Des’ Otel Tekirdağ

2022 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Konaklama
250
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Engelli girişine uygun
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Ses, Sahne ve Işık
Vale

Des’ Otel Tekirdağ Hakkında

Des’ Otel Tekirdağ, Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde oldukça sık tercih edilen bir düğün oteli olarak biliyor. Geniş hizmet yelpazesi ve uygun fiyatları ile çiftleri memnun eden otel başarılı organizasyonlara imza atıyor. Tercihlere göre değişebilen fiyat aralıkları ortalama 80 TL’den başlıyor. Sunulan geniş hizmet yelpazesi ve seçimlerin doğrultusunda sana sunulacak en uygun fiyatlandırmayı nasıl öğreneceğini içeriğimizin devamında bulabilirsin.

Des’ Otel Tekirdağ Fiyatları

Düğününü Des’ Otel’de düzenlemeye karar verdiğin takdirde karşına birçok seçenek sunuluyor. Bu hizmet seçeneklerine ve düğünün tarihine göre fiyatlar değişiyor. Hafta içi kişi başı 80 TL’den başlayan fiyatların hafta sonu başlangıç fiyatı ise 100 TL olarak belirlenmiş. Sana sunulacak en uygun fiyatı öğrenmek ve kampanyalarımızdan yararlanmak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurman yeterli olacaktır.

Hizmet Yelpazesi

Otel yalnızca düğün organizasyonlarına değil birçok özel gün etkinliğine kapılarını açıyor. Kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet töreni başta olmak üzere diğer organizasyonları da burada düzenleyebilirsin. Düzenleyebileceğin tüm etkinlikler ve etkinlikler hakkında detaylı bilgileri öğrenmek istersen DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık hattını arayabilirsin. Des’ Otel Tekirdağ bünyesinde çalışan organizasyon sorumlusu ile görüşme sağlayıp organizasyonunun tüm detaylarını belirleyebilirsin. Salonda kullanılmasını istediğin renkleri belirtebilir kendine özel bir konsept talebinde bulunabilirsin. Gelin yolu, gelin tagı ve masa & sandalye süslemeleri de senin talebine göre gerçekleştirilecektir. Tüm gece boyunca sunulacak olan ikramların lezzetinden ise hiç şüphen olmasın. Oldukça başarılı şeflerin ellerinden çıkan yemekler ile misafirlerin ziyafet çekecek.

Mekan Kapasitesi ve Tasarımı

Otelde beyaz renk ağırlıklı bir adet kapalı davet salonu bulunuyor. Kapalı davet salonunun kapasitesi tam 1000 kişilik. Açık davet alanında da bu kişi kapasitesi 250 kişi ile sınırlandırılmış. Des’ Otel Tekirdağ tarafından sunulan bir diğer avantaj ise konaklama kapasitesi sunması. Şehir dışından gelecek olan misafirlerinin kalacak yer sorununu ortadan kaldıran bu avantaj eminiz ki seni de çok rahatlatacaktır.

Des’Otel Tekirdağ Nerededir?

Düğün oteli Ankara Tekirdağ Süleymanpaşa konumunda bulunuyor. Otele ulaşımını sağlarken toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Özel aracın ile geleceksen de mekanın otopark ve vale hizmetinden yararlanabilirsin. Mekanın açık adresi ise şöyle; Yavuz, Şaraphane Caddesi No:37 Süleymanpaşa/Tekirdağ.
Created by icon 54from the Noun Project

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Aynı anda birden fazla düğün yapılabilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerini düzenleyebilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Necmi Gür
TELEFON

ADRES BİLGİLERİ