İÇİNDEKİLER

İçindekiler

 

Doğum günü partisi veya baby shower organizasyonu için mekan arayanlar, müjde! DüğünYardımcısı.com editörleri olarak; İzmir, Ankara ve İstanbul konumlarındaki doğum günü mekanları ve kutlanacak yerleri bir araya getirdik. Baby shower mekanları kapsamında da birçok ayrıntıya değindiğimiz içeriğimizde, fiyatları ve son trendleri de inceledik.

En çok merak edilenleri de işlediğimiz bu yazıda DüğünYardımcısı.com’a özel kişi başı fiyatları ve indirim paketleri de bulunuyor. Hiç vakit kaybetmeden şehrindeki indirimli doğum günü partisi veya baby shower fiyatları için ücretsiz danışmanlık hattımızı aramalısın.

Doğum Günü & Baby Shower Mekanları ve Fiyatları

Doğum günü ve baby shower yerleri özelindeki fiyatları bahsetmeden önce en çok merak edilen soruyu cevaplamak istiyoruz; Baby shower nedir? DüğünYardımcısı.com ziyaretçileri tarafından sıklıkla sorulan “Baby shower nedir? Nasıl yapılır?” sorusu artık cevaplanıyor. Ülkemizdeki organizasyon literatürüne yeni yeni giren baby shower; müstakbel anneye destek olma etkinliği olarak açıklanabilir.

Kouzina İnciraltı Doğum Günü ve Baby Shower Fiyatları Balçova İzmirAnne karnındaki ailenin yeni üyesine anı biriktirmek amacı ile de yapılan baby shower organizasyonu; cinsiyet duyurma partisi olarak da gerçekleştirilebiliyor. Doğum günü partisi ile benzerlikler taşıması ile de aynı kategoride incelenen bu iki organizasyon; yemekli, kokteylli veya ikramlı olarak kutlanabiliyor. Genellikle gündüz saati yapılan etkinlik türleri, kendine has süsleme ve dekorasyon seçenekleri barındırıyor.

Peki, baby shower ve doğum günü mekanları fiyatları ne kadar? Doğum günü veya baby shower maliyetleri ne kadardan başlıyor? Aşağıdaki tabloyu inceleyerek bu sorulara cevap bulabilirsin;

Düzen Yemekli Kokteylli Pasta - Meşrubat
Fiyatları 65 TL 35 TL 20 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere ve hizmete göre farklılaşabilir.

İzmir Doğum Günü & Baby Shower Mekanları ve Fiyatları

Parc Ceremonie Doğum Günü ve Baby Shower Fiyatları Güzelbahçe İzmirDoğum günü ve baby shower yerleri özelindeki çeşitliliği ile önce çıkan İzmir; birçok nezih ve şık mekanları sınırları içerisinde barındırıyor. İzmir’de doğum günü partisi mekanları seçimi yapmak için öncelikle bir karar vermen gerekiyor; Açık hava mı? Kapalı bir alan mı? Bu tercihi yaptıktan sonra İzmir baby shower mekanları özelindeki araştırmaya devam etmelisin.

Sahil boyunca cafede baby shower & doğum günü konsepti sunan İzmir, Buca ve Balçova ilçeleri ile de bahçe konsepti bulunduruyor. 1 yaş doğum günü partisi için ise İzmirli aileler, Konak, Alsancak, Bostanlı, Bayraklı yerleşkelerindeki kapalı salonları tercih ediyor. Oteller ve restaurantlar da bu kapalı salonlar kapsamında yer alıyor.

En güncel İzmir doğum günü kutlama ve baby shower mekanları fiyatları için aşağıdaki çizelgeyi inceleyebilirsin;

Lokasyon Yemekli Kokteylli Pasta - Meşrubat
İzmir 60 TL 35 TL 25 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere ve hizmete göre farklılaşabilir.

İstanbul Doğum Günü & Baby Shower Mekanları ve Fiyatları

Hem Anadolu Yakası hem de Avrupa Yakası bölgeleri ile İstanbul; geniş bir doğum günü ve baby shower yerleri yelpazesi sunuyor. Trend konseptleri her yıl değişen İstanbul, havuz başı doğum günü partisi mekanları ile ciddi bir ilgi görüyor. Anadolu ve Avrupa kıyıları özelindeki kır bahçesi ise ilkbahar ve yaz dönemlerinde rezervasyon yağmuruna tutuluyor.

Anadolu Yakası özelindeki baby shower mekanları; Üsküdar, Beykoz ve Ataşehir ilçeleri etrafında yoğunlaşırken doğum günü partisi için genellikle Kadıköy seçiliyor. Avrupa Yakası konumunda ise durum pek de farklı değil. Sahil şeridinde yer alan baby shower mekanları ile ciddi bir potansiyel yakalayan Avrupa; Beşiktaş, Arnavutköy ve Sarıyer ilçeleri ile öne çıkıyor.

İstanbul doğum günü partisi ve baby shower kutlaması mekanları fiyatları aşağıdaki tabloda yer alıyor;

Lokasyon Yemekli Kokteylli Pasta - Meşrubat
İstanbul 75 TL 45 TL 30 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere ve hizmete göre farklılaşabilir.

Ankara Doğum Günü & Baby Shower Mekanları ve Fiyatları

Doğum günü ve baby shower mekanları arayan Ankara halkı genellikle otel veya restaurantları tercih ediyor. Dekorasyon ayrıntıları ve olanakları ile farklılaşan otelde doğum günü veya baby shower, Başkent özelinde liderliğe oynuyor. Ankara halkı ilkbahar ve yaz aylarında ise rotasını bahçede doğum günü & baby shower konsepti yönüne çeviriyor.

Gölbaşı konumu ise bahçede baby shower & doğum günü konsepti için sınırları içerisinde birçok mekan bulunduruyor. Otelde doğum günü partisi veya baby shower kutlaması için de Çankaya, Altındağ ve Etimesgut ilçeleri öne çıkıyor. Ankara’da 1 yaş doğum günü kutlaması için de genellikle butik cafe işletmeleri kullanılıyor.

Ankara doğum günü partisi & baby shower kutlama mekanları fiyatları için aşağıdaki çizelgeye bakabilirsin;

Lokasyon Yemekli Kokteylli Pasta - Meşrubat
Ankara 50 TL 30 TL 15 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere ve hizmete göre farklılaşabilir.

Doğum Günü & Baby Shower Mekan Önerileri

DüğünYardımcısı.com kullanıcıları tarafından tarafımıza iletilen “En trend baby shower veya doğum günü kutlaması hangisi?” sorusuna da kayıtsız kalamadık. İçerisinde bulunduğumuz yıl içerisinde en çok tercih edilen doğum günü kutlanacak yerler ve baby shower mekanları bir araya getirdik.

Havuz Başı Baby Shower & Doğum Günü Mekanları

İmrenhan Otel Doğum Günü ve Baby Shower Fiyatları Çeşme İzmirHavuz başı baby shower partisi, ilkbahar ve yaz ayları özelinde son yıllarda en çok tercih edilen konsept olarak önümüze çıkıyor. Diş buğdayı ve cinsiyet belirleme partisi gibi organizasyonlar için de tercih edilen havuz başı, geniş dekorasyon olanakları da sunuyor.

Süsleme konusunda ise havuz başı baby shower mekanları; kağıt süsler ve kişiye özel tasarımlar hazırlayabiliyor. DüğünYardımcısı.com organizasyon uzmanları ise havuz başı baby shower partisi özelinde catering firmaları ile anlaşarak içecek barı ile hizmeti almanı öneriyor.

Otelde Baby Shower & Doğum Günü Partisi

İmrenhan Otel Doğum Günü ve Baby Shower Fiyatları Çeşme İzmirOtelde doğum günü partisi veya baby shower kutlaması, son 5 yıldaki popülerliğini sürdürüyor. Kış ayları özelinde popülerliği daha da artan otelde doğum günü kutlaması; geniş kapasiteli davet alanları, dekorasyonu ve güvenliği ile öne çıkıyor. Yemek ve kokteyl servisi özelinde de kaliteyi hissedeceğin otelde doğum günü partisi, menü tadımı ve değişimi olanakları da sunuyor.

Hemen hemen her otel, doğum günü veya baby shower organizasyonu firmaları ile iş birliği yapılmasına çok sıcak bakıyor. Özel oyun alanı sağlaması ile farklılaşan organizasyon firmaları ile anlaşma sağlayarak 1 yaş doğum günü için harika bir konsept kurabilirsin.

Bahçede Baby Shower & Doğum Günü Kutlaması

Parc Ceremonie Doğum Günü ve Baby Shower Fiyatları Güzelbahçe İzmir

İlkbahar ve yaz mevsimleri özelinde kır bahçesi; en çok tercih edilen doğum günü ve baby shower konsepti sıralamasında liderliğe yükseliyor. Ferah bir baby shower veya doğum günü organizasyonu hayali kuranlar kır düğünü mekanları bu organizasyonlar özelinde iş birliği yapabiliyor.

Kır düğünü mekanları yerine küçük bir bahçede baby shower veya doğum günü kutlaması yapmak isteyenler ise organizasyon firmaları ile iletişime geçiyor. Maliyeti düşüren bu hamle ise içerisinde bulunduğumuz bu yıla damgasını vuruyor.

Restaurantta Baby Shower & Doğum Günü Partisi

Parc Ceremonie Doğum Günü ve Baby Shower Fiyatları Güzelbahçe İzmir

Sevgiliye doğum günü sürprizi için sıklıkla tercih edilen restaurantlar, romantik bir doğum günü için özel paketler hazırlayabiliyor. Üniversite arkadaşları veya iş arkadaşları ile de yapılacak bir doğum günü kutlaması için de restaurant işletmeleri öne çıkıyor. Menü olanakları ile ziyafet sunan mekanları, aileler de sıklıkla inceliyor.

Yemekli baby shower organizasyonu için de rezervasyon yağmuruna tutulan restaurantlar; çocuklar için de özel alanlar barındırabiliyor. Organizasyon öncesi özel menü planlaması veya değişimi yapmana da olanak tanıyan işletmeler ile harika bir gün geçirebilirsin.

Son olarak; hemen hemen her restaurant yönetimi, baby shower ve doğum günü organizasyonu firmaları ile anlaşma sağlamana da imkan tanıyor.

Cafede Baby Shower & Doğum Günü Kutlaması

Tagi Events Doğum Günü ve Baby Shower Fiyatları Karabağlar İzmir

1 yaş doğum günü, ilkokul ve ortaokul doğum günü, diş buğdayı, 6 ay kınası gibi organizasyonlar özelinde kafeler sıklıkla tercih ediliyor. Butik kutlama partisi ve organizasyonları için harika bir tercih olan kafe işletmeleri; yemekli, kokteylli veya ikramlı bir davet sağlayabiliyor.

Uygun fiyatları da bünyesinde barındıran cafede baby shower veya doğum günü kutlaması konsepti, hemen hemen her bütçeye hitap ediyor. Ayrıca birçok kafe; doğum günü pastası, doğum günü & baby shower süslemeleri ve dekorasyonu konusunda da tecrübesi ile dikkat çekiyor.

Teknede Baby Shower & Doğum Günü Partisi

İçerisinde bulunduğumuz yıla bomba gibi giren bir konsept ile baby shower & doğum günü mekanları incelememize nokta koyuyoruz. Teknede doğum günü partisi veya baby shower kutlaması; İzmir, İstanbul, Antalya ve Muğla gibi sahil kesimlerinde sıklıkla tercih ediliyor.

Tekne kiralama haricinde; organizasyon firmaları ve catering şirketleri ile anlaşan aileler, harika bir partiyi kendileri kurgulayabiliyor. Teknede doğum günü partisi için özel DJ veya müzik grubu temini de yapan aileler, genellikle dış çekim fotoğrafçıları ile de iş birliği yapıyor.

-

Doğum günü ve baby shower mekanları kapsamında fiyatları ve önerileri sunduğumuz içeriğimizi burada bitiriyoruz. Bu içeriği DüğünYardımcısı.com’un uzman organizasyon ekibi ile karşılıklı fikir alışverişi yaparak hazırladık. Ücretsiz bir şekilde uzman görüşü / önerileri almak ve hafızalara kazınacak bir parti kurgulamak için danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

ARA

Doğum Günü ve Baby Shower Mekanları Fiyatları

İzmir, Ankara, İstanbul konumlu en iyi doğum günü partisi ve baby shower mekanları; DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatları ve ayrıcalıkları ile aşağıda.