Gülşah Ekerel Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Gülşah Ekerel Photography Hakkında

İstanbul, Beykoz ilçesinde hizmet veren Gülşah Ekerel Photography, yılların verdiği hizmet tecrübesiyle bu dış çekim fotoğrafçılığı yapıyor. En mutlu gününde, geriye dönüp baktığında eline kalan tek şey fotoğraflardır ve bunu en estetik şekilde gerçekleştiriyor. Başlangıç paketi fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor. Fotoğrafçı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için içeriğimizi okuyabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, konsept çekim, katalog çekimi, trashday, save the date gibi günümüzün trend çekimlerini Gülşah Ekerel Photography ile güven altına alabilirsin. Anlayacağın tüm özel günlerinde ve kişisel çekimlerinde yanında olmaya hazır bir ekip seni bekliyor.

Dilersen bunlara nişan ve kına çekimini de dahil edebilirsin. Hatta evlilik yolunda giden bu yolculuğunun dışında, baby shower, hamile, doğum, yeni doğan, doğum günü ve yaş çekimleri de hizmet portfolyosunda bulunuyor.

Gülşah Ekerel Photography Dış Çekim Olanakları

Dış çekim kapsamında pek çok hizmet sana sunuluyor. Yaratıcı dış çekim portfolyosu ile seni büyüleyebilir. Üstelik sadece İstanbul’da değil, tüm Türkiye hatta tüm Dünyada seninle. Tek yapman gereken ise çekimden 4 hafta önce firma ile iletişim geçmek. Üstelik çekimlerinizin tesliminin de 14 gün içinde olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Düğün günü haricinde kıyafetlerinin kirlenmesini önemsemeden özgürce poz vermek istiyorsan; Gülşah Ekerel trashday ve save the date çekimleri yapılıyor. Çekimlerden sonra da albümünü, videolarını ve tablolarını istediğin yere taşıyabileceğin gibi evinin en güzel köşesinde de sergileyebilirsin.

Gülşah Ekerel Photography Fiyatları

Dış mekân, şehir dışı ve yurt dışı çekim fiyatları farklılık gösteriyor. İstanbul düğün fotoğrafçısı seçenekleri arasında benzer ücretlere sahip olan firmanın, başlangıç fiyatları 1500 TL’den başlıyor.

Eğer sende dış çekim ve düğün fotoğrafçısı arayışındaysan DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel indirimli dış çekim fiyatları için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Gülşah Ekerel Nerededir? Nasıl İletişime Geçerim?

İstanbul konumlu olan Gülşah Ekerel Photography, Anadolu yakası ilçelerden biri olan Beykoz bölgesinde yer alıyor. Etkinlik öncesi toplantı için kolaylıkla mekâna ulaşabilirsin. Otobüs, metro ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarıyla ulaşımını sağlayabileceğin gibi kendine ait bir araçla da gidebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Orhan Veli Kanık Cad. Funda Sok. Bıçakçı İş Merkezi No: 7-3 Kavacık/Beykoz/İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi dahilinde dış çekim, kamera ekipmanları, çekim ekibi ve fotoğrafların orijinal teslimi hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette mekan önerileri, yurt dışı çekimler, farklı temalarda fotoğraflar ve düğün hikayesi & belgeseli tasarımları bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Talep ettiğin takdirde dış çekim organizasyonunu şehir dışında veya yurt dışında gerçekleştirebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonu özelinde ise düğün belgeseli, klibi ve düğün hikayesi çekimleri ve tasarımları yapılıyor. Dilersen bunlara, save the date ve trashday, nişan çekimini de dahil edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekimden en az 30 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkezi İstanbul'da olan firma, Türkiye'nin her şehrinde ve yurt dışında da hizmet verebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Detaylı bir şekilde bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sipariş teslim süresi?

Siparişler ortalama 14 gün gibi bir sürede sana teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Gülşah Ekerel
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ