DJ Volkan Çelik

2023 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

DJ ve orkestra temini
Ekipman
Kendi müzik listesini oluşturma
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Müzik seçimi

DJ Volkan Çelik Hakkında

DJ Volkan Çelik, organizasyonunun festival havasında geçmesi için aranan isim! Sana ve misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatacak olan Çelik, donanımı ve müzik tecrübesiyle de dikkat çekiyor. “Tek Başına Dev Orkestra” lakabı ile tanınan ve sektörün popüler ismi olan Çelik ile düğününden dans ve eğlence bir an olsun eksik olmayacak. Başlangıç paketi fiyatı 1250 TL’den başlayan Çelik hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık servisini arayabilirsin.

DJ Volkan Çelik Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Dj Volkan Çelik’in içinde eğlence aranan bütün anlarda kişi sayısına bakmaksızın yer aldığını söyleyebiliriz. Çelik için davetinin yeri ve misafir sayısı ayrıştırıcı bir unsur değil. Dj Volkan Çelik profesyonel ekipmanları ile birlikte düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarda seni ve misafirlerini eğlenceye doyuruyor.

Tüm bu organizasyonların yanı sıra annelerin tatlı telaşı olan baby shower partilerinde de ortamı ısıtabilir. Ayrıca sünnet düğünleri, mezuniyet partileri, doğum günü kutlamaları da Dj Volkan Çelik’in hizmet verdiği diğer konseptler.

Organizasyona Hazırlık ve Performans

Tüm organizasyonlara eşi ile birlikte katılan Çelik, geniş repertuarı ile dikkat çekiyor. Organizasyondan önce Çelik ile bir araya gelebilir ve kulağında yankılanmasını istediğin müzik türünü de söyleyebilirsin. Kaliteli müzik anlayışı ve kendini sürekli güncel tutan DJ Volkan Çelik ile istersen müzikleri beraber de seçebilirsin. İsteğin doğrultusunda yepyeni bir müzik listesi hazırlayabilme seçeneği sunan Çelik, etkinlikten 3 saat önce davet alanında bulunarak ekipman kurulumunu tamamlıyor. Hem eğlendiren hem de memnuniyetini ön planda tutan Çelik ile eğlencenin dibine vurmak bir play tuşu kadar yakın. Tek kişilik dev orkestra ile en özel günün aynı zamanda en eğlendiğin gün de olacak.

DJ Volkan Çelik Düğün Orkestrası & Müzik Fiyatları

Mekan, zaman, kişi kısıtlaması yapmadan eşsiz eğlence sunan Çelik, fiyatları ile de cep yakmıyor. Eğlence sektöründeki isimlerin bazıları saatlik, bazıları da listedeki şarkı sayısına göre fiyat belirler. DJ Volkan Çelik saat ve şarkı kısıtlamasında bulunmazken şehir dışında da hizmet veriyor. Her şey dahil paketi fiyatı 2500 TL olan Çelik’in kampanyaları ve indirimleri hakkında bilgi almak için Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık hizmetine ulaşabilirsin.

İsteklerine veya bulunduğun yere göre fiyatların değişkenlik gösterebileceğini de sözlerimize ekleyelim. Buna ek olarak “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak isteklerini belirtebilir ve Düğün Yardımcısı’nın sana özel olarak sunduğu fiyat teklifleri arasından seçimini yapabilirsin.

Çelik’e Nasıl Ulaşabilirim?

İzmir’in Çiğli ilçesinde bulunan DJ Volkan Çelik’e Düğün Yardımcısı aracılığı ile çok kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Ücretsiz danışmanlık servisimizi arayarak isteklerini ve taleplerini belirtebilir, anında geri dönüş alabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kişiye özel müzik listesi oluşturma imkanı başlangıç paketine dahildir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Işık, ses ve sahne sistemleri ve etkinlik öncesi plan toplantısı her şey dahil pakette yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Açık havada performans, dans şovları, kişiye özel müzik listesi

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kişiye özel müzik listesi, ekipman temini, etkinlikten önce toplantı ve prova

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlik tarihinden 1 ay önce iletişime geçilebilir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir başta olmak üzere istek doğrultusunda Türkiye içi bütün şehirler

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
DJ Volkan Çelik
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ