İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Kına gecesi mekanları, düğün öncesi en önemli geceler arasında yer alan kına davetlerinde muhteşem bir organizasyon vadediyor. Kına gecesi yapılacak mekanlar arasında pek çok farklı seçenek bulunuyor. Düğün salonlarından davet alanlarına, kır bahçelerinden otellere kadar pek çok mekanda kına gecesi organizasyonu düzenleyebilirsin. Peki kına gecesi mekanları fiyatları ne kadardan başlıyor? Kına paketleri içeriklerinde neler yer alıyor? Kına gecesi süsleme ve konsept seçenekleri neler? Dilersen kına gecesine dair merak ettiğin tüm detayları beraber inceleyelim!

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Kına gecesi mekanları fiyatlarında mekanın konumu da önemli bir rol oynuyor.

Kına gecesi mekanları fiyatları, çiftlerin talep ve isteklerine göre her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Kına mekanları bünyesinde gerçekleştirdiğin organizasyonlarına özel olarak hazırlanan paketler içerisinde pek çok hizmet seçeneği bulunuyor. Kına mekanları her şey dahil paketler sunduğu gibi yalnızca mekan hizmeti verenleri de bulunuyor.

Her şey dahil kına paketleri bünyesinde organizasyondan konsept süslemeye kadar pek çok detay yer aldığı için bu paketler daha yüksek fiyat seçeneklerinde sunulabiliyor. Standart olarak sunulan hizmetlere yemek veya ikram seçenekleri de eklendiğinde yine fiyatta yükselme görülebiliyor. Peki kına mekanları kişi başı başlangıç fiyatları ne kadardan başlıyor?

Kına Gecesi Fiyatları

İl Hafta İçi Hafta Sonu
İstanbul 30 TL 50 TL
Ankara 30 TL 45 TL
İzmir 35 TL 50 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

En güzel kına gecesi müzikleri için buraya!

İzmir Kına Gecesi Mekanları

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

İzmir kına gecesi mekanları fiyatları genel olarak kına paketlerinin içeriğine ve mekanın konumuna göre belirleniyor. İzmir’in neredeyse dört bir yanında özel olarak konsept kına gecesi hizmeti veren birbirinden şık mekanlar yer alıyor. İzmir kına mekanları çoğunlukla Buca, Kaynaklar, Bornova, Çiçekliköy, Çiğli, Karşıyaka ve Güzelbahçe bölgelerinde bulunuyor.

Kına gecesi paket içerikleri konusunda oldukça zengin hizmet alternatifleri sunan İzmir kına mekanlarında her şey dahil hizmetlerden organizasyon desteğine kadar pek çok ayrıcalıktan yararlanabilirsin. İkramlı kına gecesi konseptlerinde de eşsiz tatları sizlerle buluşturan. Peki İzmir kına gecesi mekanları fiyatları ne kadardan başlıyor?

İzmir Kına Gecesi Fiyatları

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Buca 35 TL 50 TL
Balçova 30 TL 35 TL
Bornova 25 TL 35 TL
Narlıdere 30 TL 50 TL
Gaziemir 30 TL 45 TL
Bayraklı 40 TL 50 TL
Karşıyaka 45 TL 60 TL
Konak 30 TL 45 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul Kına Gecesi Mekanları

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

İstanbul kına gecesi mekanları konusunda çiftlere birbirinden şık mekanlar ve her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda farklı taleplere uygun paket seçenekleri sunan İstanbul kına mekanlarında unutulmaz bir gece seni bekliyor. İstanbul’da kına gecesi mekanları fiyatları genel olarak davetin konseptine ve hizmet içeriklerine göre belirleniyor. İstanbul’da son yıllarda konsept kına gecesi davetleri fazlasıyla rağbet görüyor.

Bakırköy, Maltepe, Bağcılar ve Esenler bölgelerinde yoğun olarak bulunan kına gecesi mekanlarında zengin içerikleri ile dikkat çeken kına paketi imkanları sağlanıyor. Pek çok kına mekanı da ikram ve kokteyl seçeneklerini de kına paketlerine dahil edebiliyor. Peki İstanbul kına gecesi mekanları fiyatları kişi başı ne kadardan başlıyor?

İstanbul Kına Gecesi Fiyatları

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Avcılar 30 TL 50 TL
Bakırköy 35 TL 45 TL
Sarıyer 55 TL 65 TL
Bayrampaşa 35 TL 45 TL
Ataşehir 35 TL 50 TL
Maltepe 30 TL 45 TL
Beykoz 50 TL 75 TL
Ümraniye 35 TL 50 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Kına Gecesi Mekanları

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Ankara kına gecesi mekanları birbirinden eğlenceli konseptleri ve cazip kına paketleri ile her yıl düğün sezonunda çiftlerin yoğun ilgisini görüyor. Ankara’da kına gecesi fiyatları genel itibariyle mekanların türüne göre belirleniyor. Büyük balo salonlarında düzenlenen kına gecesi organizasyonlarında paket başlangıç fiyatları biraz daha yüksek rakamlarda öne çıksa da yalnızca kına gecesi için hizmet veren mekanlar oldukça cazip fiyat seçenekleri sunuyor.

Erken rezervasyonlarda her şey dahil paketlerde oldukça cömert indirimler uygulayan Ankara kına mekanları genel olarak Keçiören, Hamamönü ve Batıkent bölgelerinde yer alıyor. Peki Ankara kına gecesi fiyatları ne kadardan başlıyor?

Ankara Kına Gecesi Fiyatları

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Gölbaşı 45 TL 60 TL
Çankaya 40 TL 50 TL
Yenimahalle 35 TL 50 TL
Sincan 35 TL 45 TL
Etimesgut 40 TL 50 TL
Altındağ 25 TL 35 TL
Mamak 30 TL 45 TL
Keçiören 35 TL 45 TL

*Ortalama fiyatlardır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kına Paketleri İçerikleri

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Kına gecesi paketleri içerisinde mekan süslemesinden gece organizasyonuna, ikram seçeneklerinden dans gösterilerine kadar pek çok hizmet yer alıyor. Her şey dahil paketler içerisinde sunulan hizmetler tüm bu detayları kapsarken, bazı mekanlar da yalnızca mekan kiralama ve ikramlardan oluşan ekonomik paket seçenekleri de sunuluyor. Peki standart bir kına paketi içeriğinde hangi hizmetler bulunuyor?

 • Mekan kiralama
 • Masa – sandalye
 • Kına süslemesi
 • Pasta – meşrubat ikramı
 • Orkestra
 • Fotoğrafçı & Kameraman
 • Standart kına paketleri kişi başı ortalama 35 TL’den başlıyor.

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Standart kına paketi içeriklerine ek olarak her şey dahil kına paketi hizmeti sunan mekanlar da bulunuyor. Her şey dahil kına paketlerini tercih eden çiftler kına günlerinde dışarıdan herhangi bir ekstra hizmet almadan tüm ihtiyaçlarını mekan bünyesinde temin edebiliyorlar. Peki her şey dahil kına paketleri içerisinde ne tür hizmetler bulunuyor?

 • Organizasyon sorumlusu
 • Kına konsept seçenekleri
 • Özel kına süslemesi
 • Kına tahtı
 • Nedimeler
 • Kaftan – bindallı
 • Mekan kiralama
 • Farklı renk seçenekleri ile masa sandalye giydirme
 • Kokteyl menü seçenekleri
 • Orkestra
 • Fotoğrafçı – kameraman
 • Her şey dahil kına paketleri kişi başı ortalama 60 TL’den başlıyor.

Kına Gecesi Mekanları Nelerdir?

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Kına gecesi organizasyonunun türüne göre tercih edebileceğin pek çok farklı mekan seçeneği bulunuyor. Kış aylarında gerçekleştirdiğin davetlerin için kına salonları ve kapalı davet alanlarını tercih edebilirsin. İlkbahar ve yaz aylarında kına organizasyonu düzenleyeceksen kına bahçesi ve açık davet alanı seçeneklerine yönelebilirsin. Yemekli bir davet düzenliyorsan, restaurantların organizasyonlara özel olarak hazırlanan bölümlerinde kına geceni düzenleyebilirsin.

Kına gecesi fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan biri de mekânın türü olarak öne çıkıyor. Yalnızca kına organizasyonları için hizmet veren kına bahçeleri ve kına salonlarında çok daha uygun paket başlangıç fiyatlarını değerlendirebilirsin. Kına mekanları genel itibariyle açık ve kapalı alanlar olarak ikiye ayrılıyor. Peki açık ve kapalı alanlar bünyesinde ne tür davet alanları barındırıyor?

En güzel kına gecesi adetlerimizi öğrenmek için buraya!

Açık Davet Alanları

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Açık havada kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyen çiftler konsept mekan seçeneklerini değerlendirebiliyor. Bu mekanların en güzel örneklerinden olan açık davet alanlarında temiz havanın ve kına eğlencesinin tadını çıkarabilirsin. Açık kına gecesi mekanları arasında kına bahçeleri ve otellerin teras katları öne çıkıyor. Işıklandırmalar ve kına süslemeleri ile muhteşem alanlar hazırlayan mekanlar, açık havada kına konseptine özel olarak da cazip paketler hazırlıyor.

Kapalı Davet Alanları

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Ülkemizde özellikle sonbahar ve kış aylarında sıklıkla tercih edilen kapalı kına mekanları, açık davet alanları gibi mekanın yapısına ve konseptine uygun olarak kına paketleri hazırlıyor. Özellikle mekan süslemesi konusunda oldukça yaratıcı çözümler sunan kapalı kına mekanları her şey dahil paket içeriklerinde sundukları organizasyon sorumlusu hizmeti ile hayallerindeki mekanı yaratıyor.

Kapalı kına mekanları arasında kına salonları, restaurantlar ve otellerin davet salonları bulunuyor. Her bütçeye uygun kişi başı başlangıç fiyatları sunan mekanlardan konseptine en uygun olanını tercih edebilirsin.

Kına Hamamı

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Son yılların en çok tercih edilen kına gecesi konseptleri arasında yer alan hamamda kına gecesi organizasyonu ile pek çok hamam, gelin hamamı ve hamamda kına gecesi hizmeti vermeye başladı. Hamamda kına gecesi organizasyonu, özellikle geleneksel konseptlerde kına gecesi düzenlemek isteyen gelinler tarafından fazlasıyla rağbet görüyor. Hamamda kına gecesi organizasyonlarınıza özel birbirinden cazip paket içerikleri sunuluyor. Masaj ve spa hizmeti de alabileceğin kına hamamlarında unutulmaz bir davete imza atabilirsin.

Gelin hamamlarını yakından incelemek ve ücretsiz fiyat teklifi almak için seni böyle alalım!

Kına Gecesi Konseptleri

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Konseptler kına gecelerinin eğlencesine eğlence katıyor.

Son yıllarda gelin adayları geleneksel kına gecesi organizasyonlarına alternatif olarak konsept davet türlerine yöneliyor. Kına gecesi organizasyonunu standartların dışına çıkaran ve eğlencesini ikiye katlayan konseptler ile unutulmaz bir gece seni bekliyor. Gelin adaylarının genel itibariyle tercih etti üç ana konsept bulunuyor. Dilersen bu konseptleri birlikte inceleyelim!

Modern Kına Gecesi Konsepti

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Modern kına gecesi konseptleri bekarlığa veda partileri tadında düzenleniyor.

Modern kına gecesi konsepti, geleneksel kına gecelerinden oldukça farklı olarak öne çıkıyor. Modern konseptte düzenlenen kına geceleri, gelin adayları için daha çok bekarlığa veda partisi konseptinde hazırlanıyor. Restaurantlar ve kulüpler gibi mekanlarda düzenlenen bu organizasyonlarda kına yakma merasimi gerçekleşmese de ara sıra çalınan kına müzikleri ile gecenin eğlencesine eğlence katılıyor. Parti eğlencesini kına gecesi ile birleştiren modern konsepte özel paket seçenekleri de bulunuyor.

Osmanlı Temalı Kına Gecesi Konsepti

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Osmanlı temalı kına gecelerinde dönemin bütün ihtişamı organizasyona yansıyor.

Gelin adaylarının en çok tercih ettiği kına gecesi konseptlerinden biri de Osmanlı temalı kına gecesi! Osmanlı temalı kına gecesi organizasyonlarında o dönemlerin cümbüşlü eğlenceleri ve gelin hamamı organizasyonu paket içeriklerinde birlikte sunuluyor. İkramlıklardan dekorasyona kadar tüm detaylar Osmanlı teması üzerinde hazırlanıyor. Gelin adayının kaftan ile boy gösterdiği bu organizasyonlar oldukça rağbet görüyor.

Hint Temalı Kına Gecesi Konsepti

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Gelin adaylarının oldukça ilgisini çeken bir diğer konsept de Hint temalı kına gecesi olarak öne çıkıyor. Hint temalı kına gecelerinde tüm mekan dekorasyonu Bollywood filmleri kadar renkli ve ışıl ışıl olarak hazırlanıyor. Gelin adayları ve nedimeleri geleneksel Hint kostümlerini tercih ediyor. Talebe göre Hint temalı kına gecesi paketleri içerisinde henna sanatçısı hizmeti de ekleniyor. Hediyeliklerinden ikramlıklarına kadar Hint teması üzerine işlenen bu kına geceleri de gelin adayları tarafından çok beğeniliyor.

Düğün öncesinde gelin adayının en özel günlerinden biri olan kına organizasyonlarında mekanlar uygun paket fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile yoğun ilgi topluyor. Şehrinin en iyi kına gecesi mekanları ise DüğünYardımcısı.com’da seni bekliyor. Mekan mekan dolaşmana gerek kalmadan evinin rahatlığında birbirinden şık kına gecesi mekanlarını inceleyebilir ve ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsin. Şimdiden bütün çiftlerimize mutluluklar dileriz!

ARA

Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Şehrindeki en güzel kına gecesi mekanları, fiyatları, kına paketleri, kına organizasyon hizmeti ve çok daha fazlası burada!