Park Inn by Radisson İzmir

2024 Nikah Sonrası Yemek Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
1.000 TL
1.500 TL
Kokteyl
800 TL
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
80
min
|
90
max
Kapalı Davet Alanı
80
min
|
90
max
Kır Bahçesi Alanı
80
min
|
90
max
Otopark
75

Park Inn by Radisson İzmir Hakkında

Park Inn by Radisson İzmir Otel, tüm özel gün davet organizasyonların için seni bekliyor. Nişan ve söz davetlerinden evlilik teklifine, nikah sonrası yemekten doğum günü organizasyonlarına kadar oldukça geniş bir alanda otel ile çalışma şansın bulunuyor. Radisson Otel’in sitemize özel 800 TL’den başlayan fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurman yeterli.

Mekan Özellikleri & Olanakları

Park Inn by Radisson İzmir, davet ve organizasyonlarda açık ve kapalı alanı ile hizmet veriyor. Açık alan otelin teras alanında bulunup panoramik şehir manzarası sunuyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında bu alanı tercih edebilirsin. Kapalı alanda ise şık dekorasyonu ile öne çıkıyor. Otelin her iki alanı da ferah bir atmosfer sunuyor ve toplamda 90 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Düzenleyeceğin davete uygun olarak tercih ettiğin renklerde ve tarzda mekan giydirmesi yapılabiliyor. Davetli masalarının üstü supla ve şamdanlarla süsleniyor. Dilersen bu süslemelere yapay çiçekler de eklenebiliyor.

İzmir Radisson Otel, davetlere özel sunduğu imkanlarla da beğeni topluyor. Müzik olmazsa olmaz diyenlerdensen otelin dj ve canlı müzik hizmeti sağlayabildiğini söylemek isteriz. Elbette geceyi ölümsüzleştirecek fotoğrafçı ve video çekim hizmeti de otel tarafından sağlanabiliyor. Dilersen organizasyonun sonunda after party etkinliğini de burada düzenleyebilirsin. Oteli kendi organizasyon ekibi ile davetini özenle planlayabilirsin. Yemekli organizasyon düşünüyorsan davet öncesinde menü tadım imkanın bulunuyor. Dilersen menüde değişiklik de talep edebilirsin. Radisson Otel’in ayrıca alkol servisi olduğunu da ekleyelim.

Park Inn by Radisson İzmir Davet Fiyatları

Radisson Otel, sitemize özel olarak kişi başı 800 TL’den başlayan fiyatlar sunuyor. Bu fiyat kokteyl davet için geçerli olup, yemekli davetlerde hafta içi kişi başı 1000 TL’den başlayan fiyatları bulunuyor. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Nerededir?

Park Inn by Radisson İzmir Konak’ta hizmet veriyor. Merkezi bir konumda yer alan otele vapur, tramvay, metro ve Eshot seferleri ile ulaşabilirsin. Açık adresini buraya bırakıyoruz;

Akdeniz, Cumhuriyet Bulvarı No:124, Konak / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
İrem Demirhan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ