Kuzey Garden

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
330 TL
330 TL
Kokteyl
220 TL
220 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
150
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
150
max
Kır Bahçesi Alanı
150
min
|
500
max
Havuz Başı Davet Alanı
300
min
|
550
max
Otopark
250

Özellikler

Göl Kenarında
Doğa Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Kapalı çadır / tente
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Kuzey Garden Hakkında

Başakşehir’de beklentilerini karşılayacak kaliteli bir kına gecesi mekanı arıyorsan Kuzey Garden tam sana göre. Bünyesinde farklı davet alanları bulunan mekan, kına gecelerine ek olarak düğün, nişan, mezuniyet partisi ve sünnet düğünü gibi organizasyonlara da imza atabiliyor. Üstelik kişi başı fiyatları sadece 220 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Kuzey Garden, kına gecesi daveti düzenlemek isteyen çiftlere her biri birbirinden şık 4 farklı davet alanı seçeneği sunuyor. Açık, kır bahçesi, kapalı ve havuzbaşı konseptlerinde hizmet veren mekanda kendine en uygun alanı tercih edebilirsin. Bahar ve yaz aylarında daha çok rağbet gören açık davet alanında 150 – 1000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Çim zemin özellikli kır bahçesi 150 – 500 kişi arası davetlere ev sahipliği yapabiliyor. Havuz kenarında düzenleyeceğin kına gecelerine ise 550 kişiye kadar misafirini davet edebilirsin. Aile ve arkadaşlar arasında kına daveti planlıyorsan kapalı alan sana oldukça uygun. Burada da 50 kişiden 150 kişiye kadar misafirini çağırabilirsin.

Mekanın tüm alanlarında oturma düzeninde yuvarlak masalar ve napolyon sandalyeler kullanılıyor. Giydirmelerde genel olarak beyaz tonları öne çıksa da talebine göre istediğin renklerde giydirme yapılabiliyor. Aile ve arkadaşlara özel vip masalar hazırlanabiliyor. Masa üstlerinde gold cam suplalar, altın tonlarında şamdanlar ve çiçekler kullanılıyor. Kına gecelerinde olmazsa olmaz kına tahtı için ise mekanla önceden iletişime geçmen gerekiyor. Doğa manzarasına doyacağın unutulmaz bir kına gecesi burada seni bekliyor.

Başakşehir Kuzey Garden Kına Gecesi Fiyatları

Kuzey Garden’da kına gecesi fiyatları, haftanın her günü kokteyl düzeninde kişi başı sadece 220 TL’den başlıyor. Yemekli düzende kına daveti planlıyorsan yine haftanın her günü kişi başı 330 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsin. Kına gecelerine özel indirimleri ve kampanyaları öğrenmek için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Mekan Olanakları

Kuzey Garden, sunduğu olanaklar ile de tercih edilirliğini arttırıyor. Dekorasyon ve masa süslemesi mekanın kına paketi hizmetlerine dahil olarak sunuluyor. Mekanın organizasyon sorumlusu ise kına gecesi akışını planlayabilirsin. Fotoğraf ve video çekim hizmeti ile kına gecenin en güzel anlarını kayıt altına alabilirsin. Kokteyl ve yemekli davet düzenleyeceksen önceden menüleri tadabilir ve içeriklerinde değişiklik talep edebilirsin. Ayrıca mekanın otoparkından da tüm misafirlerin yararlanabilir.

Orkestra ve DJ hizmetini de paketine dahil olarak alman mümkün. Gece boyu en güzel kına şarkılarıyla doyasıya eğlenebilir, istek şarkı taleplerini orkestraya iletebilirsin. Servis ve karşılama elemanı gibi daha pek çok detay sunan mekan ile hayalindeki organizasyonu hayata çevirebilirsin.

Nerededir?

Kuzey Garden, İstanbul’un Başakşehir ilçesinde konumlanıyor. Toplu taşıma duraklarına da yürüme mesafesinde olan mekanın açık adresi şöyle;

Şamlar Mahallesi, İstiklal Cd. No:263, 34494 Başakşehir / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ramazan Ulusu
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ