Cankurtaran Öğretmenevi

2022 Sosyal Tesisler Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
50 TL
Kokteyl
30 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
50 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Konaklama
50
Otopark
50

Olanaklar

Süsleme
Masa - Sandalye
Ses
Sahne ve Işık
Volkan Gösterisi
Yemek Servisi
Fotoğraf Çekimi
Video Çekimi
Organizasyon Sorumlusu
Ücretsiz Otopark
Menüde Değişiklik İmkanı
Engelli Girişi

Cankurtaran Öğretmenevi Hakkında

Cankurtaran Öğretmenevi, müthiş konumuyla harikulade davetler gerçekleştirmeniz için sizleri bekliyor. Marmara Denizi’ne bakan en güzel konumlardan birinde yer alan mekan sizlere oldukça çeşitli imkanlar sunmaktadır. Davetlerinizi gerçekleştirirken, tüm detayların içinize sinecek şekilde gerçekleştirilmesi önemsenmektedir. En değerli gününüzü emanet edeceğinizden, emanetinize sahip çıkacak ve davetinizi oldukça titiz bir şekilde hayata geçirecektir. Konum itibariyle İstanbul için son derece önemli olan surların içerisinde yer almaktadır. Bu mekan, tarih kokan, nostaljik yapıda bir sosyal tesistir. Gerçekleştirdiği tüm davetlerinde bunu yansıtmayı başarabilmektedir. Sizlere huzur verecek ve ruhunuzu iyileştirecek manzarasıyla hayal gibi bir davet gerçekleştirmeye hazır olun. Çünkü burayı tercih eden tüm davet sahipleri, mekanı övmekle bitiremiyor.

Cankurtaran Öğretmenevi Olanakları

Cankurtaran Öğretmenevi, eşsiz konumu itibariyle harikulade bir deniz manzarası sunmaktadır. Mekanın sahil kesiminde bulunmasından dolayı oldukça özel bir manzaraya tanıklık edeceksiniz. Sadece eşsiz bir manzara sunmakla kalmıyor, aynı zamanda birbirinden güzel ve faydalı hizmetlerinden yararlanmanızı sağlıyor. Bunu yaparken tabiki siz değerli davet sahiplerinini bütçelerini düşünerek oldukça uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Fiyat ve kalite performansına göre sizlerin yüzünü güldürecek bu mekanda birçok organizasyon gerçekleştirebilirisiniz. Tüm özel ve kurumsal davetler için uygunluk sağlayan

Cankurtaran Öğretmenevi, davetlilerin kapasite ve konseptlerine göre çeşitlilik sunmaktadır. Düğün, kına gecesi, mezuniyet balosu, nişan töreni, sünnet düğünü, after party ve sayamadığımız diğer tüm özel etkinlikleriniz için bu mekanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca toplantı salonu olarak tasarlanmış davet alanları ise kurumsal davetler ve bayi toplantıları gibi etkinlikleriniz için oldukça uygundur. En özel davetlerinizi burada gerçekleştirerek sonsuz bir mutluluğa ilk adımınızı atacaksınız. Hayallerinizi süsleyen düğün organizasyonlarınız için ideal bir ortam yaratan mekan, sizlerin en keyifli şekilde vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Mekanın açık ve kapalı olmak üzere çeşitli salonları mevcuttur ve kapasiteleri değişiklik göstermektedir. Açık alanında 200, kapalı alanında ise 150 misafiri ağırlayabilmektedir. Minimal davetleriniz için oldukça samimi ve sıcak bir ortam sunan mekan, sizleri manzarası ve sunduğu hizmetler ile mutlu edecektir. Oldukça lezzetli yemekler ile davetlerinizde fark yaratmayı görev bilen Cankurtaran Öğretmenevi, hayal ettiğiniz organizasyonu gerçekleştirmeniz için sizleri bekliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Mezuniyet Partisi ve Balo, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları

Manzara ve Lokasyon

Mekan sahil kesiminde bulunmakta ve deniz manzarası sunmaktadır. Mekan Fatih'te sahil kesiminde bulunmaktadır. Akbıyık durağı en yakın durak olarak bilinmektedir. BN1 numaralı otobüs hattı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Bilinmiyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanı fotoğrafçısı bulunduğundan, dışarıdan getirtmek uygun değildir.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

50 kişiden az bir konaklama seçeneği mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ