Alen Ajans Organizasyon

Alen Ajans Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya ilçesinde konumlanan Alen Ajans Organizasyon, yıllarca unutulmayacak olan sünnet düğünü organizasyonu için hizmet veriyor. Sünnet düğünü davetini eksiksiz bir şekilde organize etmek isteyen ebeveynlerin burayı listelerine mutlaka eklemeleri gerektiğini söyleyebiliriz. Ankara’nın en çok tavsiye edilen organizasyon firmaları arasında yer alan Alen Ajans’ın sünnet organizasyonu fiyatları ise 3.500 TL’den başlıyor.

Sunulan Olanaklar

Sünnet düğününün gerçekleşeceği mekanda eksik olan her şeyi Alen Ajans tamamlıyor. Masa ve sandalye temini, supla ve şamdan seçenekleri, masa sandalye giydirmeleri ve daha pek çok hizmet sağlanıyor. Hatta eğer davet mekanını da seçmediysen firma senin için örnekler de sunabilir.

Zengin içerikli hizmet veren organizasyon firması yalnızca sünnet düğünü organizasyonları için hizmet vermiyor. Kına gecesi, evlilik teklifi, düğün, nişan, doğum günü ve kurumsal etkinlikler gibi özel gün organizasyonları için de Alen Ajans sıklıkla tercih ediliyor.

Hizmet Yelpazesi

Sünnet çocuğunun ve arkadaşlarının eğlenmesi için palyaço, orkestra ve dans ekipleri temini de sağlayan firma elbette ki yetişkinleri de düşünüyor. Enfes yemek menüleri ve kokteyl ikramlarını hazırlayacak olan catering firması da organizasyon şirketi tarafından mekanda yerini alıyor.

Sünnet yatağı ve süslemeleri de tamamen senin tercihlerin doğrultusunda belirleniyor. Alen Ajans Organizasyon ekibi mekan süslemelerini örnek gösterecek bir demo masa da hazırlıyor. Böylelikle önceden mekan süslemesini görebiliyorsun.

Nasıl bir planlama süreci izleyeceğini bilmiyorsan da hiç endişe etme. Firmanın organizasyon danışmanları ile sünnet düğünü öncesinde ve sünnet düğünü esnasında gerekli olabilecek her şeyi tasarlayabilirsin. Yapılacak olan toplantıda organizasyon ekibine taleplerini iletebilirsin.

Alen Ajans Organizasyon Sünnet Düğünü Fiyatları

Alen Ajans ile çalışarak düzenleyeceğin sünnet düğününde sana pek çok avantaj ve olanak sunuluyor. Sunulan hizmetlerden dilediğini seçebilirsin. Firmanın fiyatları da tamamen senin seçeceğin hizmetler doğrultusunda belirleniyor. Fiyatlar ortalama olarak 3.500 – 12.500 TL arasında değişiyor.

‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak en güncel fiyatlara tek tıkla ulaşabilirsin. Aklına takılan sorular olursa da danışmanlık servisimizi arayarak DüğünYardımcısı.com bünyesindeki organizasyon danışmanlarımızdan destek talep edebilirsin.

Alen Ajans Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Alen Ajans, Ankara Çankaya ilçesinde bulunuyor. Ankara’nın dört bir yanına da hizmet veriyor. Firma ile önceden yüz yüze bir görüşme yapmak istersen Yenimahalle metro durağında inerek firmaya kolayca ulaşabilirsin.

Korkutreis Mahallesi, Cihan Sokak, Mehtap Apartmanı, Sıhhiye, Çankaya / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler bulunur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Şahamet Bihter Tamer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ