Your Day Organizasyon

Your Day Organizasyon Hakkında

Sünnet organizasyonu denildiği zaman ilk akla gelen firmalardan biri olan Your Day Organizasyon, Ankara’nın Altındağ ilçesinde konumlanıyor. Ailelerin çocukları için düzenleyeceği sünnet düğünü için destek aldığı firmalar arasında öne çıkıyor. Hizmet çeşitliliği ve profesyonel desteği ile birçok firma arasından dikkat çekiyor. Firmanın sünnet organizasyon fiyatları 1.500 TL’den az olarak belirleniyor.

Firma Özellikleri ve Olanakları

Yourday Kına Organizasyonu, düğünü yemekli düzende gerçekleştirmek isteyenlere avantaj sağlıyor. Catering hizmeti desteği ile lezzetli yemekleri davetlilere servis ediyor. Dekorasyon ve masa süsleme aşamasında sünnet düğününe uygun temalar belirleniyor. Özellikle istenen bir tema olduğunda düzenlemeleri bu doğrultuda yapıyor.

Fotoğraf alanı tasarımının yanı sıra fotoğraf ve video çekim ekibi ayarlamalarını da firma üstleniyor. Ekip sayesinde çocuğunun en özel anları kalıcı bir hale geliyor. Şehir dışına hizmet sunması sayesinde hangi şehirde olursan ol firmadan hizmet talep edebilirsin. Düğün ve tüm etkinlikler için müzik ekibi de ayarlıyor.

Your Day Organizasyon Sünnet Düğünü Fiyatları

Firmanın sünnet organizasyonu için sunduğu hizmet ve olanaklar fiyatlarda belirleyici rol oynuyor. Başlangıç paket fiyatı 1.500 TL’den az olacak şekilde belirleniyor. Her şey dahil paket fiyatı ise 1.500 TL’nin üstüne çıkabiliyor. Paket içeriği fiyatlar üzerinde oldukça etkilidir.

DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçerek firmanın sana özel imkanlarını değerlendirebilirsin.

Ek Hizmet ve İmkanları

Çocukların eğlenmesini öncelik olarak düşünen Your Day Organizasyon, kostümlü yeniçeri askeri ekibi ayarlıyor. Çocuğun taht üzerinde askerler tarafından mekana getiriliyor. Tema ve konsept tasarımı yapmayı göz ardı etmeyen firma, mehter takımı merasimi düzenliyor. Sünnet arabası süsleri de ihtiyaç olması durumunda temin ediliyor.

Firmanın ek hizmetleri arasında sünnet mevlidi, taht kiralama ve süsleme de yer alıyor. Mekan baştan aşağı, tüm istek ve taleplerin doğrultusunda hazır ediliyor. Sünnet kınası seti de temin ediliyor. Sünnet örtüsü, sünnet pelerini ve takım kiralama avantajları da bulunuyor. Kına gecesi ve nişan organizasyonu için de hizmet veriliyor.

Your Day Organizasyon Adresi

Firmanın konumu oldukça kolay ulaşılabilir bir noktada yer alıyor. Ankara’nın Altındağ ilçesinde kapılarını açıyor. Özel araç ve şehir içi ulaşım araçları ile gidilebiliyor. Firmadaki ekip ile tanışarak ve görüşerek anlaşma sağlamak isteyenler rahat bir şekilde ulaşım sağlanıyor.

Adres: Aydınlıkevler Mah. Çağdaş Sok. No:44/A Altındağ / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Özge Özdemir
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ