Göl Düğün Salonu

2023 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
70 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL
Pasta - Meşrubat
20 TL
40 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
min
|
600
max

Göl Düğün Salonu Hakkında

Göl Düğün Salonu, Ankara Gölbaşı konumunda bulunuyor. Kına gecesi organizasyonları seni bekliyor. Yemekli, kokteyl, pasta ve meşrubat ikramları ile kına paketleri sunuluyor. Kına gecesi fiyatları kişi başı 20 TL’den başlıyor. Açık ve kapalı davet alanlarından dilediğini tercih ederek etkinliğini organize edebilirsin.

Mekan Özellikleri

Göl Düğün Salonu, açık ve kapalı davet alanları ile ili seçenek sunuyor. Her mevsim rahatlıkla kına, düğün, nişan organizasyonlarında bu mekanı tercih edebiliyorsun. Açık alanı butik organizasyonlar için oldukça ideal oluyor. Yakın çevrenle 70 – 80 kişilik bir kına gecesi hayal ediyorsan açık alanı tercih edebilirsin. Kalabalık kına gecesi eğlenceleri için ise kapalı alan 500 – 750 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Kolonsuz ve yüksek tavanı ile konforlu bir dekorasyonla karşılanıyorsun. 750 araçlık otoparkı ile konukların park sorunu yaşaması da önleniyor. Ayrıca engelliye uygun girişi ve terası bulunuyor.

Göl kenarındaki mekan doğa ve şehrin manzarasını bir arada sunuyor. Yapay çiçek süslemeleri, masa ve şamdan seçenekleri ile kına konseptine uygun süsleme detaylarına yer veriliyor.

Sunulan Olanaklar

Göl Düğün Salonu, geniş hizmet yelpazesi ile herkesin geceden mutlu ayrılmasını amaçlıyor. Şık dekorasyonu ve mekan giydirmesi hayal ettiğin gibi oluyor. Masalar lezzetli ikramlarla donatılıyor. Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana menüler, meze seçenekleri ve kokteyl tabakları konuklarına özel hazırlanıyor. Dilersen kına organizasyonundan önce menü tadımı ve menüde değişiklik yapabiliyorsun. mekan dışı catering firması ile çalışma olanağın da bulunuyor.

Ses, sahne ve ışık hizmetleri için profesyonel bir ekip temin ediliyor. Kına gecesi müzikleri için bir liste oluşturabiliyorsun. Kına gecene özel kına mumları, nedime tefi ve bendirler, kına örtüsü temin ediliyor. Kına gecelerinin popüler eğlencesi renkli kına kemer dansı ile eğlenceli anlar yaşayabiliyorsun. Video ve fotoğraf çekimleri ile harika kareler yakalanıyor.

Göl Düğün Salonu Kına Gecesi Fiyatları

Mekanın geniş hizmet yelpazesi uygun kına paketleri ile birleşiyor. Her bütçeye uygun yemekli, kokteyl menülü kına etkinlikleri organize ediliyor. Kişi başı 20 TL’den başlayan kına gecesi fiyatları 70 TL’ye kadar değişiklik gösterebiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulunan Göl Kına Salonu’na otobüsle ulaşım sağlamak oldukça kolay oluyor. 151, 196, 115-2, 105- 2 otobüs hatlarını tercih edebilirsin. Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için ise açık adres: Gaziosmanpaşa Mahallesi, Sahil Cd. No:10, 06830 Gölbaşı/Ankara, Türkiye.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ