Alen Ajans Organizasyon

Alen Ajans Organizasyon Hakkında

Nişan telaşında olan çiftlerimizi Ankara Çankaya ilçesinde hizmet veren Alen Ajans Organizasyon ile tanıştıralım. Ankara’da düzenlenecek tüm organizasyonlar için tercih edilebilecek olan firma, oldukça kaliteli işler ortaya çıkarıyor. A’dan Z’ye eksiksiz bir nişan organizasyonu planlıyorsan, burayı tercih listene kesinlikle eklemelisin. 3.500 TL’den başlayan uygun fiyatları ile seni bekleyen firmayı daha yakından tanıyalım mı?

Sunulan Olanaklar

Nişan organizasyonu için olmazsa olmaz tüm her şey Alen Ajans tarafından sana sunuluyor. İstersen evde istersen de davet mekanında düzenleyebileceğin nişan davetinde tüm mekan süslemelerini firma kendisi üstleniyor.

Hatta yalnızca süslemeler değil, dışarıdan temin edilmesi gerek tüm firmaları da Alen Ajans Organizasyon senin için araştırıyor.

Nişan organizasyonu planlanırken eksik hiçbir şey olmaması adına seninle detaylı bir toplantı ayarlanıyor. Bu toplantıda organizasyon firması bünyesinde çalışan yetkililer ile hayalindeki nişanı adım adım tasarlayabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Mekanda ya da evde masa sandalye eksikliği durumunda masa ve sandalye teminini sağlayan Alen Ajans, ortamı nişana en uygun hale getirebilir. Nişan tagı ve kişiye özel süslemeler ile birlikte bu özel günü daha da özel kılabilir.

Eğer yemekli ya da kokteylli bir davet düzenlemeyi düşünüyorsan da catering firması arayışına girmene de gerek yok. Alen Ajans’ın anlaşmalı olduğu catering firması da bulunuyor. Kalabalık davetlerde ihtiyaç duyulacak olan servis personelleri de organizasyon firmasının sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Nişan organizasyonun tamamlandıktan sonra kına gecesi ve düğünün için de Alen Ajans Organizasyon ile çalışabilirsin. Tüm özel gün davetleri ve kurumsal etkinliklere ayrıcalıklı hizmetler sunan firma mutluluğunun teminatını veriyor.

Alen Ajans Organizasyon Nişan Fiyatları

Firma yetkilileri çiftler için iki farklı hizmet paketi hazırlıyor. Temel hizmetleri barındıran başlangıç paketinin ortalama fiyatı 3.500 TL’den başlıyor. Daha kapsamlı hizmet görmek istersen de her şey dahil paketi sana önerebiliriz. Her şey dahil paketinin fiyatı ise 12.500 TL civarında seyrediyor.

Verdiğimiz fiyatların ortalama fiyatlar olduğunun altını çizmek isteriz. Tercihlerin ve isteklerin doğrultusunda sana sunulacak en güncel fiyatlara ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak ulaşabilirsin.

Alen Ajans Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Alen Ajans, Ankara Çankaya konumunda yer alıyor fakat tüm Ankara’da hizmet sunuyor. Firmayı yerinde ziyaret ederek bir görüşme planlıyorsan açık adresi aşağıya ekliyoruz. Firmaya gitmeden görüşme talep ediyorsan da danışmanlık servisimiz ile iletişime geçebilirsin.

Korkutreis Mahallesi, Cihan Sokak, Mehtap Apartmanı, Sıhhiye, Çankaya / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler bulunur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Şahamet Bihter Tamer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ