İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Nişanlık ve abiye modelleri, nişan organizasyonu hazırlıkları safhasında kadınların en çok üzerinde durduğu konular arasında yer alıyor. Mezuniyet partisi, kına gecesi, düğün gibi etkinlikler özelinde de araştırılan abiye elbiseler, göz alıcı tasarımlar ile hanımların beğenisine sunuluyor. Nişan elbiseleri ve abiye modelleri hakkında en güncel fiyatları barındıran içeriğimizde; usta modacılardan nişan kıyafetleri önerileri de yer alıyor.

İzmir, Ankara ve İstanbul konumlu moda evleri tarafından sunulan fiyatları detaylıca inceleyebileceğin gibi bu firmalardan ücretsiz teklif de alabilirsin. İçeriğimizde yer verdiğimiz mekanlar özelindeki aktif kampanya paketleri için ise ücretsiz organizasyon planlamacılarımızı arayabilirsin.

Nişan elbisesi ne kadar? Abiye fiyatları ne kadardan başlıyor? En popüler nişanlık ve abiye kesimleri hangileri? Tüm bu soruları cevaplandıran ve DüğünYardımcısı.com ile anlaşmalı moda uzmanları tarafından desteklenen yazımızı dikkatlice okumanı tavsiye ediyoruz.

Nişanlık ve Abiye Fiyatları

Nişanlık ve abiye modelleri, içerisindeki model ve tasarım seçenekleri ile her bütçeye uygun fiyatları barındırıyor. Hazır nişanlık modelleri fiyatları, genellikle en uygun seçenek olarak kabul ediliyor. Özel dikim nişan elbiseleri veya abiyeler ise bu kategorideki en maliyetli seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Abiye fiyatları; kumaş ve işçilik gibi kriterlere göre belirleniyor. Saten veya ipekli kumaş kullanılarak üretilen abiye modelleri; diğer tasarımlara göre daha üst bir fiyat skalasında yer alıyor. Nişanlık ve abiye üzerindeki işlemeler ve işleme sırasında kullanılan materyaller de model fiyatı üzerindeki etkisi ile biliniyor.

Türkiye geneli abiye ve nişan elbisesi fiyatları hakkında en güncel bilgileri aşağıdaki tabloyu inceleyerek öğrenebilirsin;

Tür Başlangıç Fiyatı Ortalama Fiyatı
A Kesim 500 TL 750 TL
Balık Model 600 TL 800 TL
Prenses Kesim 750 TL 1000 TL
Özel Tasarım 1500 TL 2500 TL
Hazır Model 500 TL 1000 TL

*Yukarıda bulunan model fiyatları, moda evleri & markalar özelinde değişkenlik gösterebilir.

İstanbul Abiye ve Nişanlık Fiyatları

Ayşes Rose Nişanlık Abiye Fiyatları Kadıköy İstanbulKadıköy konumlu Ayşes Rose, geniş renk ve model skalası ile dikkat çekiyor.

Hemen hemen her ilçesi moda evleri ve yetenekli tasarımcılar ile dolu olan İstanbul; moda şehri olarak da biliniyor. Bakırköy, Kadıköy, Nişantaşı ve Eminönü gibi ilçelerdeki moda evleri ile popüler metropol; modayı ve trendleri yönlendirmesi ile de farklılaşıyor. Peki, İstanbul'da nişan elbisesi fiyatları veya abiye fiyatları ne kadardan başlıyor?

Aşağıdaki çizelgeye göz atarak İstanbul nişan elbisesi ve abiye fiyatları hakkında bilgi edinebilirsin;

Tür Başlangıç Fiyatı Ortalama Fiyatı
Özel Dikim 1500 TL 3000 TL
Hazır Model 600 TL 1500 TL

*Yukarıda bulunan model fiyatları, moda evleri & markalar özelinde değişkenlik gösterebilir.

İzmir Abiye ve Nişanlık Fiyatları

Miss Defne Nişanlık Abiye Fiyatları Konak İzmirKişiye veya organizasyona özel dikim imkanı sunan Miss Defne, İzmir'in ileri gelenlerinden.

Tarihi Kemeraltı, Mimar Kemalettin Moda Merkezi gibi konumları ile birçok moda evi barındıran İzmir; özgürlükçü tasarımları ile dikkat çekiyor. Her zevke uygun model seçenekleri İzmir moda evleri, kişiye özel dikim konusunda da bir hayli rağbet görüyor. Peki, İzmir'de abiye ve nişan kıyafeti fiyatları ne kadar?

En güncel İzmir nişan elbisesi ve abiye fiyatları için aşağıdaki çizelgeyi takip edebilirsin;

Tür Başlangıç Fiyatı Ortalama Fiyatı
Özel Dikim 1250 TL 2500 TL
Hazır Model 600 TL 1500 TL

*Yukarıda bulunan model fiyatları, moda evleri & markalar özelinde değişkenlik gösterebilir.

Ankara Abiye ve Nişanlık Fiyatları

Besim Giyim Nişanlık Abiye Fiyatları Çankaya AnkaraGeleneksel modelleri en trend kesimler ile birleştiren bir moda evi; Besim Giyim.

Abiye ve nişan elbisesi satan Ankara moda evleri; yetenekli tasarımcıları ve modacıları bünyesinde barındırıyor. Yerli tasarımcılara ek olarak yabancı markalar da Ankara moda evleri listesinde yer alıyor. Çankaya, Kızılay ve Yenimahalle konumları çevresinde yoğunlaşan moda evleri; birbirlerinden farklı hazır modelleri ile seni bekliyor.

Ankara nişan elbisesi ve abiye fiyatları aşağıdaki tabloya en güncel hali ile aktarılmıştır;

Tür Başlangıç Fiyatı Ortalama Fiyatı
Özel Dikim 1500 TL 2750 TL
Hazır Model 750 TL 1500 TL

*Yukarıda bulunan model fiyatları, moda evleri & markalar özelinde değişkenlik gösterebilir.

-

En Çok Tercih Edilen Nişanlık Modelleri

Nişan hazırlıkları safhasındaki gelin adayları; abiye modelleri ve tasarımları özelinde çok zaman harcıyor. Farklı tarz ve kesimlerdeki nişan elbiseleri ve abiyeler, kıyafet seçiminde kararsız kalmış gelin adayları tarafından yakın bir takibe alınıyor. Birbirlerinden farklı sayısız nişan elbisesi ve abiye modeli olsa da bazı modeller açık ara daha fazla tercih ediliyor.

Maxra Govana Nişanlık Abiye Fiyatları Konak İzmirİzmir menşeili Maxra Govana, trend yaratan kesimleri ve tasarımları ile dünyaya hitap ediyor.

Başta A kesim olmak üzere; balık modeli ve prenses tasarımları son yıllarda Türkiye'de en çok tercih edilen nişanlık ve abiye tasarımları arasında yer alıyor. Bahsettiğimiz bu kesimler; farklı kumaş, işleme ve renk seçenekleri ile moda evleri tarafından gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Modellerdeki küçük ayrıntılar ise yazlık ve kışlık alternatifleri oluşturuyor.

Bu model seçenekleri haricinde; tesettür abiye ve nişanlık tasarımları da ülkemizde oldukça tercih ediliyor. Peki, vücut şekline göre en uygun nişan elbisesi modeli nasıl seçilir? En popüler nişanlık ve abiye kesimleri hangileri?

Nişan elbisesi ve abiye seçimi konusunda kapsamlı bir rehber arayanlar, buraya!

A Kesim Nişanlık Modelleri

En çok tercih edilen nişan elbisesi ve abiye modeli olan A kesim; risksiz bir tercih olması ile farklılaşıyor. Özellikle atlas olarak tabir edilen kumaş çeşidi ile üretilen A kesim abiye modelleri, nişan mekanı fark etmeksizin ortamda parıldamanı sağlıyor.

Lara Abiye Nişanlık Fiyatları Bakırköy İstanbulLara İstanbul, A kesim nişan elbisesi & abiye özelindeki sayısız seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Farklı vücut tipleri için de oldukça hoş bir görünüm barındıran A kesim nişanlık modelleri; karın ve kalça bölgesindeki fazlalıkları gizlemek konusunda da bir hayli başarılı. Kesimi itibari ile armut vücut tipi taşıyan gelin adayları tarafından bir hayli rağbet gören A kesim nişan elbisesi; hemen hemen tüm moda evleri bünyesinde de bulunabiliyor.

Balık Kesim Nişanlık Modelleri

Şıklığı ve zarafeti ile öne çıkan balık kesim nişanlık modeli; vücut hatlarını belirgin göstermesi ile biliniyor. Giymenin cesaret istediği bir model olan balık kesim; özellikle kum saati vücut tipine sahip olan kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Nazan Moda Evi Nişanlık Abiye Fiyatları Konak İzmirNazan Moda Evi imzası taşıyan balık kesim nişan elbisesi modelleri...

Yarım balık ve tam balık olarak iki kategoriye ayrılan balık kesim nişan elbisesi modelleri; özel dikim seçeneği ile de benzersiz bir hale getirilebiliyor. Mezuniyet partisi elbisesi olarak da bilinen balık kesim abiye modeli, iddialı gözükmeyi seven gelin adayları tarafından da bir hayli rağbet görüyor.

Prenses Kesim Nişanlık Modelleri

En çok tercih edilen nişanlık ve abiye modelleri arasında liderlik koltuğunda oturan bir tarz ile karşındayız; Prenses kesim. Prenses kesim nişan elbiseleri; tesettür tasarımları ile straplez modellere kadar oldukça geniş bir yelpazede moda evleri tarafından hazırlanıyor.

İzmir Ankara İstanbul Prenses Kesim Nişanlık Abiye Fiyatları

Kalıp itibari ile göğüs kısmını tam olarak kavrayan prenses kesim; kabarık nişan elbiseleri arayanlar tarafından da tercih ediliyor. Özellikle minyon vücut tipi taşıyan gelin adayları tarafından oldukça rağbet gören prenses kesim abiye modeli; boyu da uzun göstermesi ile biliniyor.

Daha sade bir nişan elbisesi modeli mi arıyorsun? Sadeliği sevenler, buraya!

-

Butik Ekru Nişanlık Abiye Fiyatları Ümraniye İstanbulGelinlik ve nişan elbisesi tasarımları ile adından sıkça söz ettiren bir moda evi; Butik Ekru.

Gelinlik özelinde daha fazla moda evi ve tasarım keşfetmek için buraya!

DüğünYardımcısı.com aracılığı ile şehrindeki en iyi moda evleri ile anında iletişime geçebilirsin. Hayallerindeki nişan elbisesi modeli hakkında uzman tasarımcılar ile konuşabilir, sitemize özel ayrıcalıkları kullanarak kaliteli hizmeti en uygun fiyatları ödeyerek alabilirsin. Bunun için tek yapman gereken şey; ücretsiz organizasyon yardımcılarımız ile irtibat kurmak ve arkana yaslanmak!

ARA

Nişanlık ve Abiye Fiyatları

İzmir, Ankara, İstanbul ve şehrindeki en iyi moda evleri, DüğünYardımcısı.com'a özel nişanlık ve abiye fiyatları ve kampanyaları ile aşağıda bulunuyor.