Aslı Özdel

2022 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Aslı Özdel Hakkında

Gelin saçı ve makyajı konusundaki başarısıyla adını markalaştırmış Aslı Özdel, İstanbul Şişli ilçesinde gelin adaylarının uğrak noktası oluyor. Üstelik 800 TL’den başlayan fiyatları ile de düğününe senin de kusursuz bir şekilde hazırlanmanı sağlıyor. Bu özel gününde kuaförden faydalanabileceğin tüm hizmetler ise içeriğimizde yer alıyor, hemen göz atabilirsin.

Aslı Özdel Make Up Artist Olanakları

Alanında kendini geliştirmek adına yurtdışı ve yurtiçi eğitimler alan Aslı Özdel, Youtube saç ve makyaj videoları ile milyonların beğenisini kazanıyor. Videolara göz gezdirerek düğün gününde yaptırabileceğin gelin saçı ve makyajı modeline karar verebileceğin gibi stüdyo ekibi ile görüşerek seçimlerini de yapabilirsin.

Düğün günün için stüdyoda hazırlanabileceğin gibi evinde hizmet alarak rahat bir şekilde de hazırlıklarını tamamlayabilirsin Ayrıca bu özel gününde yakınlarının da tüm saç ve makyaj ihtiyaçlarını firmanın sağlayacağı kuaför ekibi ile karşılayabiliyorsun.

Gelin Başı ve Makyajı Uygulaması

Rüya gibi bir gelin adayı olmak için belirlenen Aslı Özdel Saç Modelleri sihirli dokunuşlar ile birlikte uygulanmaya başlanıyor. Gün boyu rahat edebilmen adına da duvağın seni rahatsız etmeyecek şekilde sabitleniyor. Makyaj ürünleri uygulanırken tek kullanımlık araç gereçler tercih ediliyor.

Yüz hatlarını fotoğraf çekiminde daha belirgin hale getirmek adına ise kontürleme işlemi yapılabiliyor. Aynı zamanda gözlerin ön planda olsun istiyorsan da takma kirpik hizmetinden de faydalanabiliyorsun.

Aslı Özdel Make Up Artist Şişli Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Birbirinden farklı gelin saçı modelleri ve gelin makyajı alternatifleri fiyatları belirleyen unsurlar arasında yer alıyor. Yapmış olduğun seçimler ile birlikte kusursuz bir gelin adayı olmanı sağlayan firmanın paket fiyatları ise 800 TL’den başlıyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al formunu doldurarak firmadan net bir fiyat bilgisi alabilirsin. Güzel bir müjdemiz var! Formu doldurduğun takdirde DüğünYardımcısı.com kullanıcısı olarak indirim fırsatlarını da yakalayabiliyorsun.

Aslı Özdel Kuaför Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Şişli ilçesinde hizmet veren stüdyoya toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsin. Aynı zamanda kişisel aracın da ulaşım için iyi bir seçenek olabilir. Firmaya gitmeden telefon üzerinden bir görüşme sağlamak istiyorsan hemen yukarıdaki numara aracılığı ile ücretsiz danışmanlık servisine ulaşabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

Mecidiyeköy, 2.Taşocağı Caddesi, Şekerciler Sokak, No: 9-18, Şişli İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik seçeneklerinden faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Şişli ilçesinde ve talepler doğrultusunda şehir dışında da hizmetler veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ