Düğün Hikayemiz

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Düğün Hikayemiz Hakkında

Ankara Çankaya ilçesinde yer alan Düğün Hikayemiz genç ve yetenekli düğün fotoğrafçısı ekibiyle hizmet veriyor. Üstelik 1500 TL’den başlayan fiyatları ile eşsiz dış çekim fotoğraflarına sahip olmanı sağlıyor. Stüdyonun sağladığı diğer olanaklara içeriğimizin devamında ulaşabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Senin için en değerli günün sadece düğün günün olmadığını bilen firma farklı özel günlerinde de yanında olabiliyor. Doğum günü partilerinden nişan merasimine, mezuniyetinden kurumsal bir etkinlikte yapacağın konuşmaya kadar tüm anlarını kayıt altına alabiliyor.

Dış Çekim Olanakları

Düğün Hikayemiz Ankara düğün fotoğrafçısı ekibi çekim öncesi görüşme olanağı sağlıyor. Bu görüşmede konsept, save the date ve katalog dış çekim alternatiflerini değerlendirerek çekimine yön verebiliyorsun. Aynı zamanda katalog çekimi için firmanın bünyesinde bulunan albüm seçeneklerinden zevkine uygun seçimler gerçekleştirebiliyorsun.

Çekim günü öncesinde halletmiş olduğun tüm bu detaylar hem rahat bir şekilde poz verebilmeni sağlıyor. Hem de fotoğraf ve video görüntülerinin teslim sürecini hızlandırmış oluyor.

Düğün Hikayemiz’in Sunduğu Fırsatlar

Diğer bilinen ismi Lovetellers olan ekip, dilediğin her şehre düğün çekimi için gidebiliyor. Kapadokya’da balonlar üzerinde, Isparta lavanta bahçelerinde ve daha birçok şehirde manzarasıyla düğün fotoğraflarına eşlik edebiliyor. Sana da sadece anın tadını çıkarmak ve fotoğraflarına baktıkça o anı tekrar tekrar yaşamak kalıyor.

Düğün Hikayemiz Ankara Dış Çekim Fiyatları

Stüdyo, iç ve dış çekim olanaklarından ayrı ayrı yararlanabileceğin gibi bütçene uygun paket seçeneklerini de değerlendirebilirsin. Paketlerin içerikleri fiyatları belirleyen unsurlar arasında yer almakla birlikte firmanın başlangıç paketi ortalama olarak 1500 TL ‘den başlıyor.

Dilersen Düğün Hikayemiz’in tüm paket içeriklerini ve fiyatlarını ücretsiz teklif al butonunu kullanarak öğrenebilirsin. Bu sayede DüğünYardımcısı.com’a özel indirim fırsatlarından da faydalanabilirsin.

Düğün Hikayemiz Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya ilçesinde hizmet veren stüdyo rahatlıkla bulabileceğin bir konumda yer alıyor. Toplu taşıma araçlarını veya kişisel aracını ulaşım için tercih edebilirsin. Firma ile çekim gününe dair tüm detayları konuşmak için yukarıdaki numarayı arayarak danışmanlık servisine ulaşabilirsin. Lovetellers açık adresi ise şu şekilde;

“Kızılırmak Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No:1, Zemin Kat – 10, Söğütözü, Çankaya / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme ve ekipman temini hizmetlerini sağlıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı olarak danışmanlık servisinden bilgi alabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Dış çekim için şehir dışında da çekimler gerçekleştirebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimleri için de firmadan hizmet alabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan firma muhiti ve çevresine hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

21-28 işi günü aralığında teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ