Güncel Organizasyon

2021 After Party için Eğlence Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
600
max
Otopark
200

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Karşılama Hostesi
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Nikah şekeri ve hediyelik kutusu
Tema / konsept tasarımı
Servis malzemesi tedariği

Güncel Organizasyon Hakkında

Bugüne kadar birçok organizasyona kapılarını açan Güncel Organizasyon İstanbul Fatih ilçesinde bulunuyor. After party organizasyonunu güvenilir ve profesyonel ellere teslim etmeyi planlıyorsan Güncel Organizasyon’u kesinlikle tercihlerin arasına eklemen gerekiyor. İstanbul Boğazı’nın tadını çıkartarak eğlenceye doymak isteyenler için biçilmiş bir kaftan olan mekanın müşterilerine sunduğu kişi başı fiyatları ise ortalama 50 TL’den başlıyor.

Hizmet Yelpazesi

Eğlence mekanı teknede after party davetleri dışında diğer özel gün davetlerine ve kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda bir organizasyon şirketi de olan Güncel Organizasyon deneyimlerinden yararlanmak da ayrı bir avantaj oluyor. Güncel Organizasyon ile düzenleyebileceğin diğer etkinlikler arasında doğum günü, düğün, nişan, açılış, kurumsal etkinlikler, toplantılar, mezuniyet ve balo gibi özel gün davetleri yer alıyor. After party etkinliğinin teması ve konseptine organizasyon ekibi ile birlikte karar verilebiliyor. Konsepte uyacak ekipman ve süsleme araçlarını mekan kendisi temin ediyor. Önceden bir demo masa hazırlanıyor ve senin isteklerin doğrultusunda düzenlenip etkinlik günü teknede yerini alıyor.

Mekan Tasarımı

Tekne, açık alanında localar ve kokteyl masaları bulunduruyor. Güzel İstanbul havalarında masmavi suların tadını çıkartmak için birebir olan açık alanda 500 misafirin ağırlanıyor. Kış aylarında daha çok tercih edilen teknenin kapalı salonu ise tam 600 kişi kapasiteli oluyor. Beyaz yuvarlak masaların konumlandırıldığı salonun süslemeleri ise tercihlerin doğrultusunda seçiliyor. Bütün süreç Güncel Organizasyon ekibi yönetiminde senin onayların ile işliyor. Ayrıca kötü hava koşulları için endişeye hiç mahal yok. Çünkü açık alanda tente sistemi ve kapalı alanda ise özel ısıtma sistemleri bulunuyor.

Güncel Organizasyon After Party Fiyatları

Yorucu geçen bir süreç sonrası planlanan after party etkinliklerinden beklenti tamamen eğlence dolu olması oluyor. Bunun için de şık ve donanımlı bir eğlence mekanı gerekiyor. İşte Güncel Organizasyon bunun doğru adreslerden biri olarak yer alıyor. Hafta içi hem yemekli hem de kokteyl davetlerin fiyatı 50 TL olarak belirleniyor. Hafta sonu kokteyl davetlerin fiyatı 80 TL’ye, yemekli davetlerin fiyatı ise 100 TL’ye yükseliyor. Sana en uygun after party fiyatlarını öğrenmek için 'Ücretsiz Teklif Al' butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçmen yeterli oluyor.

Güncel Organizasyon Nerededir?

Mekan İstanbul Fatih ilçesinde hizmet veriyor. 22B, 22RE VE 40T numaralı otobüslere binip Kolej Durağı’nda inip mekana kısa sürede ulaşabiliniyor. Organizasyon firması ile çalışmayı düşünüyorsan en az 3 ay önceden iletişime geçmeni tavsiye ediliyor. Adresi: Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Serhalife Sokak, No:1 Fatih/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Demo masa, konsept ve tema geliştirmeden oluşuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Mekan süsleme, fotoğrafçı, orkestra, catering hizmetinin yanı sıra tema geliştirme hizmetleri bulunuyor.
Created by icon 54from the Noun Project

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Süsleme, çiçek, davetiye, dekor, dj, ışık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı temin ediyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, düğün organizasyonu , nişan organizasyonu, açılış, kurumsal etkinlikler, toplantılar, bekarlığa veda geceleri, mezuniyet ve balolar, baby shower ve doğum günü partileri verilebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önceden iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Özel konsept, şamdan seçenekleri, çiçek süsleme, supla modelleri ve masa sandalye giydirme ve tema geliştirme seçenekleri bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
İbrahim Uluçay
TELEFON

ADRES BİLGİLERİ