İÇİNDEKİLER

İçindekiler

İzmir havuz başı düğün mekanları açık alanda sevgisini haykırmak isteyen çiftlerin her daim tercih ettikleri düğün salonları arasında bulunuyor. Yıldızların havuz suyuyla dans ettiği bu eşsiz atmosferde yıllar sonra bile yüzünde tebessüm oluşturacak anılara şahit olabilirsin.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Havuz başı düğün salonları bakımından Bayraklı, Buca, Konak, Narlıdere, Alsancak ve Balçova ilçeleri İzmir’in en popüler mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Kaliteli hizmet vizyonunda oldukça iddialı olan bu mekanlar ayrıca çiftelere gösterişli bir düğün organizasyonu vaat etmekte.

İzmir’de Havuz Başı Düğün Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de havuz başı düğün organizasyonlarının fiyatı yemekli düzende ortalama olarak kişi başı 50 TL’den başlıyor. Fiyatlar organizasyonunu gerçekleştirmek istediğin güne ve yararlanmak istediğin hizmetlerle birlikte 200 TL’ye kadar artıyor.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Burada küçük bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Güncel fiyatlar ve sana özel indirimler hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmanı tavsiye ediyoruz. Böylece havuz başı sefası eşliğinde bütçene uygun düğün organizasyonunu gerçekleştirmek için zorluk çekmeyeceksin.

İzmir’de En Çok Tercih Edilen Havuz Başı Düğün Yerleri

İzmir’in birçok ilçesi en popüler havuz başı düğün salonları için ev sahipliği yapıyor. Özellikle tecrübelerine her geçen gün yenisini ekleyen Çeşme, Bornova, Güzelbahçe ve Çiğli ilçeleri çiftlerin havuz başı düğün yerleri arayışlarında sıklıkla tercih ettikleri ilçeler olarak karşımıza çıkıyor.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak senin için içeriğimizin devamında İzmir’in en iyi havuz başı düğün mekanlarını detaylı bir şekilde inceledik. Haydi senin için hazırladığımız başlıklara bir göz atalım.

Reyhan Hanım Konakları

İzmir’in en popüler havuz başı düğün mekanları incelememize Reyhan Hanım Konakları ile başlıyoruz. İzmir’in en güzide ilçelerinden biri olan Çeşme, mekan için ev sahipliği yapıyor.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Reyhan Hanım Konakları havuz başı düğün fiyatları yararlanmak istediğin hizmetlere göre değişim gösteriyor. Yemekli düğün organizasyonun fiyatı kişi başı olarak 150 TL ila 300 TL arasındadır. Kokteyl menüleri ile davetini zenginleştirmek istersen de fiyatlar 80 TL ila 150 TL arasında bulunuyor.

My Garden Yakaköy

İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Bornova My Garden Kısıkköy için ev sahipliği yapmakta. Kapıdan içeri adımını attığın andan itibaren sana kendini oldukça özel hissettiren organizasyon ekibi, düğünün için gerekli olan tüm detayları planlıyor.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

My Garden Yakaköy havuz başı düğün fiyatları ortalama kişi başı 50 TL’den başlamaktadır. Fiyatlar organizasyonunu gerçekleştirmek istediğin güne ve seçeceğin pakete bağlı olarak 100 TL’ye kadar artabiliyor.

Hemen Fiyat Al

DoubleTree by Hilton İzmir Airport

İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmet veren DoubleTree by Hilton İzmir Airport, 5 yıldızlı lüks otel keyfi ile havuz başı sefasını bir araya getiren düğün mekanlar arasında yer alıyor.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

DoubleeTree by Hilton İzmir Airport havuz başı düğün mekanları 100 TL ila 150 TL arasında değişiyor. Fiyat seçeneklerinde yararlanmak istediğin hizmetleri içeren paketler doğrultusunda artıyor.

Hemen Fiyat Al

La Fontaine Wedding

Yeşilin tonları arasında havuz başı keyfi sunan La Fontaine Wedding, tecrübesiyle ön plana çıkıyor. Sektöre adımını attığı günden beri her geçen gün deneyimlerine yeni şeyler ekleyerek düğün organizasyonlarında çiftlerin sıklıkla tercih ettiği mekanlar arasına girmeyi başarıyor.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

La Fontaine Wedding havuz başı düğün fiyatları organizasyonunu gerçekleştirmek istediğin güne ve seçeceğin pakete bağlı olarak değişiyor. Güncel fiyatlar ve sana özel olarak hazırlanan kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsin.

Alaçatı Porto Beach Resort

Alaçatı Porto Beach Resort Çeşme ilçesinde havuz başı düğün mekanı arayan çiftlerimiz için oldukça ideal. Gerek deniz manzarasıyla gerekse de profesyonel hizmet anlayışıyla misafirlerinin memnuniyetini kazanıyor.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Bu profesyonelliği organizasyon ekibiyle de fark ettiren mekan, bünyesinde bulunan organizasyon sorumlusu ile hayalindeki düğünü gerçeğe dönüştürüyor. Alaçatı Porto Beach Resort havuz başı düğün fiyatları kişi başı 150 TL ila 300 TL arasında bulunuyor.

Hayalpark Restaurant & Event Club

Beyaz renginin en zarif tonu mevsim çiçekleriyle de dekorasyonda buluşturan Hayalpark Restaurant & Event Club, İzmir’in en popüler havuz başı düğün mekanların incelememizin son durağı oluyor.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Mekanın havuzun masmavi görüntüsüyle birleştiren bir adet açık davet alanı ve oldukça ferah görünüme sahip bir adet kapalı davet alanı bulunuyor. Hayalpark Restaurant & Event Club havuz başı düğün fiyatları ise 50 TL’den başlayarak şekilleniyor.

Havuz Başı Düğün İçin Abiye Önerileri

İzmir’in en popüler havuz başı düğün mekanlarını içeriğimizde yer verdikten sonra şimdi de sıra “Ne giyeceğim?” sorusuna yanıt bulmaya geldi. Abiye seçimlerinde mevsimleri dikkate almak gerekiyor. Ayrıca her düğün mekanının kendine uygun abiye konseptleri bulunuyor.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Havuz başı düğün konseptine uygun olarak şifon veya efil efil kumaşlara sahip abiyeler tercih edebilirsin. “Peki İzmir’de en iyi abiye firmaları hangileri?”. İçeriğimizin devamında DüğünYardımcısı.com editörleri olarak senin için bu sorunun cevabını bulduk.

Gülsüm Karakaş Abiye Nişanlık

Özel günlerde davet alanının şıklığı kadar abiye ve nişanlık kıyafetlerinin de zarif olması oldukça önemli. Gülsüm Karakaş Abiye Nişanlık bu konuda sana yardımcı olmak için İzmir’in Konak ilçesindeki mağazasına davet ediyor.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Tabi ki dikim sürecinin başından sonuna kadar her şey senin isteklerin doğrultusunda gerçekleşiyor. Prova esnasında kıyafetinde istemediğin veya hatalı bulduğun tüm detaylar son rötuşlarla hallediliyor. Gülsüm Karakaş abiye ve nişanlık fiyatları seçeceğin kumaşa ve elbisenin modeline göre değişiklik göstererek ortalama 1.000 TL’den başlıyor.

İzmir nişanlık ve abiye seçenekleri burada seni bekliyor!

Havuz Başı Düğün İçin Gelinlikler

Peki ya gelinliğin? Aynı abiye ve nişanlık kıyafetlerinde olduğu gibi gelinlik seçiminde de oldukça dikkatli davranılması gerekiyor. Havuz başı düğün mekanlarında gelinlik seçimi genellikle zarif ve şık modeller doğrultusunda olmalı.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Bunun içinde balık kesim veya A kesim gelinlikler tercih edilmeli. Ayrıca gelinliğini doğru aksesuarlar ile tamamlamalısın. İçeriğimizin devamında seni İzmir’in en iyi gelinlik mağazalarından biri ile tanıştırıyoruz.

Evlilik Atölyesi

Gelinliğin için her detayı sana özel olarak hazırlayan Evlilik Atölyesi, İzmirli gelin adaylarımızın sıklıkla tercih ettiği mağazalar arasında bulunuyor. Firma, hazır gelinlik modelleri ile birlikte dilersen senin için özel gelinlik de dikebiliyor.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Tek yapman gereken hayalini kurduğun gelinlik modelini uzman terzilere anlatmak. Mağazanın fiyatları seçeceğin pakete bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Hazır model gelinliklerin tadilat ile kusursuz hale getirilmesini içeren başlangıç paketinin fiyatı 300 TL iken gelinliğin özel olarak diktirmek istersen fiyatlar 5000 TL’ye kadar artmakta.

Hemen Fiyat Al

Havuz başı düğün mekanlarına en uygun gelinlik seçenekleri burada seni bekliyor!

En Popüler Havuz Başı Düğün Konseptleri

İster küçük süs havuzu olsun isterse de oldukça büyük bir havuz olsun yaz ve bahar aylarının vazgeçilmez düğün salonları arasında havuz başı mekanları yer alıyor. Ayrıca anlaşabileceğin organizasyon firmaları ile havuz başı sefanı daha da eşsiz hale getirebilirsin.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Organizasyon firmaları ile havuz başı düğün mekanının dekorasyonunu daha özel konsept tasarımlar ile tamamlayabilir ve gelin tagı ya da gelin yolu gibi ihtiyacın olan tüm süslemelere sahip olabilirsin. İçeriğimizin devamında son olarak havuz başı düğün organizasyonunu oldukça renkli hale getirecek firmalara yer vereceğiz.

Hera’da Davet

Bugüne kadar oldukça kusursuz organizasyonlara imzasını atan Hera’da Davet, bu özel gününde mutluluğuna ortak olmak için sabırsızlanıyor. Her organizasyonda kalitesiyle ön plana çıkan firmanın hizmet yelpazesi de oldukça geniş.

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Hera’da Davet’in düğün organizasyon fiyatları yararlanmak istediğin hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Mekan süslendirilmesi ve servis ekibi gibi hizmetleri kapasayan başlangıç paketinin fiyatı 75 TL’den başlıyor.

İzmir’in en popüler düğün organizasyonu firmaları bir tık uzağında. 

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak senin için içeriğimizde İzmir ‘in en popüler havuz başı düğün salonları hakkında bir inceleme yaptık. Mekanların fiyatları, kapasite bilgileri ve hizmet yelpazesi hakkındaki her bilgiye içeriğimizden ulaşabilirsin. Listelediğimiz havuz başı düğün salonları ile daha yakından tanışmak için de ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsin.

ARA

İzmir'in En İyi Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

İzmir havuz başı düğün mekanları, fiyatları ve hizmet yelpazeleri ile birlikte içeriğimizin devamında yer alıyor.