Düğün Hazırlığında Neler Yapılır? Düğün hazırlıkları listesi yapmaya başladıysan ve nereden başlayacağına karar veremiyorsan senin için hazırladığımız evlilik hazırlıkları listemize göz atabilirsin.

1. Nişan Organizasyonu

Nişanını evde mi yapmayı düşünüyorsun? Nişan tepsisinden, nişan masasına kadar tüm detayları düşünecek organizasyon firmaları burada! Yok ben daha büyük bir organizasyon düşünüyorum diyorsan senin için nişan mekanları ve restaurantları listeledik! Haydi incelemeye başla!

Nişan Mekanları →
Nişan Organizasyonu Firmaları →


2. Bekarlığa Veda Partisi

Bekarlığa veda kutlaması için mekan arayışın başladıysa bir sürü soru da kafanda dolaşmaya başlamış demektir. O muhteşem boğaz manzarası olan mekanın adı neydi? İzmir’in en iyi mekanları nerede? Ankara’da bekarlığa veda kutlaması nasıl yapılır? Bekarlığa veda organizasyonu için neler yapmak gerekir? Bu sorulardan en az bir tanesini soruyorsan, yanıtı için durma tıkla!

Bekarlığa Veda için Eğlence Mekanları →


3. Gelin Hamamı

Düğün hazırlığındaki gelin adayları için şehrin en iyi gelin hamamları ve gelin hamamı organizasyona dair aradığınız bütün bilgiler burada! Gelim hamamı ne zaman düzenlenir, bindallıdan gelin hediyelerine, hamam süslemelerinden gelin kıyafetlerine kadar tüm sorularınızın yanıtları burada!

Gelin Hamamları →


4. Kına Gecesi Organizasyonu

Kına gecesi mekanı arıyorsun, açık havada kırda mı olsun yoksa kapalı mekan mı tercih etmelisin? Kına mekanı için hangi süslemeleri tercih etmelisin? Bindallıyı nasıl seçmelisin? Kına gecesi organizasyonunda hangi firma ile çalışmalısın? Bu sorularla kendini üzme. Düğün Yardımcısı yanında! Tıkla hadi!

Kına Mekanları →
Kına Organizasyon Firmaları →


5. Düğün Organizasyonu

Kır düğünü mekanları ve düğün salonlarının fiyatlarını mı karşılaştırmak istiyorsun? Yoksa restaurantta nikah sonrası yemeği için en şık mekanı mı bulmak isterdin? Yoksa otelde düğün organizasyonu ile konaklamalı bir düğün planın mı var? Peki ya gelin arabası, gelin makyajı, çiçeği ve pastası derken hangi firma ile çalışacağını nasıl bulacaksın? Bütün bunları bir tık ile yapabilirsin desek!

Düğün Mekanları →
Düğün Organizasyon Firmaları →
After Party ve Eğlence Mekanları →


6. Dış Çekim

Düğününüzü unutulmaz bir anıya dönüştürecek en önemli unsurlardan biri de düğün fotoğrafçıları. Şehrindeki en iyi düğün fotoğrafçılarını bulmak, en güzel dış çekim ve save the date fotoğraflarını çekmek mi istiyorsun? O halde en doğru yerdesin! Şehrindeki en iyi dış çekim ve düğün fotoğrafçıları burada!

Dış Çekim Fotoğrafçıları →


7. Balayı Tatili

Balayı tatili planı için mekan veya tur arıyorsan Düğün Yardımcısı senin yanında! Balayı yurtdışı ve yurt içi turları, balayı gemi turları ve balayı çiftlerine özel tur programı ve güncel kampayalarla burada! Balayı tatil organizasyonu için tüm balayı otellerini inceleyebilir, balayı turları özel indirimlerden yararlanabilirsin. Şimdi aramaya başla!

Balayı Turları →