. Mezuniyet töreni ve balo organizasyonları için zengin bir hizmet skalası sunuyor. Her bütçeye hitap edecek olan mezuniyet partisi fiyatları 3.500 TL’den başlıyor.

Sunulan Olanaklar

İstersen butik istersen de kalabalık bir balo ve mezuniyet organizasyonu düzenle, Alen Ajans her türlü organizasyon için kaliteli bir hizmet sunuyor. Talep doğrultusunda hareket eden organizasyon sorumluları en ufak ayrıntıyı bile senin hayaline layık bir şekilde hayata geçiriyor.

Mekan için masa sandalye temini, süslemeler, ışık & ses ve sahne ekipmanları, gerekli donanımlar ve daha pek çok şey firma tarafından sağlanıyor. Eğlenceli ve unutulmaz bir gece yaşanması adına DJ ve orkestra teminini de Alen Ajans Organizasyon üstleniyor.

Hizmet Yelpazesi

Az önce de bahsettiğimiz gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunan Alen Ajans Organizasyon, mezuniyet partisi için araç kiralama hizmeti bile veriyor. Üstelik istek doğrultusunda hizmet çeşitliliğini de arttırabiliyor. Kısacası öncelik her zaman davet sahibinin talepleri oluyor.

Mekan süslemesinde kullanılacak olan tüm aksesuarları önceden hazırlanmış olan demo masa üzerinde görebilirsin. Böylelikle organizasyon anında hayal kırıklığı yaşamadan her şeyin içine sinmesini sağlayabilirsin. Alen Ajans ile önceden bir toplantı yaparak organizasyonda nasıl bir yol izleyeceğinize karar verebilirsin.

Yalnızca mezuniyet partisi ve balo organizasyonları için değil tüm özel etkinliklere de hizmet veriliyor. Düğün, kına gecesi, nişan, baby shower & doğum günü, sünnet düğünü ve parti gibi tüm özel gün etkinliklerin için burası ile anlaşma sağlayabilirsin. Ayrıca belirtelim toplantı, konferans, açılış, davet ve resepsiyon gibi kurumsal etkinliklere de hizmet sunuluyor.

Alen Ajans Organizasyon Mezuniyet Partisi Fiyatları

Mekan süslemesi, servis personeli temini ve bunun gibi temel hizmetleri barındıran başlangıç paketinden yararlanmak istersen 3.500 TL’den başlayan fiyatları sunuluyor. Tüm organizasyonu Alen Ajans yetkilileri yönetsin dersen de sana her şey dahil paketi tercih etmeni tavsiye edebiliriz. Her şey dahil paket fiyatı ise 12.500 TL civarında seyrediyor.

Firmanın güncel fiyatları ve detaylı bilgi için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsin.

Alen Ajans Organizasyon Nerededir?

Konum olarak Ankara Çankaya ilçesinde bulunan firmaya herhangi bir Çankaya otobüsüne ve dolmuşuna binerek kolayca ulaşabilirsin. Firma ile görüşmeye özel aracın ile gideceksen de yolu daha rahat bulman için açık adresi aşağıya ekliyoruz.

Korkutreis Mahallesi, Cihan Sokak, Mehtap Apartmanı, Sıhhiye, Çankaya / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler bulunur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Şahamet Bihter Tamer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ