Svadba Çamlıca

2022 Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
200 TL
Kokteyl
50 TL
200 TL
Pasta - Meşrubat
50 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
300
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Açılır kapanır tavan
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Teras

Svadba Çamlıca Hakkında

Mekanın manzarayla uyumunun göz kamaştırdığı Svadba Çamlıca, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde konumlanıyor. Hayatının en özel kutlamalarından biri olan mezuniyetin için kusursuz ve özel bir organizasyonu sana sunabilecek olan mekanda kişi başı mezuniyet partisi açılış fiyatları 50 TL’den başlıyor. Mekan, yeni hayatına adım attığın bu özel günde en kıymetli vakitlerini sevdiklerinle geçirmene destekçi olmak için sabırsızlanıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Doğa ve şehir manzarasının eşsiz uyumunun göz önünde olduğu Svadba Çamlıca’da, açık ve kapalı davet alanlarının yanı sıra kır bahçesi alanı da bulunuyor. İstediğin konsepte göre partini planlayabildiğin tesiste açılır tavan sayesinde farklı bir atmosfer yaratılıyor.

Arkadaşlarınla doyasıyla eğlenebileceğin davet alanında 300 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Yüksek tavan ve kolonsuz salon özelliğiyle ferah bir parti yapmana olanak sağlayan mekanın terasında muhteşem gün batımı manzarası partine eşlik ediyor.

Sunduğu Olanaklar

Üniversite ve lise mezuniyeti yapacak gençlerin uğrak noktası olan Svadba Çamlıca, hayatlarında yeni başlangıçlar yapacak gençler için en güzel organizasyonu yapmaya aday oluyor. Alanında uzman aşçılardan sofralara uzanan yemekleri keyifli anlar eşliğinde deneyimlediğin mekanda organizasyon öncesi menü tadımı yapabiliyor ve arzu edersen menüyü değiştirebiliyorsun.

Işık, ses ve sahne hizmetlerine önem verilen tesiste mezuniyet gecenin en güzel biçimde gerçekleşmesi için tüm olanaklar sağlanıyor. Organizasyonun en iyi biçimde düzenlenmesi için organizasyon sorumlusunun görevlendirildiği mekanda arzu edersen dışarıdan bir organizasyon firması ile de çalışabiliyorsun. Ayrıca tesis mezuniyet partileri haricinde kına gecesi, nişan ve kır düğünü organizasyonları da düzenleyebiliyor.

Svadba Çamlıca Mezuniyet Partisi Fiyatları

Fiyatların oldukça uygun olduğu tesiste yemekli davet, kokteyl ya da yemeksiz davet planlamaları yapabiliyorsun. Fiyatlar hafta içi ve hafta sonuna göre değişiklik gösterse de kişi başı açılış fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Mezuniyet partini Svadba Çamlıca’da gerçekleştirmek için DüğünYardımcısı.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsin.

Svadba Çamlıca Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şehrin merkezindeki konumuyla misafirlerin kolaylıkla ulaşım sağladığı mekana arzu eden misafirler belediye otobüsleriyle kolaylıkla ulaşım sağlarken şahsi aracıyla gelecek misafirler için vale ve otopark hizmeti sunuluyor. Açık adres ise şu şekilde:

Küçük Çamlıca, Saadet Sk. NO:3/1, 34696 Üsküdar / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:00

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

DJ.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Var.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
İlayda Uluergüven
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ