Villa Park

2023 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Otopark
750

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Boğazda Düğün/Davet
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Açılır kapanır tavan
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gelin tagı ve mekan süsleme
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

After party organizasyonu
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan

Villa Park Hakkında

Denizin kıyısında kır düğünü tanımına tam da uyan bir mekan Villa Park.  İstanbul’un en güzel ilçelerinden Beylikdüzü Gürpınar sahilde eşsiz deniz manzarasıyla kır düğünü fiyatları kişi başı 80TL’den başlıyor.

Villa Park Kır Bahçesi Özellikleri

Denizin eşsiz mavisi ile kır yaşamının yeşilini buluşturan Villa Park Wedding ile eşsiz bir düğün deneyimi seni bekliyor. Mekanda açılır kapanır tavanlı ve kolonsuz bir salon bulunmakta olup senin ve misafirlerinin rahatlığı için her şey düşünülmüş.

Kapalı salonda kapasite 500 ile 750 kişi arasında değişiyor. Ayrıca masmavi deniz manzarası ve yemyeşil bahçesi ile açık alanda kır düğünü imkanı sunan mekan 2000 kişiye kadar olan etkinliklerine ev sahipliği yapabilir.

Mekânda yemek servisi profesyonel mutfak personeli ile sağlanmakta olup istersen dışarıdan catering firması ile de anlaşabilirsin. Doyurucu ve lezzetli kırmızı et ve tavuk menülerinin yanında çocuklara özel, vejetaryen, vegan, ve diyabet menüler de bulunmaktadır.

Villa Park Kır Düğünü Fiyatları

Yemekli davet ve kokteyl davet olmak üzere hizmet veren Villa Park hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki türlü tarife uygulamaktadır. Hafta içi yemekli fiyat 80-100TL arasında, hafta sonu yemekli düğün fiyatları ise 100-150TL arasındadır. Kokteyl davetlerde menü fiyatı ise kişi başı hafta içi 30-50TL arasında, hafta sonu ise 50-80TL arasında değişmektedir.

Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak sana özel indirimli fiyatları öğrenebilir ve düğün bütçeni rahatlıkla oluşturabilirsin.

Düğün Hizmetleri

Villa Park’ın anlaşmalı olduğu düğün fotoğrafçısı özenle tasarlanan fotoğraf alanlarında mükemmel kareler yakalamana ve anılarını ölümsüzleştirmene olanak sağlıyor. Salonun sağladığı organizasyon sorumlusu ve organizasyon hizmetleri dışarıdan başka bir firma aramana gerek bıraktırmıyor.

Birbirinden şık supla ve şamdan seçenekleri, rüstik mekan dekorasyonları, tüller ve rengarenk çiçeklerle Villa Park hayalindeki kır düğünü organizasyonunu senin için gerçekleştiriyor.

Işık, ses ve sahne hizmeti de verilen mekanda organizasyon sorumlusu yalnızca mekan düzenlemesi ile değil etkinliğin kusursuz ilerlemesiyle de ilgileniyor.

Villa Park’ın sunduğu düğün hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak istersen DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışma servisimizi arayabilirsin.

Nasıl Gidilir? Nerede?

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde Gürpınar sahil kenarında bulunan Villa Park Wedding her türlü toplu taşıma aracı ile kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer almaktadır. Aşağıdaki adresten yararlanarak salona kolayca ulaşabilirsin: Gürpınar Mahallesi, Dalyan Caddesi No:61 Beylikdüzü /İstanbul

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde standart mekan süsleme, servis, ışık-ses-sahne hizmetleri ve düğün pastası servisi yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerisinde menülerde tadım ve değişiklik, konsept mekan giydirme, organizasyon danışmanlığı, orkestra ve DJ temini gibi hizmetler yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept dekorasyon, özel mekan süslemeleri, gelin yolu süslemeleri, volkan  ve konfeti gösterileri gibi ekstra hizmetlerden yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantıları, resepsiyon ve lansman gibi kurumsal etkinlikler yanında nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet töreni gibi davetler de düzenlenebiliyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan catering firması ile çalışabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanı olmak üzere 2 adet davet alanı bulunmaktadır. Açılır kapanır tavanlı kapalı alanın kapasitesi 750 kişiye kadar çıkabiliyor. Deniz manzaralı kır bahçesi alanı ise 2000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı et menülerinin yanında kokteyl menü seçeneği de sunulmaktadır. İsteğe göre vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menüler hazırlanabilmektedir.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik ve servis hizmeti saat 00.00'a kadar sürmektedir.

Manzara ve Lokasyon

Deniz ve doğa manzaralı mekan İstanbul Beylikdüzü Gürpınar Sahili üzerinde yer almaktadır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

İsteğe göre düğün orkestrası, canlı müzik grupları ya da DJ performansı ayarlanabilmektedir.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Salonun anlaşmalı olduğu profesyonel düğün fotoğrafçısı mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ