Marbella Event Hall

2022 Havuz Başı Düğün Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
250 TL
300 TL
Kokteyl
250 TL
300 TL
Pasta - Meşrubat
100 TL
175 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
1.000
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
1.000
max
Havuz Başı Davet Alanı
100
min
|
1.000
max
Otopark
350

Marbella Event Hall Hakkında

Marbella Event Hall, Buca ilçesinde tüm çiftlere rüya gibi bir düğün vadediyor. İzmir’in kır ve havuz başı düğün konseptini en iyi işleyen mekanlardan biri olmakla birlikte, sık tercih edilen tesislerden biri olmasıyla da ön plana çıkıyor. 100 TL’den başlayan düğün fiyatları ile her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Böylece daha fazla kitleye ulaşarak hayalleri gerçekleştirmeyi amaç ediniyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Marbella Event Hall, gelin ve damat adaylarına adındaki gibi masallara layık bir gece planlıyor. Misafir sayısına göre davet alanı uygunluklarını revize eden mekan, havuz başı düğünleri için geniş bir kapasite aralığı sunuyor. 1.000 kişiye kadar konuğun ağırlanabildiği açık alanında tüm sevdiklerini görebilirsin.

Masa ve sandalye süslemelerinde günümüz koşullarını da göz önünde bulunduran mekan, çiçek aranjmanları ve masa şamdan seçenekleriyle şık bir ortam yaratıyor. Kır bahçesi ve havuz başı konseptini harmanlayan tesis, gelin yolu ve kırmızı halısıyla hayallerine en güzel adımlar eşliğinde yürümene olanak tanıyor.

Marbella Event Hall Havuz Başı Fiyatları

Mekanda hayallerini gerçekleştireceğin düğün organizasyonunu tek bir seçenekle planlamak zorunda kalmıyorsun. İster yemekli, ister kokteyl, istersen de yemeksiz anlaşmalar sağlayabilirsin. Yemekli düğün fiyatları hafta içi 250 TL olarak belirleniyor.

DüğünYardımcısı.com danışmanlarıyla iletişime geçerek fiyat detaylarını öğrenebilirsin.

Verilen Hizmetler

Hizmet çeşitliliği açısından geniş bir yelpaze sunan Marbella Event Hall, havuz başı düğün konseptini en başarılı şekilde ortaya çıkarıyor. DJ ve orkestra ekibinden ses, sahne ve ışık hizmetlerine kadar her detay incelikli bir şekilde işleniyor. Keyifli bir düğün geçirebilmen için hizmette sınır tanımıyor. Düğününde istediğin şarkıların çalınmasına imkan veriliyor.

Havuz başına ek olarak kır düğünü, nişan ve söz, kına gecesi, mezuniyet kutlamaları gibi davetler için de özel hizmet sunuyor. Tüm bu davetlerde video ve fotoğraf çekim hizmeti vererek en özel anlarını her zaman gülerek hatırlayabilmene zemin hazırlıyor. Gelin yolundan ilerlediğin sırada volkan şovu ile ışıltılı bir giriş yapmanı sağlıyor.

Masal Park Kır Düğün Salonu Adresi

İzmir’in en sevilen mekanların biri olan ve eski adıyla bilinen Masal Park, Buca ilçesinin Kaynaklar bölgesinde yer alıyor. Açık hava düğün mekanları popülasyonun yüksek olduğu bu bölgede tercih edilirliğini her zaman üst noktada tutan mekan, ulaşımda da kolaylığı öncelik olarak sunuyor. Tüm toplu taşıma araçları ve şahsi araçlarla gidilebiliyor.

Adres: 29 Ekim Mahallesi, 2205. Sokak, No:22, Kaynaklar – Buca / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yılmaz Kurun
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ