Svadba Çamlıca

2022 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
200 TL
Kokteyl
50 TL
200 TL
Pasta - Meşrubat
50 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
300
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Açılır kapanır tavan
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Teras

Svadba Çamlıca Hakkında

İstanbul Üsküdar’da yer alan Svadba Çamlıca, estetik ve şık bir nişan ve söz alanı olarak hizmet veriyor. Açık ve kapalı davet alanlarının yanı sıra bahçesiyle de hoş bir ortam sağlıyor. Zevkine hitap edecek süslemelerle seni memnun etmeyi amaçlayan mekanda yemek, kokteyl ve pasta meşrubat seçenekleri fiyatlarda etkili oluyor. Mekanda davet fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Nişan ve söz töreni için sık tercih edilen Svadba Çamlıca’nın etkileyici bir ambiyansı bulunuyor. Yapay çiçeklerle ve ışıklarla süslenen ferah bir davet alanı sunuyor. Bununla beraber masalarda supla ve şamdan detayları yer alıyor. Yaz akşamlarında bahçesinde yapılan davetlerde hoş bir atmosfer oluşuyor.

Mekanın deniz ve şehir manzarası beğeni kazanıyor. Merkezi bir yerde konumlandığı için ulaşım konusunda da kolaylık sağlıyor. Kına ve toplantılara da ev sahipliği yapan mekanın açık, kapalı ve kır bahçesi davet alanlarının her birinde 300 konuk ağırlanıyor. Ayrıca 500 araçlık kapasitesi bulunan bir otopark alanı yer alıyor. Açılır kapanır tavanıyla her mevsimde ferah ortam oluşturuluyor.

Svadba Çamlıca Nişan ve Söz Fiyatları

Mekanın hafta içi ve hafta sonu fiyatlarında farklılık bulunuyor. Ayrıca yemek, kokteyl ve pasta meşrubat tercihleri de etkili oluyor. Hafta sonu yemekli yapılacak bir davet için fiyat 200 TL, hafta içi ise 50 TL olarak belirtiliyor. Kokteylde de aynı rakamlar sunulurken pasta meşrubatta fiyatlar 50 – 100 TL arasında değişiyor.

Ücretsiz fiyat teklifi için formu doldurabilirsin.

Verilen Hizmetler

Merkezi konumdaki Svadba Çamlıca, eğlenmen için çeşitli hizmetler veriliyor. DJ ekibi aracılığıyla istediğin tarzda müzikler eşliğinde keyifli vakit geçirebiliyorsun. Dans pisti ve geniş alanı rahat bir şekilde dans imkanı sunuyor. Şık detaylarla süslenen mekanın her bir köşesi unutulmayacak fotoğraf karelerine ortam hazırlıyor.

Mutfağıyla övgü toplayan mekanın kokteyl ve pasta meşrubat seçenekleri de bulunuyor. Konuklarına layık lezzetli yemekler şık sunumlarla servis ediliyor. Mekanda nişan makası ve tepsisi gibi istekler temin ediliyor. Nişan konseptine uygun süslemeler eşliğinde keyifli vakit geçirmen için özenli bir hizmet sağlanıyor.

Svadba Çamlıca Nerede?

İstanbul Üsküdar’da yer alan mekana çeşitli toplum ulaşım araçlarıyla gidiliyor. Ulaşım için Üsküdar- Beşiktaş arasında sefer yapan vapuru tercih edebilirsin. Merkezi konumda bulunan mekana Marmaray ile de ulaşım sağlayabilirsin. Mekanın açık adresi:

Küçük Çamlıca, Saadet Sk. NO:3/1, 34696 Üsküdar / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:00

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

DJ.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Var.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
İlayda Uluergüven
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ