Svadba Çamlıca

2022 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
200 TL
Kokteyl
50 TL
200 TL
Pasta - Meşrubat
50 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
300
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Açılır kapanır tavan
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Teras

Svadba Çamlıca Hakkında

İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde doğal yeşilli bir tepe olan Çamlıca bölgesinde bulunan Svadba Çamlıca, konuklarına hem deniz hem de doğa manzarası fırsatı sunuyor. Şık masa tasarımları ve dekorasyonuyla göz dolduruyor. Kapalı ve açık salonları bulunan davet alanının açılır kapanır teras imkanı da mevcut. Kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile davetini bu mekanda planlayabilirsin.

Özellikleri

Kolay ulaşımı, şık dizaynı ve kusursuz manzarasıyla tercih nedeni olan Svadba Çamlıca’da 300 kişilik kapalı ve açık davet alanları yer alıyor. Mekanın açık alan tercihleri için dilerseniz açılır kapanır fonksiyonlu terasını veya kır bahçesini tercih edebilirsin.

500 kişilik otopark kapasitesi bulunan mekan, park yeri arama sorununu da senin için kolayca çözmüş oluyor. Mekanda kolonların olmaması ve engelli bireylerin girişine kolaylık sağlaması da artı değerleri arasında sayılıyor. Her türlü davete uygunluk gösteren mekanda en çok mezuniyet partileri, nişan ve söz merasimleri düzenleniyor.

Svadba Çamlıca Davet Fiyatları

Düzenleyeceğin davet için mekan tercihin Svadba Çamlıca ise hafta içi ikram türü fark etmeksizin kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatlar ile konuklarını burada ağırlayabilirsin. Hafta sonu bir organizasyon planlamak istiyorsan fiyatlar ikram türüne göre değişiklik gösteriyor.

Yemekli davetler ve kokteyller için kişi başı 200 TL gibi bir fiyat talep ediliyor. Benim ikram tercihim sadece pasta ve meşrubattan yana diyorsan misafir başına ödemen gereken ücret 100 TL civarına düşüyor. Fiyatlara ve konseptlere dair kapsamlı bilgi almak istersen ‘’Teklif Alın’’ formunu doldurabilirsin.

Olanakları

Svadba Çamlıca’da vereceğin davette fotoğraf ve video için birini aramana gerek kalmıyor. Bu işi senin için mekandaki görevliler üstleniyor. Kayıtlar organizasyon sonrası sana teslim ediliyor. Müzik ve ses sistemi için DJ imkanı da mevcut bulunuyor.

Mekanda aynı anda birden fazla düğüne izin verilmediği için müziklerin birbirine karışma riski ortadan kalkıyor. Mekan organizasyon konusunda her türlü desteği sağlıyor ancak dışarıdan başka bir firma ile de anlaşmayı tercih edebilirsin.

Eğer yemekli bir davet hedefliyorsan menüyü önceden tadıp değişiklik yaptırma hakkın mevcut bulunuyor. Alkolsüz olarak hizmet veren mekanda diyabetik, vegan ve vejataryen seçenekler de bulunuyor.

Svadba Çamlıca Nerededir?

Mekan Akasya AVM’ye 2 km mesafede konumlanıyor. Toplu taşıma ile ulaşım sağlamak isteyen konuklar kolaylıkla 50 m uzaklıktaki Acıbadem Metrobüs istasyonundan faydalanabiliyor. Kendi aracı ile davete katılacaklar için ise açık adresi aşağıdaki gibi;

Küçük Çamlıca, Üçpınarlar Cd. No:3 D:1, 34696 Üsküdar / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:00

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

DJ.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Var.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
İlayda Uluergüven
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ