İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Düğün orkestrası mı yoksa dj mi seçmeli? Hangi müzik grupları düğünün için uygun olur? Son modayı takip edip düğün bandosu mu kiralamalı? Bu soruları soruyorsan, büyük ihtimalle düğün mekanınızı seçtin ya da davetiniz için en güzel mekanları buldun. Peki müzik grupları, dj ve düğün orkestrası fiyatları ne kadar? 1000 TL'den başlayan cazip fırsatlar sunan düğün orkestraları hakkında merak ettiğin tüm soruları senin için yanıtladık!

Düğün Orkestrası, DJ, Müzik Grupları Fiyatları

Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Müzik grupları ile dansı ve eğlencesi bir an olsun eksik olmayan davetlere imza atabilirsin.

Düğününde karar vermekte en çok zorlanacağın konulardan biri de müzikler oluyor. Çünkü gelen konuklarının hem eğlenmesini sağlayacak hem de onlara hitap edecek müzik türlerini bulman gerekiyor. Düğün davetlilerinin çeşitliliğini göz önünde bulundurarak farklı müzik gruplarını tercih ediyor olabilirsin. Ya da hem düğün orkestrası hem de DJ ayarlamak istiyor olabilirsin.

Davet mekanları genel olarak ek ücrete tabi orkestra veya DJ sunuyorlar. Ancak özel bir grup tercih ediyorsan müzik gruplarını ve DJ’leri buradan listeleyebilir ve DüğünYardımcısı.com üzerinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

İzmir Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

İzmir düğün orkestrası fiyatları orkestranın kapsamına göre değişebiliyor. Butik orkestra tercih edebileceğin gibi senfoni orkestralarını da tercih edebilirsin. İzmir düğün orkestrası başlangıç fiyatları 3.000 TL ile 6.500 TL arasında değişiyor. Detaylı fiyat bilgisi ise şu şekilde;

Hizmet Fiyat
Müzik Grupları 2000 TL
DJ 1000 TL
Bando 3000 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır, detaylı bilgi için teklif alınız.

İstanbul Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

İstanbul düğün orkestrası fiyatları genellikle 3.000 TL’den başlıyor ve fiyatlandırma hizmet içeriği ve performans saatine göre değişkenlik gösteriyor. Ortalama olarak performans süresi ise 4 saat ile 5 saat standardında yer alıyor. Detaylı fiyat bilgisi ise şöyle;

Hizmet Fiyat
Müzik Grupları 2500 TL
DJ 2000 TL
Bando 4500 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır, detaylı bilgi için teklif alınız.

Ankara Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Ankara düğün orkestrası, DJ ve müzik grupları düğün ve davet organizasyonların için en eğlenceli ve en güzel şarkıları sizler için sunuyor. Müzik gruplarına ek olarak dilerseniz dans gösterisi, fasıl grubu veya davul şov isteyebiliyorsunuz. Ankara düğün orkestrası fiyatları 3.000 TL’den başlıyor. Detaylı fiyatlandırma ise şöyle;

Hizmet Fiyat
Müzik Grupları 1500 TL
DJ 1500 TL
Bando 3500 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır, detaylı bilgi için teklif alınız.

Düğün Orkestra ve Müzik Gruplarının Sunduğu Hizmetler

 • Müzik ekipmanları
 • Barkovizyon ve led ekran
 • Davul şov
 • Ses-ışık-truss ekipmanları ve sahne sistemleri
 • Fasıl grupları
 • Dans grupları
 • Şehir dışına hizmet
 • Açık havada performansı
 • Düğün öncesinde müzik planlama toplantısı
 • Ekipman kiralama
 • Kendi müzik listesini oluşturma

Düğün Türüne Göre Müzik Grubu Seçimi

Düğün türün için müzik seçimin için son derece belirleyici olabilir. Eğer yemekli bir düğün organizasyonu planın varsa farklı, kokteyl düzeninde düğün planın varsa başka bir müzik çeşidini tercih edebilirsin. Ya da düğün haricinde diğer kutlamalar için de konseptine uygun farklı müzik türü ve müzik grubu çeşitlerini değerlendirebilirsin.

Yemekli Düğün Müzik Organizasyonu

Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Kır düğünü konseptinde düğün bandosu son yıllarda oldukça trend!

Yemekli düğün müzik organizasyonu için otelde düğün gibi bir planın varsa düğün orkestrası son derece ideal. Yemekli kır düğünleri için ise şimdilerde düğün bandosu kiralamak popüler olmuş durumda. Kapalı alanda yemekli düğün organizasyonun için düğün sanatçısı ve müzik grubu da tercih edebilirsin. Burada önemli olan gelecek misafirlerinin kültürel ortaklığı veya çeşitliliği. Popüler müzik mi çalışmasını istersin yoksa klasik müzik mi? Ona göre de grup seçimi yapabilirsin.

Kokteyl Düğün Müzik Organizasyonu

Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Kokteyl davetine yakışır bir tür olan jazz müzik ile davetlilerini hayran bırakabilirsin.

Kokteyl düğün müzik organizasyonu için farklı seçenekler mevcut. Nikah sonrası kokteyl veriyorsan klasik müzik tercih edebilir, bu sebeple butik bir orkestra kiralayabilirsin. Ya da bir jazz müzik grubu tercih edebilirsin. Danstan çok bir arada toplanma ve konuşmaya dayalı bu tarz organizasyonlarda sözsüz müzikler daha çok tercih edilmekte.

Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Bu yazımızda düğün müzik grupları, düğün orkestrası fiyatları, DJ ve düğün bandolarını inceledik. Daha detaylı bilgi almak istersen DüğünYardımcısı.com düğün danışma hattını arayabilirsin. Ayrıca firmalar bölümünde beğendiğin orkestra, DJ ve müzik gruplarının sayfalarından “Fiyat Teklifi Al” butonunu tıklayarak isteğine uygun özellikleri iletebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

Yalnızca müzik grupları değil, düğün organizasyonuna dahil aradığın tüm detayları sayfalarımızda bulabilirsin. Mekan süslemesi için düğün organizasyon firmaları ile iletişime geçebilir, dış çekim için şehrinin en iyi düğün fotoğrafçılarını tek tıkla bulabilirsin. Şimdiden tüm çiftlerimize mutluluklar diliyoruz!

ARA

Düğün Orkestrası, DJ, Müzik Grupları

Düğün orkestrası fiyatları, düğün bandosu, DJ hizmeti ve en yetenekli müzik grupları burada!