Şelale Kır Düğün Bahçesi

2023 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
600
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
600
max

Özellikler

Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Orman içi
Açılır kapanır tavan
Asansör
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Kapalı çadır / tente
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Şelale Kır Düğün Bahçesi Hakkında

İzmir Bayraklı ilçesinde kına gecesi mekanı arayışında olan çiftlerimizin arayışını burada noktalıyoruz. Çünkü Şelale Kır Düğün Bahçesi, her gelinin hayalindeki kına gecesi için kapılarını açıyor. Kişiye özel hizmetleri ve tecrübeli organizasyon kadrosu ve 50 TL’den başlayacak uygun fiyatları sayesinde burası aradığın yer olabilir. Tüm organizasyonlarda, en ince ayrıntıya kadar sana destek olacak olan organizasyon danışmanı ile harika bir kına gecesi tasarlayabilirsin.

Mekan Kapasitesi ve Tasarımı

Rustik ve natürel bir tasarım çizgisine sahip kır bahçesi alanı tam 600 kişilik. İzmir’in ılık yaz gecelerinde, ağaçlarla çevrili bir bahçede keyifli bir kına organizasyonu deneyimleyebilirsin. Işıklandırma sistemi sayesinde romantik bir atmosfer yaratılan kır bahçesi, istediğin oturma düzeninde düzenlenebiliyor.

Beyaz ve yeşilin hakim olduğu kır bahçesinin süslemelerini istediğin tarzda ve renkte yapabilirsin. Bunun için istersen Şelale Kır Düğün Bahçesi bünyesinde bulunan organizasyon ekibi ile çalışabilir istersen de dışarıdan bir organizasyon firması temin edebilirsin. Kına gecesinin mihenk taşı sayılan kına tahtın için ayrı bir alan süslemesi yapılabileceğini de belirtmek isteriz.

Kına Gecesi Olanakları

Kına gecesi organizasyonunu nasıl yapacağını bilemiyorsan, hiç endişe etme. Dışarıdan bir organizasyon firması araştırma telaşına da girme. Çünkü 20 yıllık tecrübesi ve 12 yıllık işletme becerisi ile Şelale Kır Düğün Bahçesi oldukça iddialı organizasyonlara imzasını atıyor.

Masa sandalye süslemesi, catering, fotoğraf ve video çekim ekibi, ışık, ses ve sahne donanımları gibi pek çok hizmeti sana sağlayan işletme seni oldukça mutlu edecektir. Mekanın organizasyon yöneticisi, planlamanın her anında sana yardımcı olacaktır.

Kına gecesi organizasyonundan sonra düğün davetini de burada düzenleyebilirsin. İşletme, tüm özel gün davetlerine ve kurumsal davetlere kapılarını açıyor. Açılış, davet, resepsiyon, mezuniyet partisi ve bayi toplantısı gibi kurumsal etkinliklerin için de Şelale’yi tercih edebilirsin.

Şelale Kır Düğün Bahçesi Kına Gecesi Fiyatı

Şelale Kır Düğün Bahçesi’nin hem yemekli hem de kokteyl ikramlı kona gecesi davetlerinde sunduğu fiyatlar aynı. Fiyatları yalnızca kına gecesinin hafta içi veya hafta sonu olmasına göre değişiyor. Hafta içi kişi başı fiyatı 50 TL olan mekanın hafta sonu fiyatı ise 80 TL’ye çıkabiliyor.

Şelale Kır Düğün Bahçesi Nerededir?

İzmir Bayraklı ilçesinin merkezinde, ana yolda ve ulaşım sorunu olmayan bir noktasında bulunan mekana sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgileri ile ulaşabilirsin. Mekanı yerinde ziyaret etmek istersen de Bayraklı güzergahındaki tüm dolmuş ve ESHOT hatlarını kullanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü, kına organizasyonları gerçekleştirilebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Rustik doğal çalışmalar, doğal temalar kullanılıyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Kına organizasyonu alt yüklenici hizmeti temin edilebiliyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Birden fazla davet alanı bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Başlangıçlar (seçeneğe bağlı), ara sıcaklar, ana yemek (tavuk menü, balık menü, kırmızı et menü), garnitürler, pilav seçenekleri, salata seçenekleri, meyve seçenekleri, ekmek seçenekleri, su, meşrubat - kokteyl pastalar, kanepeler, dip soslu sebzeler, kokteyl meyveler, kokteyl çerezler, hafif atıştırmalıklar, kokteyl içecekler (alkollü veye alkolsüz seçenekler) bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24.00'a dek sürüyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Canlı performans grup, dj hizmeti bulunuyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Full hd video - minimum 20 resim hizmeti sunuluyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
FATİH ÇAĞLAR SÜSLÜ
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ