Tekin Ajans

2022 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi

Tekin Ajans Hakkında

Çekim günlerinde birçok duygu bir arada yaşanıyor ve birbirinden farklı anılar birikiyor. Anılara biraz da eğlence ekleyen Tekin Ajans düğün fotoğrafçısı ekibi her şeyin yolunda gittiği bir dış çekim vaat ediyor. İstanbul Fatih ilçesinde 1000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veren firmanın sağladığı diğer tüm olanaklara yazımızın devamından ulaşabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Tekin Ajans, profesyonel çalışma ekibiyle son teknoloji ekipman kullanarak çekim hizmeti veriyor. Nişan çekimi, katalog ve konsept çekimleri de gerçekleştiriyor. Tüm bu çekim aşamalarında öncelikli olarak kararları sen veriyorsun.

Save the date gibi tema sahibi ve aksesuarlarla renklendirilen konsept çekim seçeneğiyle de firmadan hizmet alabiliyorsun. Hizmet yelpazesini geniş tutan Tekin Ajans ekibi, şehir dışı dış çekimlerinde de sana eşlik ederek her şeyin gönlünce olmasını sağlıyor.

Tekin Ajans Fotoğrafçılık Dış Çekim Olanakları

Heyecanlı hareketlerini, eğlenceli çekim anlarını yıllar sonra tekrar hatırlamak için fotoğraf albümlerini karıştıracaksın. Albüme ve ya fotoğraf karelerine bakarken de yüzünde tatlı bir tebessüm oluşacak ve o anlara geri döneceksin. Yıllar sonra tüm o güzel duyguları ve anıları Tekin Fotoğrafçılık Stüdyosu ekibiyle tekrar yaşayabilirsin.

Çekimin gerçekleşeceği tarihten 4 hafta önce firmayı stüdyosunu ziyaret edebilir ve hoş sohbetle dış çekim konularında fikir alışverişi yapabilirsin. Gerçekleştirdiğin dış çekimler ile hem kendi hem de düğün fotoğrafçısı ekibinin tarzının yansıtıldığı fotoğraf karelerine sahip olacaksın. Ayrıca bu muhteşem fotoğrafların orijinal kopyasına ise çekim tarihinden sadece 4 hafta sonra kavuşabiliyorsun.

Fırsatları

Tekin Ajans ekibi dış çekim için İstanbul’un popüler saraylarını ve köşklerini tercih ediyorlar. Farklı konseptlere uygun mekan seçenekleri de sunuyorlar. Eğer istersen masmavi bir denizin eşsiz kumsalı da olabilir, yemyeşil bir bahçenin içi de. Tamamen sana kalmış. İstanbul’un tarihi dokusunun ve boğaz manzarasının fotoğraf karelerinde sana ve eşine eşlik edeceğinden emin olabilirsin.

Tekin Ajans Düğün Dış Çekim Fiyatları

Firmanın stüdyosunda alacağın hizmetlere, çekim alanına ve ekipman türüne göre fiyatlar belirleniyor. Dış çekim fiyatları 1000 TL’ den başlıyor. Dilersen hemen detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif al formunu isteklerinle birlikte doldurabilirsin.

Tekin Ajans Stüdyo Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul Fatih ilçesinde bulunan stüdyo merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Kişisel aracın ile ulaşım sağlamak istiyorsan da firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Akşemsettin Mahallesi, Kınalızade Sokak, No:5 Fatih / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim ve ekip temini sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı dış çekim ve konsept çekimlerinden faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

21-28 işi günü aralığında teslim yapılıyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve talep doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Çekimden 30 gün sonra siparişlerini teslim alabiliyorsun.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ